0 oy
1,106 göst.
Moda kategorisinde (324 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

fındıgımız bitti cok sukur satıldı kayın babam her sene oldugu gıbı bu senede yapmıs yapacagını 

32 Cevaplar

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ahhh ne kayinbabalar var acaba benimki yaşasaydı yapar mıydı böyle şeyler :)) hayırlı olsun 
(324 puan) tarafından
Sagolasinn canim benim yapardı tabii neden yapmasinn
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin 
(324 puan) tarafından
Amiiinn cok tesekkur ederim
0 oy
(582 puan) tarafından
Güle güle kullan kuzum çok şık ve güzel görünüyor :)
(324 puan) tarafından
Sagolasinn tatlımm rabbim size en guzellerini nasip etsin inşallah
(582 puan) tarafından
Ben benim herşeyimi bozdurdum, hatıra olanları bile, eve peşinat olarak verdik :( elmas yüzük, küpe, kolye takı setim vardı çok seviyordum, biliyorum bir daha alamam aynısından, onu bozdurduğuma çok üzülmüştüm.
(324 puan) tarafından
Bizde ev aldık canimm ben tam 200 gr altınımı verdim ama zamanla hersey gwliyo yerine yeterki saglık sıhhat olsun seninde gelir gidenler uzulme zaman lazim sadece
(582 puan) tarafından
Benim koca söz verdi, evin kalan kredisi bitince borcunu bana ödeyecek bozdurduğum altınları :) paranın peşinde değilim, benim koca müsrif, aylık eline geçen parayı muhakkak bitiriyor, en azından müsrifliğini engellemiş oluyorum, ilerde çocuğumuz olursa onun ihtiyaçlarına gidecek o birikim de zaten. Arada da kaç yıl geçerse geçsin o elmas yüzüğümü, küpemi ve kolyemi aldırcam ama :) kızım olursa ona bırakırım benden hatıra, oğlum olursa da gelinime hediye ederim, en azından onlar güzel günlerinde gençken takıp takıştırırlar gönüllerince :)
(324 puan) tarafından
Hehh cok güzel işte inşallahh rabbim gonlune gore versin ttalımm sen iste yeter ki
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Ne kdaraalmş acaba benim çok hoşuma gidio bunlar düğündekini geri vermiştim güle güle kullan:))) 
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım benim ins sende alırsınn gonulden dilemen yeter :) eşim begenmiş sordum şimdi 7 300 müş canım
(3,384 puan) tarafından
Tekrardan güle güle kullan canım:)
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(9,200 puan) tarafından
Vay be bizimki de anca bizi yolmaya calıssın :D gule gule kullan
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım benim eşin alır sanada olsun
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Hayırlı olsun yemin ederim şöyle kayınpederm olmasada en azından cimri pinti bişey olmasaydı gercekten eşimin ailesinden gün geçtikçe soğuyorum 
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım olsun onları gormezden gel eşin onemli olan o alır vaktı zamanı gelince
0 oy
(119,231 puan) tarafından
gule gule kullan ♥️ fındık diyince kader geldi aklima kader gel buraya sizde durum  ne
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Ahh ahh ne kayinpederler var benimkide tam öküz kayinpederim ahh hamile olduğumun müjdesini verecekti eşim telefon etti ne var diye acti baba sana bisey soyleyecegim dedi kayinpederim ağzını sapirdatarak ne var çabuk söyle dedi eşim babacim dede oluyorsun torunun geliyor dedi ve kayinpederimin okuzluge yaraşır cevabi ne var yani bunun için mi aradın benim 5.torunum olcak bu hayırlı olsun diyip pat diye eşimin yüzüne kapattı 
(324 puan) tarafından
Aa oda cok ayıp etmiş ne desem bilemedim canımm olsunn eşin seni sevsin saysın o sana yeter
(8,898 puan) tarafından
Tek tesellim o zaten
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullan benmki de oğluma adını koydum bir şey yapmadı elden gelen ödünç çeyreği de kaynanam bu da oğlumın olsun diyip elimize tutuşturdu adı bilezik takacaklardı kızımda da küpe mi istersin bilezik mi istersin kızım dedi  sen bilirsin baba dedim seslenmedim 
(248 puan) tarafından
Güle güle kullan kuzum bizim kiler de yediğimiz ekmeği sayıyor ya hadi şeytana uyudu yaptı bir cahillik kaynanam ewden atar 
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım rabbim gonlunuzden geçenleri nasıp etsin sizee
tarafından
Amin canım benim inşallah
(324 puan) tarafından
Allah islah etsin canim oylelerinide yazık gunah ya
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Bizimki de bizden bekler böyle şeyler :D

(324 puan) tarafından
Hadi ya oda iyiymis :)))
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Ne iyi kayinbabaymis kız bizimkilerin de findigi var bin TL verseler içlerinde yara yapar
(324 puan) tarafından
Rabbim ikisinede uzun omurler versinn başlarimizdan eksik etmesinn cok faydalari var bize canim cokkk
(7,673 puan) tarafından
Ne güzel anne baba da öyle olmalı ben görüşmüyorum zaten başka meselelerden kafam rahat
(324 puan) tarafından
Aynen canim benimde kendi ailemle mesafem var
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullan 
(324 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzumm
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım sorması ayıp ne kadara aldı acaba bende almayı düşünüyorum bı fiyat bilgisi olsun
(3,384 puan) tarafından
14 ayar sa normaldr canım
(324 puan) tarafından
585 yaziyo 14 ayarmiymiş ki hatta dur resim altina atayımda bi bak
(3,384 puan) tarafından
Evet kuzum 14 ayar şimdi netten baktm 22 ayar baya pahalıdır sende satma tak canım keyfini çıkar:)
(324 puan) tarafından
Tamam ogrwnmişş oldumm yok kuzum ne satmasi hep hatıra bana ondan gelen hersey tesekkur ederim
(3,384 puan) tarafından
Rica ederm canım:)
0 oy
tarafından
Biz de geçen senelerde hep fındığa yardım ederdik ama krş görmedik parasında da değiliz çok şükür.kendi evinin eksiklerini yaptırıyor yaşlandılar iyice daha da yapamazlar brkaç seneye.. güle güle kullan cnm 
(324 puan) tarafından
Olsun canım canlari sagolsun illakı size kalacak zatenn tesekkur ederim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Güle güle kullan balim 
(324 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim tatlimm
0 oy
(150 puan) tarafından
Benimkide anca partal atiyo :)
(324 puan) tarafından
Ahahaj oda iyiymiş :))))
0 oy
tarafından
Böyle kayınbaba denk geldi de biz mi sevmedik:⁠-D 

Anlasildi dünkü postun sebebi :⁠-⁠D
(324 puan) tarafından
:)) yok kız onla alakası yok konu cok başka yerlere cwkildi ama beni anlayan anladi bence
0 oy
(279 puan) tarafından
Keskeee benimm  olsaaa  :))))  (altin sevmem) güzel mutlu huzurlu günlerde kullan canım hayii olsun
(324 puan) tarafından
Ayıpsın canimmm olur seninde olur vakti zamani gelince :) tesekkur ederim canım
(279 puan) tarafından
Yatırım amaçlı olabilir taki niyetine altin sevmem canim ya  ben teşekkür edrim
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Ay maşallah güzel gunlerde kullan bacım. 
(324 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim kuzu
0 oy
(294 puan) tarafından
Çok hoş bı davranış bende severim kayinbabami
(324 puan) tarafından
Dimi  deger verdıklerinde insan cok seviniyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,339 puan) tarafından soruldu
0 oy