0 oy
900 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından

Selamlar;

18 aylık oğlum var; eşimin ablası bize her geldiğinde oğlumu kucağına alıp hep başka odaya geçiyor.. ilk aylar asla karışmadım yanına gitmedim.. farklı şehirlerde oturuyoruz görüşmelerimizde de bazen başka aile üyeleri olabiliyor; belki daha rahat sevmek istiyordur dedim halası sonuçta aklıma art niyet getirmedim tabi ki .. ama onun evine gittiğimizde de aynısını yapıyor kucağına aldığı gibi başka odaya geçiyor bende anlam veremiyorum; ne düşünmem gerektiğini de bilmiyorum; ön yargılı düşünmek, yaftalamak istemiyorum ama neden böyle yapıyor acaba? :) benzer durum yaşayan var mı bilemedim?

28 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Sende yanlarına git bacım 
(113 puan) tarafından
valla bundan sonra öyle yapacağım...
(6,512 puan) tarafından
Bı devirde ben kimseye güvenmem belki rahat sevmek istiyordur günahını almayalım ama olsun yinede sen işini şansa bırakma her aldiginda yanına git
(113 puan) tarafından
çok haklısın...günahını da almayalım ama güven konusunda açık kapı bırakacağım.. artık peşlerinden gideceğim..
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bilemicem ama çekinme sende peşinden git iyi veya kötü kendi gözünle gör 
(113 puan) tarafından
bundan sonra gideceğim bende; artık yanlış anlıyorsa da anlasın...
0 oy
(732 puan) tarafından
Ne alaka başka oda küçük bebeyle
(113 puan) tarafından
bir bilsem... :/
0 oy
tarafından
Sorsana abla ne alaka niye baska odaya geciyosun diye.
(113 puan) tarafından
sormaktan ziyade bende gideceğim artık peşlerinden...
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Yanında sevsin neden başka odaya götürüyo? Kim olursa olsun isterse kendi kardeşim sürekli bu şekilde sevmesine izin vermem yanında da sevebilir gayet tabi. Ya gizlice bakarım ne yapıyo diye ya da uyarırım yanımda sev diye. 
(1,246 puan) tarafından
Bende öyleyim daha yeni yeni annemle falan bakkala gönderiyorum oda annem yani ama aklım kalmıyo desem yalan olur. Hep yanımda gözüm üstünde olsun. Dediğin gibi huy meselesi canım
tarafından
Biz çok çekeriz bu yüzden.  Potansiyel kaynanayiz:D
(1,246 puan) tarafından
:Ddd yok kız bence yapmayız kaynanalık :) umarım yani :D
tarafından
Böyle diyorlar hepsi zatrn . Amaaan neyimiz var diye diye:))), Ay Allah esirgesin ya
(1,246 puan) tarafından
Amin canım amin :) hiç istemem öyle olmak ya ama zaman ne getirir bilinmez tabi ondan büyük konuşmamak lazım:)
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Peşinden gidip hiç bakmadin mi ben olsam şimdi çoktan bakmıştım 
(113 puan) tarafından
kendini rahat hissetsin diye yapmadım ama bundan sonra yapacağım; bende gideceğim peşlerinden
0 oy
tarafından
Madem öyle yanında sevsin sende git bu sefer peşinden 
(113 puan) tarafından
valla niye yanımda sevmediğini çözebilmiş değilim ; anlam veremiyorum .. bende gideceğim artık peşlerinden
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Oğluna sorr ne yaptı ne oynadınız gel bana da öğret falan de az çok anlar anlatır nerene dokundu sarıldı öptü diye sor ben öyle yaparım şahsen 
(113 puan) tarafından
ah keşke konuşacak çağda olsa ; 18 aylık oğlum.. ama artık bende gideceğim peşlerinden bu şekilde davranırsa
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ne mana ya. Niye izin veriyorsun ki? 
0 oy
(803 puan) tarafından
Ilginc neden başka odaya gidiyor cozemedim onca yeğenim var alıp başka odaya goturmedim sevmek için takip et derim napiyor acaba
(113 puan) tarafından
bende çözemedim; bundan sonra edeceğim..
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiçmi pat diye dalmadın odaya 
(113 puan) tarafından
valla dalmadım ama artık yalnız bırakmayacağım..
0 oy
(7,121 puan) tarafından
O ne kadar saçma bişey ya bizde başka odaya koynuna para koymak için götürürler 3 saniyeliğine .... Bir kereden suphelenmem ama devam eden hareketten rahatsız olurum 
(113 puan) tarafından
bende mana veremediğim ve rahatsız olduğum için artık peşlerinden gideceğim...
(7,121 puan) tarafından
Git kız giit boş bırakma
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim büyük gorumcem de yapmisti bı kere ama ben fark ettim ki kendi çocukları kıskanıyor onlar görmesin diye diğer odasıymış bir de nazar duası okumuş orada ben bir art niyet aramamıştım
(113 puan) tarafından
bu mantıklı; 2 kızı var kendisinin belki o sebepledir.. art niyet aramak istemiyorum ; halası çünkü ama bir yerden sonra insan acaba diyor :/
0 oy
(599 puan) tarafından
Başka odada çocuk seveni de İlk defa duydum 
(113 puan) tarafından
maalesef o da bana denk geldi sanırım :/
0 oy
tarafından
Yerinde olsam ani bir baskın yaparım napiyor diye 
(113 puan) tarafından
bundan sonra yalnız kalamayacaklar; bende gideceğim
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Bu zamana kadar hep aynı ise nasıl merak edip gitmedin peşinden ya :Dben olsam giderdim çoktan merak yani neden insan böyle yapar bilemedim

