0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Dogru mu cok kanama yaptığı acaba taktıranlar memnun musunuz 

11 Cevaplar

0 oy
(1,195 puan) tarafından
Bilgim yok post yukarı çıksın 
(100 puan) tarafından
Sagol canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bekliyeyim soyle yarin taktiracagim
(100 puan) tarafından
Bende yarın taktıracağım ama korkuyorum işte zaten kansızlık var
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Dünyanın en kötü korunma yöntemi olabilir. Yada benim vücudum kabul etmedi. Asla asla temiz kalmadım üstelik takarken zorlandığım için hem emegime yazık hem cikarken ki korkumdan 1.5 senede bekledim. En ufak işte karın ağrısı sureklj bir kanama veya lekelenme. Bı de çok afedersin özür dileyerek söylüyorum ilişki sırasında da aşırı farklj hissettim çıktığında. 

Kurtulduguma seviniyorum 
(100 puan) tarafından
Yaa bende bundan korkuyorum işte cogu kişi böyle diyor
(1,369 puan) tarafından
Sana en basit şekilde şöyle sorayım. Çakma takılar küpeler yani demir bakır olanları vücudunu kasindirip yara yapıyor mu? O zaman devlette takılan spirali vücudun kabul etmeyecek
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben değilde arkadaşım taktirmisti hastanenin verdiğinden kanama oldu bu sefer eczaneden parayla aldılar oda tutmadı ondada daha beter kanaması oldu çıkarttı şimdi kullanmiyor bazı insan vücudu kabul etmezmis 
(100 puan) tarafından
İşte bende bundan korkuyorum cıkartınca eski haline döndümü kanamaları
(4,859 puan) tarafından
Çıkardıktan sonra kanaması olmadı adet zamanında normalde nasılsa oyleymis
0 oy
(626 puan) tarafından
benim 1 hafta leke gibi gelmişti sonea hiç gelmedi
(100 puan) tarafından
Taktırdıkran sonra ki adetlerinde kanamam cok olmadımı
(626 puan) tarafından
ben adet görmüyorum canım henüz doğum yapalı 5 ay oldu o yüzden
0 oy
(240 puan) tarafından
Evet ilk zamanlarda çok kanama yapıyor ben 1 buçuk sene oldu takali lekelenmeler çok oluyor ama yinede zamanla beden alışıyor hamile kalmaktan iyidir
(100 puan) tarafından
Cok kanamadan ötürü böyle halsiz bırakacak kadarmı kanama oluyor yani
(240 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim ilk zamanlarda bebek bezi kullanmak zorunda kaldım o kadar çok geliyordu basım dönüyor şu artık ama zamanla düzeldi şu wn normal ped kullanıyorum
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Kişiye göre değişir. Bende sadece 2 gün lekelenme gibi oldu sonra geçti. Adet dönemlerimde falan da bişey değişmedi 
(100 puan) tarafından
Normalde reglin yogunmuydu peki canım
(5,046 puan) tarafından
Hayır normalde de yoğun değildi spiralden sonra da yoğun olmadı
0 oy
tarafından
Normal spiral adetin süresini uzatıyor ama hormanlu spiral adeti kesiyor canım 
(100 puan) tarafından
Devlette hangisi takılıyor acaba bilgin varmı canım
tarafından
Bakırlı takıyor devlet
tarafından
Her ikisinide takıyor ama hormonlu spirali sen kendin alıp doktora götürüyorsun

Bende hormonlu spiral takiliydi 5 yılım doldu şimdi hastahanrden geliyorum spirali cikarttirdim
(100 puan) tarafından
Hormonlu spiralden memnun kaldınmı canım tavsiye edermisin
tarafından
Evet canım çok memnun kaldım yalnız hormonlu spiral adeti kesiyor iki üç ayda bir çok az bir yada iki gün sürüyor ve hormonlu spiral diğer spirale göre daha iyi koruyor
0 oy
(4,950 puan) tarafından
Rezillik resmen takmayın kızlar ben kullandım benim rahmimde yara yaptı az daha rahmimi alacaklardı 
(463 puan) tarafından
Nasil fark edildi agriniz mi vardi bakırlı miydi
(4,950 puan) tarafından
Hicbirseyim yoktu gayet iyiydik kanamalarim adet düzensizliği falanda yoktu hiç belirti vermedi Dr da rutin kontrolde tesadüfen Dr fark etti spiral rahminde yara yapmış dedi Dr ve parça aldı patoloji ye gitti o kadar pişman oldum ki az daha hastalık sahibi olacaktım bide evet bakırlı spiraldi
(463 puan) tarafından
Yaa hadi ya bende taktim korktum simdi annemler falan hep öyle korunuyor hatta 10 yıl oldu cikardi geçmiş olsun
(4,950 puan) tarafından
Sağol canım ama kimseye tavsiye etmiyorum,benim kaynanamda 13 yıldır spirale korunuyordu onunda rahminde yara yapmıştı ve yarası çok büyüktü Dr lar tahmini aldılar yeni ameliyat oldu yoksa kansere çevirecekmis Dr demis
0 oy
tarafından
Ben memnunum kişinin bünyesine göre de farklılık gösteriyor..evet kanama yapıyor ama bir süreden sonra düzene giriyor ilk aylar ara lekelenme normaldir
0 oy
(44 puan) tarafından
Valla ben altı sene önce taktırmış tim abartmıyorum tam iki ay boyunca kanamam oldu cahilmisim hiç hastaneye de gitmedim sonra durdu kendiliğinden altı sene durup çıkardım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 123 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyda123321 (25 puan) tarafından soruldu

379,924 soru

11,373,196 cevap

34,855 kullanıcı

...