0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿ dediler ki bazı kızlar uyanınca sabah güneşi çok güzel parlarmis ❤️❤️❤️ 

Bizim hemşirenizin adı MAVİ çok tatlı cana yakın minyon bir hemşire çok seviyorum hep sohbet ediyoruz ❤️ sizin bebek hemsireniz nasıl 

50 Cevaplar

+1 oy
(1,316 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebek hemşiresi annesi :) aşıları bile arkadaşım oldukları için alıp ben yapıyorum 
(3,041 puan) tarafından
Oğlum ishal 22 aylık geçen gün serum taktırdık. Delik deşik ettiler çocuğu 5-6 tane iğne izi vardı abartısız. Gerçekten bu kadar zormu bebelere serum taktırmak.
(1,316 puan) tarafından
İshal ateş gibi durumlarda evet zor ama beş altı kere deneyecek kadarda vicdansız olmamak gerekir yıllarca bebek hemsireligi yaptım bir bebeği asla iki kereden fazla denemem başka meslektaşıma yönlendiririm hem ona kolaylık hem bebeğe işkence etmeye gerek yok diye düşünürüm hiç bulamadıkları zaman rica edin çocuk servisinden yada yenidogandan cagirsinlar lütfen yazık günah çocuğa ya
(7,121 puan) tarafından
Nurse 34 şunu diyemeden gecemecegim hem hemşire olup hemde bu kadar mutavazi olman beni benden aldı senin sıcak klimalı kalbini  sobalı ısınan kalbimde hissettim ❤️
(1,316 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım onsenin kalbinin güzelliği
(3,041 puan) tarafından
Bu olay zaten çocuk servisinde oldu. Daha bir sürü şey oldu. Sağlık çalışanlari baş tacı olsa da en sonunda artık bağırmak zorunda kaldım. Çocuğum zaten zor bir çocuk üstüne sabrını tükettiler onlar yüzünden adam akıllı serum da alamadık iğne yazdırıp çıkmak zorunda kaldık. Bir saat damar yolu ile uğraştilar. En sonunda taktılar tamam oldu birazdan gelip açıkcaz dediler. Gelip baktılar olmamış birazdan çıkarıp tekrar takacaz dediler. Çocuğu bir saatte akmayan seruma öylece bağlı bıraktılar. Düşün yani. İki saatin sonunda anca akan bir serum takıldı.
-Reklam-
+2 oy
(1,190 puan) tarafından

Hanifi abi:D bizimki

(7,121 puan) tarafından
Abi ama hemsir değil
(1,190 puan) tarafından
Abi diyoruz☺️ valla sağlık ocağinda bir doktor birde hemşir var  iğneden iğneye ☺️çağırır
(7,121 puan) tarafından
İyi bari
+1 oy
tarafından
Kiz ben adini unuttum ya hshshshs ama sirin biri iyi anlasiyoruz :)
(7,121 puan) tarafından
Puhaaaaaaaaaa yazık yazık
+1 oy
tarafından

Bende diyom niye günüm bu kadar aydınlık bu sabah :P

Bizimki hivron ismi çok tatlı cana yakın 
(7,121 puan) tarafından
Çünkü sen kaçtın gozume o yüzden ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Günaydın bebeğim.  Hiç bilmiyorum değişti daha gitmedim . Önceki serifeydi.  &)
(7,121 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar ayyy benim sabah çiçeğim şimdi açtı işte ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Canımsın bebeğim ❤❤❤ nasıl güzel sözler bunlar
0 oy
(4,142 puan) tarafından
Bızım ki Nesrin cok tatlı bı bayan çok ilgili
(7,121 puan) tarafından
Ne güzel ❤️
0 oy
(6,722 puan) tarafından

