0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (868 puan) tarafından
Hanımlar kış hafiften gelmeye başladımı her ay hasta oluyorum. Daha geçen ay grip olmuştum bu ay yine oldum vallahi bıktım usandım artık. Sürekli meyve yiyorum giyimime dikkat ediyorum hijyene dikkat ediyorum yok olmuyo evde yine bir tek ben hasta oluyorum. Benden de bebeğime geçiyo yavrum o perişan oluyo. Yokmu bunun ilacı iğnesi bitkisi yardım edin.

7 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Valla bende öyleydim senin gibi canım B12 m düşük Muş B12 dusuklugu de mıknatıs gibi çekiyor hastalıkları kan ilacı felan kullandım şimdi daha iyiyim çok şükür bide hiç halim de olmuyordu benim hep yorgun oluyordum önce doktora git bence çünkü bazı vücutlar yemeden içmeden alamıyor o vitaminleri 
(868 puan) tarafından
Yarın gidicem ya dahiliyeye valla böyle olmayacak bi sorun sıkıntı var ki sürekli hasta oluyorum
(938 puan) tarafından
Aynen benim de küçük bebisler var benden direk onlara geçiyor o çok sıkıntı ya
(868 puan) tarafından
Evet sorma valla daha geçen ay çıktık hastaneden ben hasta oluyorum ertesi gün bebeğim hastalanıyo. Vallahi ona geçmese umrumda olmaz canımı sıkan da benden ona geçmesi
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Dra git bi tahlil ver canım bişey mi eksik acaba. Olmadı söyle bağışıklık güçlendirici yazsın umkaimun gibi takviye al işe yarar diye düşünüyorum 
(868 puan) tarafından
Gidicem muhakkak biseyler eksik ki sürekli hasta oluyorum
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bende öyleydim sinüzit olduğu için soğuk hiç iyi gelmiyordu. O yüzden duştan çıkınca direk saçları kuruluyorum sabah uyanınca hemen sırtıma bir ceket giyiyorum derken azaldı çok şükür.
(868 puan) tarafından
Sinüzit değilim ama bunlara bende dikkat ediyorum yine de gelip beni buluyo
(1,753 puan) tarafından
Zayıf mısın hassas olabilirsin
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Aynı bende senin gibiyim daha tam kış gelmeden kaç defq hasta oldum bilmiyorum bekarken yine iyidi şimdi kızıma da bulaşıyor o kötü ben bı çözümünü bulamadım eğer bulursan bana da söyle 
(868 puan) tarafından
Off sorma ya aynen öyle bıktık usandım
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bunyen hafif demek ki 
(868 puan) tarafından
Belkide ama bu seneye kadar bu kadar çok hasta olmazdm bu sene daha tam kış gelmeden ard arda hasta olmaya başladım
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bende öyleyim sinek kanat çırpsa ben hasta oluyorum 
0 oy
(507 puan) tarafından
Grip aşısı yaptır istersen 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 213 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde trigoxx (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...