0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kusura bakmayın ama iki günde bir duş alsam da ufak bir sıcaklamaya çok ter kokuyorum ya da bana öyle geliyor bilmiyorum. Parfüm VS. Çok kullanamıyorum hem astım hastasıyım hem bebeğim var. Bi çözüm yolu var mı 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazı insanlar öyledir ter kokuları baskındır rolon kullanmayı dene istersen 
(7,121 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun :)
tarafından
Evet aşkom sjgjj
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Krem kullan vücut losyon kremi  canım 
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Ben doğal bir deodorant kullanıyorum . İstersen fotosunu gönderirim. Kardeşimin de senin gibi teri fazla kokar. Ona da iyi geldi. 
tarafından
Gönderebilir misiniz zahmet olmazsa
(1,464 puan) tarafından
Bana da atabilir misn
(15,304 puan) tarafından
Altta paylaştım dostum. Bakabilirsin.asagi kaydir
0 oy
(4,390 puan) tarafından

ikbaall nerdesin, arkadaşa yardimci ol :woot:

tarafından
İkbal ne alaka sjsjsj
0 oy
tarafından
Deotak kesin çözüm 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
İki güne bir bana uzun geldi canım öncelikle her gün duş alırım ben ama rolon ve vücut losyonu kullanabilirsin 
0 oy
(677 puan) tarafından
Eczanelerde driclor diye rolon var canım ben onu kullanıyorum faydasını gördüm hatta hergun sürmüyorum da 2 hafta bir falan dene istersen Bi 
0 oy
(15,304 puan) tarafından

image

suan stokta kalmamış. Ama yakında tekrar üretirler. Ben alalı 2 ay oldu. Yarısı ancak bitti.
tarafından
Canım Rabia Hanımcım almadım ama bende alayım güzel kokuyor mu
(15,304 puan) tarafından
AA biliyo musun dostum rabia sakartepeyi☺️ kokusu fena değil. Çok beklediğim gibi gelmedi daha farklı bir koku hayal ediyormusuum sanırım. Ama güzel yine de. Zaten bunun özelliği ter kokusunu önlüyor gerçekten de 1 gün boyunca. Kremin kendi kokusu gitse bile. Biraz cam terebentin kokusu var gibi geliyor bana. Ben seviyorum yani
tarafından
Yaklaşık 3 senedir takip ediyorum sıcak samimi bi kadın
Güvenilirde duruyor tabi almadım ama alabilirim bende çünkü benimde terim kokuyor hamilelikte oldu nedense geçmedi henüz
(15,304 puan) tarafından
Güvenilir bence de 2 kutu aldım. İnşallah yararını görürsün.
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(943 puan) tarafından
Cilt şapı taşı alın. Hepsiburadada falan çok uyguna satılıyor belki aktarlarda da vardır. Banyodan sonra sürün ter kokusunu engelliyor hem de doğal 
0 oy
(7,765 puan) tarafından
Karbonat duştan sonra koltuk altına hafif nemlendirip sürün sonra da bana dua edin:)
0 oy
tarafından
Ada çayı.

İbrahim Saraçoğlu nun önerisiydi canım. Bide lavanta galiba. Bu YouTube dan bak canım İbrahim Saraçoğlu terleme için kür yaz bak☺️
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var. Duştan çıktıktan sonra bile terleyip kokarım. Bu sene çaresi rexona clinical protectionda buldum. Asla ter kokusu yapmıyor kesin deneyin.
0 oy
tarafından
En etkili doğal karbonat duştan sonra sür koltuk altına ter olsa bile koku olmuyo 
0 oy
tarafından
Vücut kokun agir demek ki. Yapacak bişey yok.
tarafından
Önceden hiç öyle değildim nolduysa bu 2 ay içinde oldu
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Her duş sonrası karbonati kuru olan koltuk altına bebek pudrası gibi sür bu kadar :) Terlesen bile asla koku olmuyor ben yıllardır bunu yapıyorum uzun zamandır deodorant almıyorum 
tarafından
Duştan çıkıcam karbonat sürücem öyle mi? Karbonatı direkt mi sürücem yoksa ıslayıp veya nemlendirip mi
(5,108 puan) tarafından
Yok canım kuru kuru süreceksin eline alıp her iki koltuk altına yay o orda kalacak ve terlesen bile kokmayacak. Ben doğumdan sonra çok kötü ter kokmaya başladım onda bile işe yaradı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.