0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben halı örtüsü almak istiyorum süngerli mi iyi olur sizce yoksa başka nasıl alabilirim bi de instagramda falan var mı hiç bildiğiniz güvenilir sayfa falan çok kararsızım bu konuda fikir verirseniz çok memnun kalırım

5 Cevaplar

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Süngeri hiç iyi değil ben koltuk örtüsünü süngeri aldım üstündeki tozu hep koltuğa geçiriyor büyük ihtimal halı örtüsüde öyle yapar 
(147 puan) tarafından
Aaaa iyi ki burdan sormadan almamışım ya nasıl bişey alabilirim peki var mı tavsiyen
-Reklam-
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Bacım süngerli kışın zor olur kurumaz ince bişey al polar falan iyi olur halıyı iyi sarar alır atarsın hemen makinaya haftada bi yıka sabaha kadar kurusun süngerli olmaz bence internetten almadım hiç trendyola bi bak ya da dışardan al ben öyle yapcam 
(147 puan) tarafından
Dışarıdan baktım ama ölçüsü uyumuyo benim halılarıma polar kumaş falan alsam diktirsem olmaz mı acaba
(7,210 puan) tarafından
Olur niye olmasın hiç diktirme kenarlarından sar haliya naylon değilse tutar halin iyi olur belki ilerde başka biseye kullanırsın
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Dükkandan almak daha iyi polar alsan iyi olur
(147 puan) tarafından
Onların ölçüsü uymuyo bana işte polar kumaş alsam diktirsem olmaz mı acaba
(1,726 puan) tarafından
Diktirme olmuyor ki belli bir metre kesiliyor
0 oy
tarafından
3 yıldır süngerli kullanıyorum memnunum.

30 derecede yumuşatıcı kullanmadan yıkayınca bozulma dökülme vesaire olmuyor. Halıya güzel yapışıyor birşey dökülünce hemen alta geçmiyor 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Lastiklide sikintili surekli cikiyo

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 330 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
0 oy
5 cevap 780 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde - YaZ - (8 puan) tarafından soruldu