0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Şimdi başımdan geçen olayı anlatacağım size kızlar ilk gebeliğim ve ikinci gebeliğim doktor ihmalsizligi oldu kan testi yapmadılar pıhtılaşmam varmiş öyle kaybettim bu 3.gebeliğim başka doktora gidiyorum şehir dışına buna öğrenir öğrenmez gittik oksaparla ecopirin başladık neyse haftaya keseyi görelim dedi gittik bu defa kese düzensiz sağlıksız dedi.kanamam oluyor bir sürü ilaç içiyorum neyse hafta oldu baktı bebek yok kalp atısı yok kese büyümemiş ağladım zırladım 3.artık bu neyse kanamam oldu 3 gün sonra yine gittim ilaçlarin dozu artti ama gene ayni büyümüyor kese bir hafta bekledim bu arada lekelenmem olmadı dün gittim bu defa kese büyümüş yuvarlak hale dönmüş bebek oluşmuş kalbi yok detaylı ultrasona indik oradaki doktor bebek yok diyor neyse eninde sonunda buldu kan akışı yok bebeğe 3.kaybın genetiğe git dedi paket yaptı yolladı sanki sonra doktoruma çıktım alttan muayene etti kalp atısı yok bebek 6 haftalık görünüyor alalım dedi izin vermedik bekleyelim dedik  kafayı yemek üzereyim artık yani insan bir iki üç artık kaldramıyor 1 yıllık evliyim 25 yaşındayim gerçekten çok ağır kalp atısı oluşur mu bunu yaşayan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
Valla canım benim de ilk cocukdu cok sıkıntılıydı 6 ve 7 haftada kalp atışı yok dediler alalım dediler ben istemiyorum dedim baska bir doktora gittim 2 hafta bekleyelim 9 olsun canlanmazsa alınacak dediler bekledik o aradada memlekete gitmek zorunda kaldim orda doğum hastanesine gttim 9 . Haftada kalp atışı duyduk allahtan umit kesilmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
9. Haftayi bekle canım aynı şeyleri 5.haftada yaşadım ama kalp atışı vardı. Almamız lazım dediler 12 de yine öyle. Kızım 28 aylık çok şükür sağlıklı bir bebek. Kendini takiple bir anormallik hissedersen doktora git onun dışında 9u doldurana kadar bekle canım. Sen elinden geleni yap Rabbim nasip etmezse yine elden bisey gelmiyor zaten. Allahim sağlıklı evlatlar versin 
0 oy
(803 puan) tarafından
Yani bekle ama kalo atışı yoksa yoktur tibbi genetiginizde gitmekte fayda var akraba evliliği değil degilmi
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kalirsa seni zehirler eğer ümit yoksa aldır 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugcengenc (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugcengenc (0 puan) tarafından soruldu

378,342 soru

11,324,474 cevap

34,775 kullanıcı

...