0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün evime komşular kaynanam geldi hamileyim ve kızım olcak adını eşimle beraber koyduk kadın bana gelmiş kocana söyle o ismi koymayın kaynananın adını köy onun hakkı diyor ve kaynanam öyle melek gibi birisi değil hak edecekse birşeyi yok çocuğuma daha bir çorap dahi almadı senin annenin adı koyulmaz kaynananın hakkı dediğinde kadını yolmak için zor tuttum kendimi annem bütün elbiselerini altininaca aldı kaynanam abartmıyorum 1 çorap dahi almadı 

Diycektim senmi yaptın çocuğu bu ne hadsizlik yaşça büyük oldukları için ve kaynanamın zoruna gitmemesi için bişey demedim kaynanamda kendileri istediklerini koysun diyo ama oda istiyor kızımın adını Derin Alya koycam bunu iyice herkesin kafasına sokması için isim yazılı hastane çıkışı isim yazılı emzik askısı isim yazılı kapı süsü alcam çok sinirliyim şuan ya

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amaaan hiç takma kendi istediğiniz ismi koyun tamamdır 
tarafından
Öyle yapcam valla catlasinlar
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aman ona neymiş ya. Onun hakkı bunun hakkı mı varmış. Eski kafalı insanlara sinir oluyorum ya 
tarafından
Cahil cahil konuşmaları beni iyice delirtti
(2,387 puan) tarafından
Bırak Allah aşkına ya kendisi kaynanasının adını mı koymuş acaba
tarafından
Koymadiklarina eminim kaynanamda koymadı kızının adını istediğini koymuş
(2,387 puan) tarafından
İşte bazıları her halta karışmaya bayılır
tarafından
Aynen valla
0 oy
(875 puan) tarafından
Ay bu büyükler bazen baya saçmalıyorlar kaynanamı yapmış çocuğu sanki ne hakkı varmış
tarafından
Hadsizlikte ve kendini bilmezlikten başka birşey degil
0 oy
(695 puan) tarafından
Ne alakaymis kaynananın hakkı kaynanan 9 ay karnında taşımayacak hak senin eşinin ne istiyorsanız koyun valla hiç kimseyi de karıştırmayın Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin canım istedikleri kadar konuşsunlar zaten eşimle karar verdik kızımızın ismine
0 oy
(774 puan) tarafından
Ay hala var mı bu türlerden ya kaynana kayınbaba adı koymakta neymiş sem 9 ay karnında taşı et sonra gelsin başkaları  isim konusuna muhalefet olsun oldu canımm gece gece Allahım ben sakin bir insanım ya böyle şeyler sinirimi bozuyo ama :))
(774 puan) tarafından
Bencede çok tatlı ve çok naif sözleri var maşallahhh bal gibi
tarafından
Balina petek olurum ❤️ daha bunlar neli ooooo .... Üzmeyin sizin o pamuk şeker kalbiniz kimseler isirmasin (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)
tarafından
Hayatta herkese lazimsiniz eşiniz hiç yaslanmaz senin yanında
tarafından
Çok haklısınız gerçekten kimseyi takmamak lazım iş eşimde ve bende biter deyip geçmek lazım iyi geceler çok sevdim seni
tarafından
Bende seni sevdim ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Hiç takma bunların lafını boşver 
tarafından
Olayın şokunu atlatmam 1 gün sürdü arada atak gibi geliyor ve kriz geçiriyordum eşim durumu anlayinca sakın istediğin olcak dedi ve ben sakinlestim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 805 göst.
27 Ocak 2020 Aile kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,480 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 634 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 485 göst.