0 oy
293 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (650 puan) tarafından
Ya kızlar kaç gündür oğlumda ve bende karın ağrısı bulantı var bugünde affedersiniz makatta kaşıntı başladı nette baktım kıl kurdu diyo kendimden tiksindim resmen ya yarın doktora gitcem ama döken var mı kesin olarak geçer mi korkulacak bir şey mi 

11 Cevaplar

0 oy
(448 puan) tarafından
Andazol kullan canım 
(650 puan) tarafından
Krem mi bu cnm
(448 puan) tarafından
Şurubu da var habı da. Var canım bende de var yarın gidip Alcam eczaneden
(650 puan) tarafından
Sizde de mi makatta kaşıntı oldı
(650 puan) tarafından
Ayyy ya altta bir arkadaş 5 MT olanlar da var diyp ya o zaman napcaz ben minikler sanıyordum dışkıda görmedm ama şikayetlerden yola çıkarak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilaci var eczaneden al kullanın gerçi bittiyor tekar başlıyor nalet şey 

Kızımda var noodle yemeyin kızım okulda yiyo sürekli uyarıyorum kızıyorum 
(650 puan) tarafından
Temizliğe çok dikkat ederdim hatta buharlı temizleyici almıştık onuda kullanıyordum nereden geldi nasıl oldu anlamıyorum ya kendimden huylandm resmen
(15,227 puan) tarafından
Kız noddle ile ne alakası var anlamadım. Kıl kurdu mu yapiyomus
tarafından
Valla kızım ne zaman yese oluyor cevremdede çok duydum hele benim çılgın kızım çiğ çiğ yiyormuş asla eve almam aldirmam ama harçlık verince aliyo
(15,227 puan) tarafından
Ay ben de çok severim . Kardeşim hele deli gibi yer. Söyleyeyim de o da yemesin madem bundan sonra . Çok garip ya şaşırdım valla.
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ben 27 yaşındayım çocukluğumdan beri var hala da var çokkk kötü erken yaşta tedavi etti kilo aldırmaz da 
(650 puan) tarafından
Ya daha önce hiç makatta kaşıntı yaşamamştm sizde ki belirti de mi buydu
(2,011 puan) tarafından
Evet evet aynı belitirtiler bende de var kaşıntı çok pis resmen hissediyorsun makatta ilaç kullanıyorsun  an geçiyor sonra yine başlıyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Çiğ kabak cekırdeko ye bır ıkı avuc kurt murt kalmaz tecrubyle sabıt:)

(650 puan) tarafından
Kız oysa ki iki üç güne birde yerim çol severim dmeekki benimkiler arsız yerini sevmiş :)
0 oy
tarafından
Kız kör olmayasin internete baksan herkes kanser:)
(650 puan) tarafından
Bemde belirtiler var ama totişte bildiğin kımıl kımıl bir his var huylandm duş aldm geçmedi :)
tarafından
Kız çocuğun kakasina bak
(650 puan) tarafından
Kakada birşey göremedim görsem bem bizlere ömür :)
tarafından
Kıl kurdu olsa kakada gorurdun
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Bnm basurdan dolayı kaşınır 
(650 puan) tarafından
Bende basur yok ama dışkıda kurtta görmedm
0 oy
(163 puan) tarafından
Ayyy 

Saglik meslek lisesi okudum bir tane hocamiz vardi daha once labaratuvarda calismis bir seyler anlatirdi bu kurtlarla ilgili resimler de gostermişti 

Dedigi suydu 

Bu kurtlar cok uzun olur uc metre bes metre tuvalete gittiginizde ciktigini hissederseniz ellemeyin sakin felan demisti 

Hatta saka da yapmisti bizim millet cok eringeç 5 metreyi cikaracagima cikan iki metreyi geri icine sokmaya calisir felan demisti ay ne pis herifti ya midem bulandi 
(650 puan) tarafından
Kız o kadar uzun mı şimdi nasıl çıkarcam ya çekmeyle gelmez ki o zaman nalet
(163 puan) tarafından
Valla biraz sakaci gicik biriydi belki de uyduruyordu ama onun anlattiklari benim aklimdan hic cikmiyo bir tranva oldu sagolsun
İnternetten bakabilirsn canim uzun mu kısa mi net bir sey diemeyecm
(163 puan) tarafından
Valla biraz sakaci gicik biriydi belki de uyduruyordu ama onun anlattiklari benim aklimdan hic cikmiyo bir tranva oldu sagolsun
İnternetten bakabilirsn canim uzun mu kısa mi net bir sey diemeyecm

İnternetten baktim canim bagirsak kurtlari 2 ve 3 metreye kadar buye bilirmiş
Kıl kurtlari ise 5 ila 10 milimetre (milimetre bak metre degil) uzayabilirmiş
0 oy
(6,671 puan) tarafından
İlacla geçer onu da doktor verir 
(650 puan) tarafından
Yarın gitcem ama  yorumda bi arkadaş 3-5 mt olanlar var deyince ürktüm
(6,671 puan) tarafından
İns yoktur cnm geçmiş olsun
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kafana göre ilaç kullanma. Doktora git ilacı ailecek kullanmanız gerekiyor. Çamaşırları yüksek derecede yıkaman ve ütülemen gerekiyo vs.vs.
(650 puan) tarafından
Yarın hepsini yıkarım buharlı temizleyici var onlar da yatak koltuk halı elden geçircem inş hemen giderler
(2,387 puan) tarafından
Gidiyo ama bi zaman sonra tekrar olabiliyo
0 oy
(53 puan) tarafından
Canım sabahları aç karna doğal ev yapımı asiti olmayan elma sirkesi içiçeksin birde beyaz lahana yee bunlar geçirir onu bunların haricinde kontil kullan 
0 oy
tarafından
Sabahları 1 tatlı kaşığı kekik yut üstüne su iç ben bu şekilde kurtuldum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 63 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutsuz23 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,432 cevap

34,865 kullanıcı

...