Cansel Hanım çok tatlı çok seviyorum kendisini :D

(7,121 puan) tarafından
Yaaa ne güzel ❤️
0 oy
tarafından
Hayırlı sabahlar günümün ışığı:) bizim Ayşegül hemşire, çok ilgili, ne sorsan anlatir, konuşur,  ama işimiz bitip giderken, hiç iyi günler demez, yüzümüze bile bakmaz :) sadece işini yaparken çok ilgili :D
(7,121 puan) tarafından
Puhaaaa işinde iyi
tarafından
Aynen :) sosyalleşemiyor bir türlü, başka birine dönüşüyor işi bitince
(7,121 puan) tarafından
Aaaaa ilkkez duydum ennenenr
0 oy
tarafından
Ay bizim hemsiremiz de pamuk gibi kalbi var Allah razı olsun ondan adı Ayşegül çok ilgili ve çok iyi
(7,121 puan) tarafından
Ayseler hep iyidir melektir onlar
0 oy
tarafından
Sağlık ocağındaki hemşire ebeden bahsediyorsan adı Nihal kapalı tatlı dilli çok şirin
(7,121 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(938 puan) tarafından
Gökçe tatlı ve güzel bı hanfendi:))
(7,121 puan) tarafından
Yaaa ne güzel ❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Unuttum valla pek gitmiyoruz ahaha
(7,121 puan) tarafından
Kontrolü yok mu kız
(25,224 puan) tarafından
Aşıdan aşıya gidiyoruz kontrol için çocuk doktorumuz var
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Erken doğum yapmıştım üç hafta küvezde kalmıştı oğlum şimdi 25 aylık ve hala yoğun bakım hemşirelerimiz ile görüşüyoruz arkadaş olduk :) bence en önemli nokta bu işi sadece para için yapmamaları bebekleri sevmeleri ilk gün bunu anlayınca içim rahat etmişti :)
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiz kesinlikle öyle gözümüz kapalı emanet ettik hep diyoruz iyi ki yoğun bakımda tanıştık şimdi arkadaş olduk :)
(7,121 puan) tarafından
Yaş ne güzel ❤️ yeter ki kalpler sıcak olsun
(7,444 puan) tarafından
Kesinlikle❤️bu arada isimleri Melisa ,gülfidan ve Meliha :) hala hastaneye gittiğimizde kendimizle ilgili bile bişey olsa yardımcı olurlar :) işimiz olmasa bile mutlaka uğrarız :)
(7,121 puan) tarafından
Daim olsun ❤️ iyi insanlar iyiki varlar
(7,444 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️ iyi ki iyi insanlara daha çok ihtiyacımız var artık ❤️
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Bizimkinin adı sevgi ama sizinkinin adı çok güzelmiş ya ❤️
(7,121 puan) tarafından
He ya ilk başta woylediginde efendim dedim mavi dedi çok tatlı ben 25 yaşında zannediyordum 9 yaşında oğlum var dedi şok oldum meğer 34 yaşındaymış ama hiç gostermiyor
0 oy
(7,701 puan) tarafından
Bebek hemşiresi derken sağlık ocağında ki mi

Önceki Dilek'ti çok tatlıydı adres değişikliği yüzünden değişti şimdiki Rukiye iyi biri ama diğeri kadar değil önceki adet günümü bile soruyordu 
(7,121 puan) tarafından
Bu sormuyir mu ballı boregim
(7,701 puan) tarafından
Hic sormuyor nedense
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Kadriye çok tatlıdır kendileri :)
(7,121 puan) tarafından
Kaynanamın adiiiiii
(4,431 puan) tarafından
Oda tatlı mı:D
(7,121 puan) tarafından
Yeme yanında yat :):):)
(4,431 puan) tarafından
:))))
0 oy
(2,141 puan) tarafından

Deniz hanım bizimki çok ilgili ve sempatik :)

(7,121 puan) tarafından
Ay bayıldım bu posta kötü diyen olmadı dha buda bir gelisme
0 oy
tarafından
Bizimki Derya çok ilgilidir sağolsun 
(7,121 puan) tarafından
Sağolsun ❤️
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Meryem hemşire eli çok hafif renkli gözlü çok tatlı bı bayan 
(7,121 puan) tarafından
Sana mı yaptı igneyiiiii:)
(15,651 puan) tarafından
Oğlumun hemsiresiydi kiziminda hemşiresi ikisi de çok ağlamaz asi yerleri çabuk geçiyor
(7,121 puan) tarafından
Maşallah senin çocuklar uslu bence
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Eskisi Fatma idi çok ilgili aşırı hemde bayardi bazen. Şuan taşındık Neriman hanım buda ilgili ama dozunda :)
(3,151 puan) tarafından
Oysaki ilk gebelik bildirimi yaptığımda aldır zaten iki tane küçük çocuğun var demişti çok düşünceli sağolsun :)
(7,121 puan) tarafından
Aaaaaaa  o ne laf  ya
(3,151 puan) tarafından
2 ve 4 yaşını doldurmus iki kızım vardı hamile kaldığını öğrendiğimde başta bende kabullenemedim istemedim ama her gören aldır diyordu hemşire de aldır doğuracak misin zaten küçük çocukların ilgilenemezsin vs demişti. Kadın doğuma gittiğimde daha vahim gebelik için geldim dedim Suriyeli misin 26 yaşında üçüncü çocuk nedir falan diye kızmıştı :)
(7,121 puan) tarafından
Kız millet veriyor ekmek su sanki
(3,151 puan) tarafından
Yani sorma Allah'a şükür durumumuz orta maddi olarak hiç korkmadik ama manevi olarak tek başıma üç çocukla uğraşmak çok yorucu olacak diye çok ağlamıştım eşim asker yüzünü goremiyoruz adam akıllı diye. Sanki masrafları onlar ödeyecek de 4 5 Dr değiştirdim gebelikte hepsi kızdığı için :) hemşire de başta öyle diyordu doğunca çok ilgili oldu tasinincabile takip ediyordu kadın dedim daha aramanıza gerek yok burdaki hemşire takip ediyo :)

İlgili bir soru bulunamadı

379,145 soru

11,349,405 cevap

34,814 kullanıcı

...