0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (3,053 puan) tarafından
Adet olmadan bir hafta önce modum düşüyor hiç bir şeye hevesim kalmiyor. Zar zor yemek yapıyorum üzgün bir halde oluyorum neredeyse her ay o günler aglayacak oluyorum. Çok sıkıldım bu durumdan böyle olan varmi ve çaresini buldunuz mu yoksa menopoza kadar çekecek miyiz 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleyim ve ağlıyorum hep 
tarafından
Kız sen kimsin
tarafından
Hmmm bilmem söylesem mi acaba ☺
(3,053 puan) tarafından
Uff benimki fazla mi diye düşündüm aslında ağrım pek yok hani karın ağrısı filan ama o günler aşırı modum düşük oluyor birde eşimle hep kavga ederiz ordan anlıyor yakında adet olacağımı sjjsjs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Menopaz daha kötü ozaman bunun 10 kati kadar daha agresif oluyorsun. Yani girmedim ama çevremde hep gördüm 
(3,053 puan) tarafından
Kadin olmak ne zor be
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ben öyleyim acı biber gibi dokunduğumu yakıyorum isteksizlik ve halsizlik agresiflik ne ararsan var 2 3gün önden geliyolar bana
(3,053 puan) tarafından
Benim 1 hafta oncesinden başlıyor adetken biraz azaliyor bitince 3 4 gün sonra yine tavan jsjsjs
0 oy
tarafından
Valla bende öyleyim canım. 

Ben birde bütün duyguları yaşiyorum. Çok sınırlı çok duygusal çok sıkılgan ;)
(3,053 puan) tarafından
Aynısı ve eksigi ne fazlasi  Peki ne yapıyorsun iyi hissetmek için modun yüksek kalsın diye
tarafından
Eşime sarılıyorum öpüyorum kokluyorum. Yaşam enerjimi ondan alıyorum !)
(3,053 puan) tarafından
Ben hep kavga cikariyorum o günler jsjsjsjs
tarafından
Bende sinirli oluyorum ama eşim çok sakin biri olduğu için kavga çıkmıyor ;)
(3,053 puan) tarafından
Benimki de sakin kız ama yinede kavga cikaracak bir şey buluyorum
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Patlamaya hazır bomba gibi oluyorum
(3,053 puan) tarafından
Peki bi çare buldun mu sakin kalmak için o dönem
(7,663 puan) tarafından
Yok hiç çözüm bulamıyorum buna
(3,053 puan) tarafından
Papatya estrakti duydum sakinleştirme eskisi varmış onu deneyeceğim sonraki ay yazarım denediysem jqjsj
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ben hele 1,2 gün oncesi 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geldiği gibi gidiyor şükür. Biraz da psikolojik bence asabiyet vs.
(3,053 puan) tarafından
Asabiyet tavan yapıyor
0 oy
tarafından

Of ya ben öyleyim nefes alamıyorum göğüs kafesim sıkışıyor ölecek gibi hissediyorum çok kötü bir durum ya hiç yaklaşmasını istemiyorum o günlerin :(

(3,053 puan) tarafından
Bende nefret etmeye başladım
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben de oyleyim üstelik bir karamsarlık çöker bana cok da sinirli oluyorum berbat bir durum:( nefret ediyorum o birkaç gunden ve kendimden 
(3,053 puan) tarafından
Aynı aynı Peki bi çözüm buldum mu ne bileyim bi çay filan papatya ekstrakti iyi geliyor diye duydum ama denemedim
(1,944 puan) tarafından
Yok denemedim ama denemekte fayda var. Melisa cayini icerdim önceden uykusuzluk icin cok rahatlatici etkisi vardı belki iyi gelir. Benim doğumdan sonra oldu daha once boyle sıkıntım yoktu
(3,053 puan) tarafından
Benim doğumdan önce de vardı ama sanki doğumdan sonra dediğin gibi daha fazla :(
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence olmayan var mı diye sormalısın. Doğumdan sonra henüz adet olmadım ama olduğum zamanlar ben de öyleydim ağrım çok olurdu iki gün yataktan çıkmazdım :l
(3,053 puan) tarafından
Bende ağrı pek yok doğumdan beri ama bu ruh hali çok çok zor. Eşim de benim anormal olduğunu düşünüyor bende merak ettim aynı durumda olan varmı
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bana her gün bayram 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ahahah bennnnn her an aglick gbi olmadan başlıyor bitene kdr :D ayij yarışı byleyim sinirli huysuz lanet ahaaha bide sürekli çikolata tatlı dye geziyorum kesin her ay bir kişiye takarım bu nye byle yapıyor ya diye :D ama bunun farkına vardigim için artık taktiğim insana tepki vermiyorum 
(3,053 puan) tarafından
Bende her gün tatlı yerim o günler yemeden rahatlayamiyorum jsjsjsj

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 184 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 338 göst.

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...