0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (292 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlumda geçmeyen alerjik rinit ve buna bağlınolarak gerçekleşen geniz akıntısı var tecrübeli annelermz varsa fayda gördüklerini yazarlarsa iyi olur yavrum geceleri öyle horluyor ki 

4 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Burnunu temizliyomusun bebbgm
(292 puan) tarafından
Evet her zmaan
(1,248 puan) tarafından
Ona ragmn mi var geniz akintsi
(292 puan) tarafından
Hem de çok fazla
(1,248 puan) tarafından
Cok gecms olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
canim kizima bugun kondu bu teshis  , gecen ay gecmeyen oksurugu vardi  hava makinesi falan kullandik bir de antibiyotik . tam iyilesti dedik gecen hafta orta kulak iltihabi oldu, antibiyotik kullandik yine .hala burunakintisi var , horlama da mevcut . kbb dr u bugun alerji ilaci verdi toz seklnde .  Rabbim sifa versin cocuklarimiza . mahvoldu kizim ya . istahi da cok azaldi
(3,862 puan) tarafından
nebulizator canim
(612 puan) tarafından
Kartopu kızınız nasıl oldu acaba ?
(3,862 puan) tarafından
canim kasim ayinda konusmusuz bu konuyu o gunden beri devamli hasta . kresi dondurdum 2 ay gitmedi toparlandi , simdi bu ay yine basladi hastaliklar geri dondu :(
(612 puan) tarafından
Güzel haberler almayı ummustum :( kızım da benzer durumda, doktor geniz eti büyümüş dedi.kendi çapımda biseyler yapmaya çalışıyorum bakalım inşallah ise yarar. Allah şifa versin bütün hasta çocuklara
(3,862 puan) tarafından
ben de oyle , Rabbim daha kotu hastaliklardan korusun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizim canım. Ekstradan geniz eti şişmesine bağlı alerjik durumları da var. Gece rahat uyuması için kaynar suya 5 er damla nane ve kekik yağı damlatıp odaya koyuyorum rahat nefes alıyor. Burnuna sık sık şırınga ile serum sıkmak gerekli birde. 
(1,248 puan) tarafından
Nane yagimi gercktn ise yariyomj
(25,224 puan) tarafından
Evet canım nane ve kekik yağı evimden eksik etmem hiç çabuk bitiyor biraz maliyetli ama ilaç kullanmaktan iyidir
(1,248 puan) tarafından
Bn coldmix kulaniyordum burun acici damla oda omzuna skiyom rahatliyo oyle ferah kokuyo
(25,224 puan) tarafından
Cold mix bizde pek işe yaramadı nane ve kekik yağı daha etkili geldi
(1,248 puan) tarafından
Cok yaramiyor gerci ama sogana karanfil batryorm o azicik iy gelior
0 oy
(87 puan) tarafından
Aynı sorun bizde de var. Aşırı geniz akıntısı bu akıntı sürekli öksürük yapıyor bı de herhalde.cocugum hep hasta antibiyotik kullanıyoruz şuan ama faydasız 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 113 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavantakokusu (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (327 puan) tarafından soruldu

380,192 soru

11,382,187 cevap

34,880 kullanıcı

...