0 oy
339 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (650 puan) tarafından
Hem birbirimize öneri olur kızlar isterseniz resimli öneride yapabilirsiniz 

Oğlum 3 yaşında iyiki dediğim legolar oldu güzel vakit geçiriyoruz birde doktor seti 

21 Cevaplar

+1 oy
(119,248 puan) tarafından
su tabancasi kuzey sagolsun surekli suluyo bizi iyiki almisiz
tarafından
Ahahah kuzeyi bana gond3r bi tabancada ben alırım oynarız pasayla☺☺❤
(9,205 puan) tarafından
Hahah iyiymis :D
al kiz kader ışikli ses yapan falan ☺️☺️ özge kuru kalmak guzelmis yaa
(9,205 puan) tarafından
Bizim ki hem bize hem eve sıkıyordu tv dolap ünite amaan git ddm kaldirdm :D disardayken veriorum
dolaba tv yapmadida duvara resim ciziyodu suyla kuruyuncada agliyodu ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir suru egitici oyuncak aldik gitti minik minik bir kac araba almistik onlarla oynuyor :)
(650 puan) tarafından
Hotwheels arabalar demi bizimki de delisi onların birde dizer garaj yapar onlara :)
tarafından
Evet canim dizmeyi falan bilmiyor pek sürüyo araba sesi cikariyo tekerleriyle oynuyo sökmeye tamir etmeye calisoyo oyle :)
0 oy
(4,391 puan) tarafından
valla o kadar oyuncak var. mutfaktaki çekmeceleri, dolapları karıştırmak daha eğlenceli geliyo ona ;D
(650 puan) tarafından
Ahaha
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kızım oyuncak faslına çok girmiyor boyama sayı öğrenme ****** kartlarına bayılıyor ... Oglus da bebekleri yemeyi seviyor
(650 puan) tarafından
Kaç yaşında kızın cnm benimki boyama yapmaktan nefret ediyor :)
(7,121 puan) tarafından
Dört buçuk yaşında 2 buçuk yaşından sonra hep onlar ilgisini çekti oyuncak aldım sadece öğretmen olup öğrenci oluyordu ellerine boya kalemi veriyordu o yüzden şimdi kitaplar ve kartalar alıyorum zaten anasinifina başladı dünde yapıştırıcı falan aldık bayılıyor etkinlik yapmaya
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Her oyuncağı aldıj eğitici olmasına özen gösterdik o naaptı gitti tencere kapağı çeşitli plastik mutfak gereçleri buzdolabı poşeti ve çay kaşıklarınıntercih etti puhahahh :) 
(650 puan) tarafından
Belli bir dönem öyle oluyorlar benimki de severdi ama şuan oyuncakları tercih ediyor
(5,220 puan) tarafından
Nezaman başlıyolar ya bizimki 10dk oynuyo sonra sıkılıp hemen mutfağa dalıyo bide kilitleri açmayı öğrenmiş önünü alamıyorum :')
0 oy
(5,278 puan) tarafından

Legolar bisiklet ve çok arabası :D

0 oy
(3,491 puan) tarafından

Zıp zıp kurbağa, piyanolu inek, peluş top,cırtlı

imagekitaplar

image

image

:)  Benim çok sevdiğim başka oyuncakları var ama kızım pek rağbet etmiyor. 
(650 puan) tarafından
Zıp zıp  kurbağadan bende almak istiyorum ama oynar mı karasızım :)
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Topları sevdiği kadar biseyi sevmiyor evi boşa doldurdum 
0 oy
tarafından
Benim cadı 3 yaşında puzzle çok çok seviyor şimdilik büyük parçalı olanlardan alıyorum
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kelime kartları , puzzle , bul-tak . Bir de alışveriş sepeti. Meyve , sebzeler var marketçilik oynuyoruz . Bende doktor seti alıyım iyi aklıma geldi :))
0 oy
(938 puan) tarafından
Trendyoldan büyük hayvanli yapboz almıştım hem sağlam çıktı hemde çok vakit geçiriyor onunla hiç sıkılmiyor onla oynamaktan 
0 oy
(1,847 puan) tarafından

image

3 yaşında oğlum alın aldırın derim :) bu lego setiyle oynadığı kadar hiçbir şeyle oynamadi
(3,232 puan) tarafından
Ne kadara nerden aldınız canım
(1,847 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canım fiyatını. Eşim almis
(3,232 puan) tarafından
Benim oğlum da kesin sever bunu da merak ettim
(1,847 puan) tarafından
Markası dede canim. Bak istersen bı netten
0 oy
(677 puan) tarafından
İyiki oyuncak almışız babası sağ olsun benim içimde kaldı diyerek herşeyi almaya çalışıyor ve kızımda oynamayı seven biri 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjsjs oyuncak değil ama kaşık tencere tava naylon saklama kapları legenler iyiki almışım çok güzel oynuyorlar ahahahahhaha
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bı araba hastası oğlum bide babasının hastası 
0 oy
tarafından
Cekince kendi kendine giden arabalari var en cok onlarla oynuyor surekli elindeler.
0 oy
(750 puan) tarafından
İlk arabam ve sallanır at çok oynuyor onlarla evi turluyor
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Açıkçası ben kızıma sadece eğitici oyuncaklar aldım dediğin gibi legolar tahta parçalar çok küçükken daha basit şeylerdi tabi kartlar oluyor renkleri ayırt edebilmesine göre dinem dönem değişen kartlardi. Bir de yere halı gibi serilen ama yapboz gibi olan sayı ve alfabe vardı çok küçükken üstünde uzandı biraz büyüdü parçaladı ayırdı şimdi tüm harfleri kendi kalıbına sokuyor :) 3 senedir bıkmadan kullandık anlayacağın.
0 oy
(202 puan) tarafından
Bul tak çok egleniyor hem de eğitici.:)
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Oğlum iki yaşında minik metal arabalari var onları çok seviyor birde boyama yapmayı aşırı düşkün pastel kuru parmak boyası her türlüsü benim büyük kurtarıcım oldu :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 367 göst.
8 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayşegül Salkım (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 232 göst.
0 oy
6 cevap 119 göst.
0 oy
15 cevap 262 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,854 cevap

34,822 kullanıcı

...