0 oy
90 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (20 puan) tarafından

Tavsiye eder misiniz ? Park yatak modası ne acaba ne zamana kadar kullanılır 

Araba içinde kullanışlı hafif bir şey tavsiye eder misiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
Biz  park yatak kullaniyoruz kızım  4.5 yaşında  yaza kadar da kullqnicqz sonrq mirqs kqrdese kalacqk  soyleki sallamasi o kadarda konforlu gelmedi  seyyar  olması  gittigin yere götürulebiliyor  avantajı   söyle  soyleyim sallarken biraz ses cikarabiliyo alt kata   ama kadame kademe kullaniyorsun bebek ayaklanincq yatagi indiriyorsun  bebek duser korkun olmuyor     selametle.....
-Reklam-
0 oy
(2,719 puan) tarafından

Park beşiği hiç sevmezdim. Başka beşikler kullandık falan en son yine park beşik kullanıyoruz :) en güvenlisi ve pratiği bu.

Araba da Nuna pepp bizim. Çok memnunum. 

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Parl besik seyhat icin aldim sehir disina gidince yanimda götürüyorum  mecburi ben sevmiyorum aslinda ama gittiğim zaman besik disinda yatmiyor evdede e bebekden aldim ahsap besik cok memnunum evde onu kullanıyorum 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kullananlar çok memnun ben kullanmadım 
0 oy
(11,376 puan) tarafından
Araba için bisi diyemem canım ben travel sistem aldım ama buyuk duruyor tek basina bebekle indirip cikaramayabilirsin merdivenden 

yatak olarak da maccon nirvana anne yanina park besik kullanıyorum 6 aylık henüz bebeğim memnunum 2 kademeli şuan üstteyiz Alt açma bölümü falan var
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Park besik kullaniyorum cokta memnunum düsme korkusu,kafasıni carpma korkusu yok en azindan. Yalniziz evde icine koyuyorum yarim saatte olsa aklim kalmadan işlerimi birazda olsa hallediyorum birde benim oglum tutunup kalkmayi falan besiginde ogrendi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 183 göst.
1 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelis18 (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 436 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 199 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (153 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 198 göst.

380,994 soru

11,406,192 cevap

34,944 kullanıcı

...