0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Ablam ın sürekli kanaması oluyordu şuan 14 haftalık oldu bugün hastaneye gitti bebeğin plesantası önde demiş ablamın yaşı 32 doktor otur uzan hiç kalkma demiş birde iğne sulandırıcı vermiş başına gelen varmı çok üzülüyorum ablam için   başına gelen varmı yada bebege birşey olur mu bebek yaşar mı ne bilim aklıma herşey geliyor ablamda çok üzülüyor

4 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Geçmiş olsun doktorun dediklerini yapsin sağlıkla kavuşur inşallah post yukarı çıksın yaşayan olmuşsa yazar
-Reklam-
0 oy
(15 puan) tarafından
Arkadasımın aynı sorunu vardı doktorun dedıgını yapsın ama plasentaya yapısdıgı ıcın sezaryan oldu ve rısklı bır amelıyat oldugu ıcın(rahmı alınabılırdı) profosor gırdı amelıyatına kendı doktoru gırmedı.5yıl sonra ıkıncıye hamıle kaldı onda boyle bır sorun olmadı.RABBİM şifa versin.Bu arada bebekde gayet saglıklı.zaten bebegı etkılemıyor anneyı daha cok etkılıyor.
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Benim de öndeydi bi sorun olmadı. Korkmasın. Geçecek bugünler♡
0 oy
(116 puan) tarafından
Haftasinerken canım dikkat ederse düzelir Bebek büyüdükçe yer değişebilir benim haftam ikerdeydi plasenta ilerdeydi .. 38 haftamda doğdu şuan üç yaşında :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Belki bir gun 2323 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde Fatma3413 (4 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,442 cevap

34,889 kullanıcı

...