0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızıma uyku tulumu alicam siz nereden aldınız güzel birşey istiyorum gece çok üşüyor sicak tutsun diye alan varsa yada bilen yardimci olabilir mi

13 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
Canım ben LCW’de aldım ama peluş değil peluş alma
tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
(777 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
H&M den 3lu satılıyor aldım 285 tl
(1,024 puan) tarafından
Çok değil patikli ama.ben ince kazak alta giydirip öyle giydiriyirum iyi oluyor
(777 puan) tarafından
Kalın değildir canım normal tulumdur çünkü bi tanesini ben 360liraya mı nr aldım uyku tulumunun
(1,024 puan) tarafından
Evet ama doğalgaz açacağım için çok kalın almadım çok terliyor benim ki
(777 puan) tarafından
Benim oğlan üstünü örtmez o yüzden kalın alıyorum oda ısısı güzel ama ince tulumla üşür oda ısısı 26 derece filn
tarafından
Anladim canim biraz kalin almam lazım benim gece üşüyor surekli hasta oluyor üstünü açtığı için
0 oy
(11,261 puan) tarafından
Lsw ninkiler guzel canim kalin. Bende ebebekte var onlarda guzel
tarafından
Evet güzel baktim canim birtane begenip alicam
0 oy
tarafından
Geçen sene e bebekten 100 liraya almıştım içi elyaf li çok memnunum 
tarafından
Bakayim bende canim
0 oy
(440 puan) tarafından
H&m , carters, marksandspancer  alıyorum. Baka bilirsiniz internetden.
tarafından
Bakayim canim cok sagol
0 oy
(1,169 puan) tarafından
ben geçen sene ebebek ten almistim hala giyiyor cok memnunum sana tavsiyem nerden alirsan al ama tog degerine bakarak al kesinlikle
tarafından
Tog degeri kac almam gerekiyor hic bilmiyorum canim ilk defa alicam
(1,169 puan) tarafından
canim mesela benim cocugun 1.5 tog evim kaloriferli altina zıbın giydirip yatiriyorum gayet 23 24 derece oda oluyor genelde mesela koye falan gitsek o zman altina pijama giydiriyorum ustune tulumunu giydirip bide ince battaniyesini atiyorum yani oda isisina gore hareket ediyorsun canim mesela 2.5 tog olanlar var eger evin sicaksa o cok kalin olur normal havada onu giydiremezsin
(1,169 puan) tarafından
bak simdi resim paylaşıyorum canim ordan incele anlatmak istedigimi daha iyi anlarsin
tarafından
Resim yok canim evet bizim evde kalorifer li dedigin gibi 2.5 tog kalin olabilir
0 oy
(117 puan) tarafından
Ebebek 220 tl aldim, içinde sadece zibin giydiryorum ama terliyor sobayi da yakmadik hala
tarafından
Neye göre alicaz canim evimi olcmemiz lazim
0 oy
(6,527 puan) tarafından
Ben geçen sene ne çok ince ne de çok kalın arada birşey aldıydım içine ince bir kazak pijama giydirdim iyi olduydu ama bu yıl alamıcam gibi çok pahalı ebebekte bizim yaşınıza uygun yok LC de 350 normal mağaza da 290 
tarafından
Aynn cok pahalı gerçekten canim bizim hic yok üşüyor cocugum
(6,527 puan) tarafından
Geçen yıl peluş takım aldıydım iki tane bir tane de annem doğum günü hediyesi olarak almış onlarla idare ederiz bakalım bu yıl o zaman 40 a aldıydım o takımları şimdi kim.bilir ne kadar
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Lcw kikiden almanı tavsiye ederim bu aralar zaten çok güzel indirimler var internet sitesinde takip et canım bence 
tarafından
Tmm canim bakicsm cok sagol
0 oy
(1,169 puan) tarafından

image

bak burdan canim anlarsin bnim dedigimi

tarafından
Tmm canim şimdi gordum fotoğrafi cok sagol
(1,169 puan) tarafından
rica ederim canim eger kaloriferliyse bnce 1.5 bu resim attigim lcw nin degerleriydi 1.6 o civarda bir tulum tercih et ona gore icini kalin yada ince giydirirsin bn sifir kollu tulum giydiriyorum ve merkezi sistem daha geceleri yakmaya baslamadiklari halde sabah kalkiyor sıcacık ustune de birsey asla örtemiyorum hemen uyaniyor ona ragmen üşümüyor yani
0 oy
tarafından

Ben uyku tılumuyla ılgılı post acmıstım bakabılırsın benım sorularımdan :) uyguna aldıgım ıcın onermıstım

tarafından
Tmm bakıyorum canim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Civilden bitane ben aldım bitamede annem aldı içleri pamuklu kalınlıkları çok iyi
tarafından
Bakayim inşallah iyi birsey alirim uygun
(5,220 puan) tarafından
Yani pek uygun değil ama artık uygun fiyatlı bişey yok ama civil diğerlerine göre daha uygun ve çok kaliteli bence
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Evin soğuksa 2,5 tog al canım ebebekinler ince ebebek tercihin olmasın
tarafından
Tmm canim aşırı soguk degil ama cocugum cok ustunu aciyor
(7,793 puan) tarafından
O zaman kesin 2,5 tog al canım

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 91 göst.
5 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde yagmurguleryuz (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,017 göst.
3 Ekim 2019 Diğer kategorisinde SibelMurat❤ (1,567 puan) tarafından soruldu

397,076 soru

11,876,180 cevap

35,989 kullanıcı

...