0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar Ben eşimden ayri yaşıyorum iki çocuğum var doğru düzgün giyecek birşeymz yok durumum yok alayım kızımdan dolayı yaptığım bir iş yok küçük bırakamıyorum sizin giymediginiz kıyafetleriniz var mı acaba bnm durumum yok alayım ALLAH rızası için bana yardım edermisnz
notu ile kapatıldı: Yasak post

8 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah 
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kaç kilosun boyun kaç çocuklar kaç yaşında canım 
(2 puan) tarafından
73 kiloyum boyum 1.66 kızım 4 küçüğü 1 yaşında
0 oy
tarafından
Ya gerçekten tam inanacagim diyorum bakıyorum hesabı açar acmaz yazmışsınız gerçekten ihtiyacınız varsa umarım yardım eden olur
(796 puan) tarafından
Ben seni anladim cnm benim demek istedigimde buydu  gercekten ihtiyacin varsa ALLAH yardimcin olsun benim dirumumda oyle cok  iyi degil hangi sehitdesin cnm yakinsan yine elimden geldigince yardimci olurum
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun ben Hakkari de oturuyorum burda iş imkanları kısıtlı burada iyice soğudu buranın kışı çok kötü soğuk geçer
(796 puan) tarafından
Cnm ben konyadayim yakin olsan elimden geldigince yardim ederdim   esim her ay belli bi miktar harclik veriyo bana  sana yardim ederdim ama uzaksin kargo falan da fazla para tutar canim insALLAH yarfim edecek biri cikar karsina  ALLAH yardimcin olsun
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun düşünmen yeterli
(796 puan) tarafından
Amin cnm ALLAH herkezden razi olsun
0 oy
tarafından
İnterneti nerden buldun hayır gelir gelmez de bu şekil post da açıyorsun ihtiyacı olan da bu şekil kimseden istemez kıyafet isteyeceğine yiyecek çocuğuna bir şey isteseydin neyse de kıyafet nedir ya 
(2 puan) tarafından
neden kıyafet nedir ya neden ön yargılı konuşuyorsn nerde yaşadığımı neler çektiğimi nerden bileceksin havalar soğudu kıyafet pahalı alamıyorum çalışamıyorum ben lütfen kimseyi bilip bilmeden yargılamayn
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Aman ya başladınız yineee
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Kendi gercek hesabindan yazsan daha samimi olurdun inandırıcı gelmiyor yeni acilmis isimle  gelmis kiyafet istiyorsun aciklamana biy kg yazsana herkesin bedeni sana uyucak diye birsey yok degisikniz valla 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Rozelin damla (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
0 oy
9 cevap 665 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 595 göst.

379,251 soru