0 oy
825 göst.
Diğer kategorisinde (508 puan) tarafından
Bi arkadasimiz hakkinda eşime dedim ki kadin kocasina dedigini yaptiriyor sen benim dedigimi yapmiyorsun onda olan bendede var ama niye boyle oluyor dedim eşim bana neden onun kocasini övüyorsun dedi... bi gittigimiz onlar var dedi....ben yanlis birsey mi soyledim kadinla kendimi kiyasladim ama eşim o adamla eşimi kiyasladim sandi simdide bana farkli davraniyor güvenmiyor gibi konusuyor... demek istedigimle anlaşılan cok farkli oldu

. sizce kotu mu benim dedigim

28 Cevaplar

0 oy
(1,723 puan) tarafından
Yanlış anlamaya müsait bir durum bir daha konuşma öyle 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben öyle desem başta o arkadaşın seni öğretiyor diyor konuşma sil numarasını der 
0 oy
(103 puan) tarafından
Kiz ne guzel demişsin agzina saglik
0 oy
(1,748 puan) tarafından
Hiç bir zaman hiç bir konuda eş ilişkilerinde kıyas yapılmamalı. Sen kendin için nede eşin için çok çok yanlış bu.
0 oy
(974 puan) tarafından
Evet yanlış birşey söylemişsiniz çok çirkin söylediğiniz ne demek onda olan bende de var elin adamından kadınından size ne kendi hayatınıza bakin ne kendinizi nede kocanızi başkasıyla kiyaslayamazsiniz böyle düşünüyorsaniz her istediğinizi yapan birisiyle evlenmseymissiniz ayrıca dediğini yaptırıyor yada her istediğini yapıyor gibi şeyler çok gereksiz medeni insanlar karar verir ve yapar bu kadar basit olay 
0 oy
tarafından
Eşler birbirbini baskasiyla kiyaslamamali bence cok yanlis bir sey herkesin karakteri farkli. 
0 oy
tarafından

Yani birde şöyle düşünelim kuzum eşin sana.geliyor  atıyorum isimleri Ahmette olan bende var ama Ayşe onun her dediğini yapıyor sen neden yapmıyorsun derse sence kendiyle onu kıyaslamis gibi mi anlaşılıyor yoksa Ayseyle seni mi:'(

0 oy
(1,125 puan) tarafından
İki anlamda çıkar ama bence kocanın takılması gereke o değilde ben nerde hata yapıyorum acaba nasıl davranıyorum Karım onların ilişksine ödeniyor olmalıydı adam gibi adam olsa sana iyi davransa sende bunu demek zorunda kalmazsin herhalde canım suçlu gibi hissetme zeytinyağı gibi üste çıkmayı iyi bilirler erkekler seninkide şuan onu yapıyor çokta tın deyio yat yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 617 göst.
17 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 398 göst.
2 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Aydagul (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Powerpufff (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 488 göst.