0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar oğlum öglenci onu okula götürdüm ordan arkadaslarla biraz oturduk evde nasılsa yemegim var diye acele etmedim oğlumun çıkıs saatine kadar oturdum  yhemde oğlumun en sevdiği yemeği yapmıstım akşamdan neyse oğlumu aldım eve geliyoruz anne ne pişirdin dedi bende söyledim cok sevindi  ama eve bi geldik kaynanam 1 tencere yemeği yiyip bitirmiş şuan o kadar sinirliyim ki düşüncesiz ac gözlülük etmiş resmen sinirden yemek yapasım bile gelmiyo suan pilavla corba yedircem cocuga anne cokta acıkmıstım cok mutlu olmustum en sevdiğim yemegi yaptığın için diyip duruyo malzeme de yok yeniden yapmaya resmen bogasım var kadını yüzsüz yüzsüz oturuyo bide karşımda valla zor turuyom kendmi avazım cıktıgı kadar bagırıp kovasım var ama kovamıyorumda gidecek baska yeri yok 

23 Cevaplar

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ne yemegiydi merak ettim :) dusuncesizlikten başka bir şey değil. O evde başka insan yaşamıyor sanki o mu var ki hepsini bitiriyor
(1,101 puan) tarafından
Pazı dolması yarın öglenede yeter di esim yok bi kac gün en küçük tencerenin bir buyuguyle yapmıştım bide yarın öglenede rahat yeterdi
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Bu nasil bi babaanne . Allah tazi olsun kaynanam ilk omce torunlarini dusunur yedirir yuh yani zikkim yesin dencek cinsten. Sorsaydin hepsi mi bitti diye cocuga da ayorsaydin desene 
(1,101 puan) tarafından
Sordum canım bitirmiş insan dusunur ayırır dedim haklısın deyip guldu
0 oy
(7,296 puan) tarafından
Anne dolapta zıkkım da vardi onu yiyip bitireydin deseydin insan çocugu dusunur be delü karı
(1,101 puan) tarafından
İnsan düşünür ayırır biraz 1 tabakta olsa dedim haklısın diyip güldü resmen cok sinirim bozuldu
(7,296 puan) tarafından
Ayy zaten sinirin bozulsun diye yapmis pislik sende birinde yap kendin ye cocukla ona birakma bak bakalim nasil oluyormus terbiyesiz ya baska bisey degil

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 957 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 414 göst.
0 oy
4 cevap 255 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 147 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,815 puan) tarafından soruldu