0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat 4 gibi mayaladım normalde saat 10 da yada yatmadan önce buzdolabına kaldırırım diye düşündüm nama unutmuşum sabah saat 10 oldu sabaha kadar mutfakta kalmış mutfak serindi ama tadına baktım çok ufak bi ekşilik var ama normal yoğurt ekşiliği tadı gayet güzel. bozulmuş mudur bozulmuşsa nerden anlarım

11 Cevaplar

0 oy
(10,045 puan) tarafından
Yogurt bozulmazki eksir sadece canim. O kadar suredede eger deli bi sicak yoksa cok eksimez zaten. Yedirilebilir yani
(13,821 puan) tarafından
Aslında biraz gitsin oyun grubuna diye düşündük ama yakınımızda hiç yok ya ☹️ onuda bilmiyorum nasıl olcak
(10,045 puan) tarafından
Ayy oyun gruplari benimde cilem :D yakinda hic yok.
(13,821 puan) tarafından
Devlet okulu da dört yaş doldurunca aliyo sanırım dimi
(10,045 puan) tarafından
Aynen 4 yastan sonra aliyor devlet
(13,821 puan) tarafından
İstiyorum aslında bı gitsin ortamı görsün alışsın bakalım ne olur şimdi de kış geldi iki çocuk babası genelde evde ama denk gelmedi zamanlar olur illaki nasıl olcak işte bilemedim
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bilemedim tadından anlaşılır başka nasıl anlaşılır ki hava soğuk şimdi bişi olmamıştır diye düşünüyorum ama bilemedim
0 oy
tarafından
Yoğurt öyle kolay kolay bozulmaz durdukça ekşir sadece çok ekşi değilse verebilirsin bence 
0 oy
tarafından
Bozulmamıştır ben öyle kaç kere yedirdim çok şükür birşey olmadı 
0 oy
tarafından
Bozulmamistir yenir ama tadi eksir. Beben yemeyebilir. Benimkiler asla ekşi yogurt yemiyor. 
0 oy
tarafından
Yoğurt bozulmaz sadece ekşir çok fazla ekşi değilse ver bişey olmaz 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hayır canım bişi olmaz eksilik beklemesinden kaynaklıdır ama bozuk degildir
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Dışarda çok durursa bozulmaz ekşi olur sadece canım
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Süzme yoğurt yap canım ekşilik varsa 
0 oy
(231 puan) tarafından
Bisey olmaz ben mesela uzerini acinca bir kac saat disarda tutarim hatta bazen aksamdan icine temiz bir bez koyup tek ucunu lavobaya uzatirim ekşi suyunu alsin diye sabbaha kadar oyle durur hem de daha lwzzetliolur ama sen artik dolaba koy uzerine tmiz bir bez koy suyunu ceksin ekşiliginide alir hem arada sık bezi geri koy :)
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Yok kız bişey olmaz ben akşam 12de mayalayim sabaha kadar bekletiyorum ekşi oldu baya evim sıcak çünkü en fazla eksimistir içine küçükse azıcık pekmez koy 1 yaşını geçtiyse bal köy tatlansin yedir bişey olmaz 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 352 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 156 göst.
2 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
30 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,037 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...