0 oy
46 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar arkadasım 2 sene tedaviden sonra hamile kaldı şuan 12. Haftada ama 1 haftadır kanaması oluyor doktora gidiyor iğne yapıyor tekrar yolluyor ne yapması Lazım kendisi küçük Bi ilcede oturuyor merkeze gidip geliyor sürekli kanama neden olur 

4 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Doktor söylememiş mi neden olduğunu
(2,565 puan) tarafından
Söylememiş sadece kanaması oldugu için düşük olmasın diye progestan iğne yapıyor geri   gönderiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka doktora gitsin canım ilac vermemiş mi doktor
(2,565 puan) tarafından
İğne yapıp gönderiyor canım
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Mümkün olduğunca yatacak. Iş falan yapmasin. Krituk süreci atlatmasina az kalmiş. Iğneyi ilaci ihmal etmesin. Bende de oldu. Doktor eve bile yollamiyordu ama imza atip çikmak zorunda kaldim. Dinlenmekten başka yapacaği bişey yok. 
(2,565 puan) tarafından
Yatıyordu canım öğle işte yapmıyor ama işte doktor sebebini söylemiyormıs
(13,806 puan) tarafından
Sebep şu denecek bişey olmuyorki. Herşeyden olabilir diyordu doktor. Ilişki olmayacak, yolculuk olmayacak, yüksek bir yere uzanmak yasak. Bir sürü şey demişti bana.
0 oy
(104 puan) tarafından
Benim de 10 haftalıkken oldu bi kaç gün sürdü  2 hafta sonra tekrar oldu proluton iğne kullandım aynı zamanda progestan fitil de kullandım düşük riskim vardı ilk gebeliğim de düşük oldu zaten. Başka bi doktora gidip kanamanın aktif olup olmadığını öğrensin sebebini sorsun öyle sadece bir iğne vurup göndermek nedir söz konusu olan bir can insanlar ona ne umutlar ne hayaller bağlıyo tekrar doktora gidene kadar da sol tarafına ayaklarını kaldırarak yatsın sol tarafına yatınca rahme kan akışı sağlanıyormuş bana doktorum öyle yaptırdı ve iş yapmasın ona bakabilicek biri varsa gelsin yanına o sadece yatsın sıcak duş almasın belini gevşetir ama mutlaka başka doktora gitsin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 22 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Derinimo (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
13 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masal07 (2 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,482 cevap

34,780 kullanıcı

...