(113 puan) tarafından
kapı açık sesleri geliyor; seviyor oynatıyor  ama yine de değişik tabi bende anlam veremiyorum hala daha..
(13,834 puan) tarafından
Peşine git bakalım ilginç geldi bana da sürekli farklı bir odaya girmek
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Git baskın ya ve nedenin de sor bacım ne rahtsnz 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benim kaynanama aynı şeyi yapıyor alıp başka yere götürüyor emzirmeye çalıştığından bile şüphelendiğim için takip ettim ama hiçbir sorun yok onlar öyle daha rahat ediyorlar alıştım artık 
(113 puan) tarafından
ya aynen; tabi ki seslerinden anlıyorum , zaten farklı birşey olsa bebek bu ağlar ... kendi kızları da var sanırım kıskanırlar diye yapıyor..
(1,043 puan) tarafından
Bırak hala yeğen takılsın büyüyünce kendi kararını kendi verecek benimki babannrsi varken yüzüme bile bakmıyor 15 aylik
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ne kadar bos kotu dusunursuz.o bebeyin halasi ne yapacakki ona zararmi verecek?..bir guzel olumlu yorum gormedim.pes.mende bacimin bebeyini onlara gitdiyimdede bize geldiklerindede odaya goturub  oyle seviyorum. Rahat rahat opuyorum kucakliyorum resim cekiniyorum.manyakmi?ne yapacak cocuga Alllah Allahh her seyden bir sey cixarmaga bayilirsiz.
(2,203 puan) tarafından
Herkes sen değil herkes herkes değil malesef. Devir orta da . Öz babalar anneler neler yapiyor
, hergun sahit oluyoruz malesef . Senin kardesin gormustur ne yaptigini ama bu arkadas bilmiyor gormemis. Gozuyle gormesi sart . Malum tedbir .
(113 puan) tarafından
kapı açık oluyor seslerini duyuyorum elbette; birşey olsa bebek bu ağlar... tuhafıma gittiği için danışmak istedim.. ama linç tayfa onlayn.. ne kadar rahatmışım, niye izin veriyormuşum mış miş müş... halası en nihayetinde; ki bundan sonra gidip bakacağımda...
0 oy
(4,651 puan) tarafından
İzin verme bi dahakine bence. Bahane falan bul sen de git falan .olmaz yani.

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 936 göst.
27 Ekim 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 356 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde ipek4161 (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,026 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.