0 oy
115 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (386 puan) tarafından
Merhaba anneler ✿ ikiz gebeyim öncesinde iki tane doğum yaptım ama hiç bukadar çirkinleşmemiştim. Bu durum geçici mi yada krem bakım yapmam gerekiyor mu göz altlarım daha şimdiden mor beyaz tenliyim bide. Gözlerim yorgun gibi hep yanaklarımda lekeler çıktı. Kendime baktıkça üzülüyorum. Makyaj yapan bir insan değilim. 

3 Cevaplar

+1 oy
(301 puan) tarafından
Valla hiçte birşey kullanmanı önermem iki hamileliğimde de gözümün yanları mos mor du  kocamın yaptığını bile düşünenler olmuş doğumdan sonra baya azaldı git gide gitti şuan kızım 9 aylık ve hiç yok geçiyor yani geçmezse  sonra çaresine bak  bide ne kdr doğru bilmiyorum bana yapmışlardı  doğumdan çıktım terli sacimla yüzümü sildiler leke gidermiş  
(386 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya inşallah öyle olur. Anneliğin güzelliği bunlarda tabiiki  hayırlısıyla sağlık olsunda
(301 puan) tarafından
Tabikide önemli olan sağlıcakla dogurmaniz hormonlarımz bozuluyor benimde canım skılirdi her gören AA nolmus yüzüne falan dediğinde ama geçti şükür
(386 puan) tarafından
Aynen beni teselli ediyorlar ama ben rahatsız oluyorum daha 25 yaşıma gircem bu yaşta bukadar bakımsız yaşlı gibi görünmek rahatsızlık veriyor. Rabbim eşlerimize güzel göstersin inşallah
(301 puan) tarafından
İnşallah insallab
-Reklam-
0 oy
(3,469 puan) tarafından
Doğum yapınca geciyo 
0 oy
(12,589 puan) tarafından

5 ay oldu doğuma hala lekeler le savaşıyorum:(

(12,589 puan) tarafından
Evet ,özenle yapınca baya kuçultur gözenekleri, net sonuç için 3.4 kere önerilır.  Bende bi kez daha yosun sonra bal kabağı yaptıracağım
(3,240 puan) tarafından
Her merkezde yapılan karbon piling etkili olurmu? Yoksa bununda iyisi kötüsü oluyor?
(12,589 puan) tarafından
Yok canım işlem malzeme ayni
(3,240 puan) tarafından
Teşekkür ederim Şirinem❤️❤️☺️☺️☘️☘️
(12,589 puan) tarafından
Rica ederim canım benim ❤❤

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
6 cevap 463 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu