0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

İyi geceler kızlar oğlumun kan değeri baya düşük doktor bu surubu verdi ama dişlerinde kararma yaptı daha fazla yapmaması için surubu yiyecek içeceklerle versem olur mu? Kullanan var mı aranızda yada leke yapmayan şurup önerisi olan<3

2 Cevaplar

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Hangi yiyecek olir bilemem de süt ve süt ürünleri ile birlikte vermeyin. Pipetle versen yada suyla karıştırıp olmaz mı ki
(194 puan) tarafından
Hap olanını bebeğim kullanamaz sanırım cnm 18 aylık daha ama suyla karıştırılıyor mu acaba bende merak ediyorum
(1,752 puan) tarafından
Hapı ben kullandım tabi bebeğe olmaz canım ben süt ürünleri için dedim yani.
Ama bilemedim hemen üstüne bol su versen yada biraz su ile karistirsan. Daha iyi bilen çıkar illa
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
İlacı icirdikten sonra mutlaka su icirin. Dişlerini fırçalayın. Benimde kızımın on dişlerinde lekeler oluşmuştu . Fırçalayarak zamanla yok oldular.
(194 puan) tarafından
Suyu icirdim ama ona rağmen oldu:(
(1,086 puan) tarafından
Ben kızıma leke yaptıktan sonra en fazla 1 hafta daha kullandım sonrasında gıdalarla besledim. Hakiki dut pekmezi kıyma et meyve ne aklınıza geliyosa daha fazla özenerek yedirdim değerleri düzeldi. Leke yapmayan kan ilaçları mutlaka vardır doktorunuza danışabilirsiniz .
(194 puan) tarafından
Ah keşke oğlum yese canım çok istahsiz kansızlık da iştahsızlık yaparmış zaten ama benim oglum emmeye baya alıştı zorla yemek yediriyorum o yuzden düştü değerleri bu kadar :( ama hakiki dut pekmezini deneyim sağol cnmm peki kızının dişlerindeki leke zamanla geçti mi ?
(1,086 puan) tarafından
Evet hepsi geçti hiç lekesi kalmadı . B12 eksikliği varsa o da iştahsızlık yapabilir. Ne kadarlık bebeğiniz ?
(194 puan) tarafından
18 aylık evet b12 eksikliği de var

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 152 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Masume 76 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 205 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Whiteangell (2,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 148 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde sofianne (320 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...