0 oy
614 göst.
Diğer kategorisinde (7,754 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızımın 1. Sınıfa gidiyor sessiz sakin ve birazda utangaç biri arkadaşı kalem traşını camdan atip kırmışlar kalem kutusunu dökmüşler yerlere kızım anlatınca çok üzüldüm acaba veliler grubuna yazsam mi 

Arkaşlar çocuklarınızı uyarır mısınız kızımın kalem tiraşını camdan aşağı atmışlar kalemlerini yere dökmüşler yerlere böyle bir sebeple öğretmeni rahatsız etmek istemedim öğretmenin 

uyarlamasıyla olmuyor 

Yazayım dedim ama  kararsız kaldım yazmasam içim içimi yiyecek 

Yada siz olsanız yazar mıydınız yazsaniz ne yazardınız 

Dipnot sorun kalem tıraş değil sorun kızımı ezmeleri 

13 Cevaplar

0 oy
(7,754 puan) tarafından

En İyi Cevap

Yazdım kızlar 

image

(13,834 puan) tarafından
Gulucuge bile gerek yok
(7,754 puan) tarafından
Dimi off kendime de kızdım: (
(13,834 puan) tarafından
İlkokulda boyle şeyler olabiliyor yani sınıfta olmasa o tenefuslerde o çıkışlarda o merdiven inislerinde neler neler oluyor keske her şeye dikkat edilse böyle bir olay yaşanmış siz de haklisiniz
(3,230 puan) tarafından
Iyi yazmışsın cevap geldi mi
(2,562 puan) tarafından
Cvp vermedilermi
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Yaz bence hepsi cocuguyla konuşsun 
(7,754 puan) tarafından
Yazdıklarımı mı yazayım
(2,501 puan) tarafından
Evet canm yaz yoksa çocuğun okuldan soğur
0 oy
(598 puan) tarafından
Yaz hatta öğretmene gene söyle 
(7,754 puan) tarafından
Yazdıklarımı mı yazayım sence
(598 puan) tarafından
Aynen içinden ne geçiyorsa yaz herkes çocuğuna terbiyeyi öğretmesi lazım
(7,754 puan) tarafından
Valla çok canımı sıktı bu olay
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Bence yaz canım. Herkes bir terbiye versin cocuguna. Hatta devamı gelirse yapan öğrencilerin anneleriyle bizzat konuş. 
(7,754 puan) tarafından
Öyle yapayım ya valla yazdım içim rahatladı
0 oy
tarafından
Isim vermeden genel bir yazı yaz herkes uyarsın çocuğunu 
(7,754 puan) tarafından
Yazdım biri sormuş kac kişi yapmış diyw bende bi kız yapmış ama ismini bilmiyor dedim bilmiyor gerçekten ismini
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Burdan uyarıyorum diye başlarım cazgirsa cazgirlar sende çıkar sesini çocuklarınıza söyleyin kızımın kalem trasini silgisini kalemligine dokunup zorbalık yapmasınlar en başta söylüyorum bir sonrakine bu kadar yumuşak olmam bilesiniz diye devamını yazarım heralde 
(7,754 puan) tarafından
Oyy valla bu çok sert oldu
Off bende en az kızım kadar sessiz sakin biriyim: (:(
(1,321 puan) tarafından
Valla ben olsam böyle yazarım heralde hiç de sessiz kalamam benim kızım ağlasın okuldan soğusun fiyemi okula gidiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öğretmen neyi uyarlıcak onu anlamadım. Yazman iyi olmuş gayette kibar yazmışsın herkes çocuguyla konussun anlamayacak yaşta değiller kücük olsa neyse sende kızına de böyle şeyleri öğretmene de söylesin
(7,754 puan) tarafından
Sonra tekrar sordum kızıma kalemlerini de merdivenlerden atmışlar bic kalemlerin ucu kırılmış normalde kırılmaz özellikli of keşke basta bilseydim merdivenlerden atmış derdim
(25,224 puan) tarafından
Öğretmenle yüz yüze de görüş bence canım ben olsam bende üzülürdüm valla haklısın
(7,754 puan) tarafından
Bugün konuşacam
0 oy
tarafından
Benim çocuğuma öyle yapsalar tabikide ben hepsinden daha cazgır olurum çocuğu eserler sesini çıkarmaSan çok sinir olurum öyle şeylere 
tarafından
Zoruna gidene kadar sen onların zoruna git hadleirini bildir çocuk bu hepimizin kırmızı çizgisi kimse ezip uzemez çocuklarini uyarsinlar yarın öbür gün okuldan bile soğur dikkat et elin üstünde olsun bu konuda
(7,754 puan) tarafından
Kız meğerse merdivenlerden atmışlar onu da gruba yazdım kimse cvp vermedi
tarafından
Vermez tabi kimse çocuğuna kondurmaz gerekirse sınıfa gir çocuklara alttan ayar ver:))
(7,754 puan) tarafından
Simdi annesi aradı özür diledi :)
tarafından
İyi kadınmış helal olsun neyse bir daha olmaz inşaallah canım sıkma canını sende :)
0 oy
tarafından
Tabiki yaz ve kızını tembihle sessiz kalmasin
(7,754 puan) tarafından
Söyledim diyo ya öğretmen kızarsa dedim kızmaz gerektirse o çocuğu döv
0 oy
(6,672 puan) tarafından
İyi demissin de takarlarsa okula gidip bir güzel azarlicaktin daha verimli olurdi 
(7,754 puan) tarafından
Yarin gidecem bakalım
0 oy
(98 puan) tarafından
1.sınıf öğretmeni olarak yazıyorum, her konu için öncelikle öğretmen ile iletişim halinde olmalısınız. 
(7,754 puan) tarafından
Öğretmeni rahatsız etmek istedim ama ona da yazdım
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Valla çok sakin yazmisin ben olsam çocuklarınızı uyarın camdan düşen kalem tras degil çocuklarınız olur yazardim benim kızım daha 10 aylık cok var daha o gunlere :)))
(7,754 puan) tarafından
Valla ıçimde kalanı da şimdi yazdım merdivenlerden atmışlar kalem tıraş ta param parca olmuş dedim
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Geçen hafta bir çocuk kızımın kırmızı kalemini almıştı kızım eve gelince arkadaşım aldı istedim vermedi dedi çok sinirlendim hemen öğretmene mesaj attım kalemin değeri yok ama kızımı ezip eşyasını alması çok zoruma gitti diğer gün öğretmeni halledip kızımın kalemini kızıma verdi yani demem o ki hiç çekinme öğretmenine yaz mutlaka daha yolun başındalar şimdi susarsan kızın çok ezilir 
(7,754 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 352 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 892 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu