0 oy
132 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Hanımlar merhaba dün bununla ilgili sizin fikirlerinizi almıştım şimdi de önereceğiniz bir marka var mı trendyol'a baktım çok satanlar kategorisinde olan saatler 359 görüntülü görüşme de var Ben kardeşim ondan alayım diyorum ama markası bilindik bir marka olmayınca tereddüt ettim sağ olun tablet alırken de size sorarak aldım buradaki önerilerinizi dikkate alarak şimdi sıra akıllı saatte 

8 Cevaplar

0 oy
(6,311 puan) tarafından
Post çıksın canım illaki alan olmuştur Ben almadığım için şu anda hani kendi kafama göre bir marka söyleyemem canım
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benim ki Lenovo çok memnunum o marka dan ama görüntülü görüşme yok benimkinde canım. 
(1,403 puan) tarafından
Hmm pahalıdır
(1,750 puan) tarafından
Benim ki çocuk saati değil geçen sene 270₺ yanlış değilsem. 1 yıldır kullanıyorum sıkıntısı olmadı daha. Arama msj watsap. Akıllı saatte olan herşey var. Sadece görüntülü görüşme yok.
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Bende şurada bekliyim 
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kendine mi çocuğa mi?
0 oy
(5,489 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CczlZ0uqZjw/?igshid=YmMyMTA2M2Y= lütfen bunu okuyun alamadan önce. Yazılımları ucuz olsun diye güvenliği olmayan yazılım kullanıyorlar, bu yüzden akıllı çocuk saatlerinin kameraları başkaları tarafında rahatlıkla kontrol edilebiliyor. 
tarafından
Ay kanım dondu.  Orhan Toker i takip ediyorum ama bu postu görmemiştim.  Ne kadar haklı ama taciz tecavüz bu kadar her yerdeyken bir careydi benim için bu
(1,403 puan) tarafından
Gerçekten çok faydalı bir bilgi ama sadece tek başına dışarıya çıktığında kullanması için almayı düşünüyoruz ve 12 yaşında yabancı numaraları açmaması gerektiğini bilincinde Bir de eklenen numaralar dışında hiçbir numara'nın aranmaması özelliği de oluyormuş o şekilde bile olsa aranıyor mu
(5,489 puan) tarafından
Onun yerine tuşlu telefon daha mantıklı aslında.
0 oy
(6,680 puan) tarafından
360 tllik saat saglam olmaz 2 güne bozulur bı oere alicaksin daha iyi bak
(1,403 puan) tarafından
Ya çok kullanışlı falan diye alanlar yorum yapmış bir de en çok satanlar içinde olunca ben de acaba dedim
(6,680 puan) tarafından
Ucuz etin yahnisi yenmez
0 oy
tarafından

Henüz almadım ama bende kreşe verirken bunu alicam canım markası da güzel özellikleri de iyi 

image

(1,403 puan) tarafından
Ya bunlar nasıl kullanılıyor ki akıllı saati sim kart takma zorunluluğu var mı telefondaki sim kart yetmiyor mu onu anlamadım
tarafından
Canım yorumlara bakabilirsin kartsız da kullanılıyor kartlı da
(1,403 puan) tarafından
Anladım canım baktım şimdi
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Kızımın var Huawei memnunuz 
(1,403 puan) tarafından
Kaç tl canım
(4,991 puan) tarafından
Gecen sene 500 e aldık şimdi nekadar bilmiyorum
Görüntülü konuşma yok sesli konuşma var canm