0 oy
951 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
O kadar sinirlendim ki kızlar kızımı parka getirdim son güzel havalar hadi doya doya oynasın diye. Park 2 3 çocuk vardı, ben parka gelirken kum kovası, oyuncakları vs hep getiriyorum diğer çocuklarda oynuyorlar tabii ki oynayacaklar ama bakıyorum bırakın benim çocuğuma oyuncak vermek kızın oyuncaklarını alıp geri vermiyorlar, çocuğun 5 dakika içinde sopayla oynuyor buluyorum ve çevredeki annelerde duru istemesine rağmen hiçbir şey yapmıyorlar öyle bakıyorlar ben de müdahale etmek istemiyorum çocuk çünkü ne diyebilirim herkes kendi evladından anlar, az önce Duru’nun bütün kovası oyuncakları yedi yaşında çocuğun önündeydi, kızım istiyor vermiyor itiyor ben de kalktım ver ablacım oyuncakları dedim, o saate kadar sesi çıkmayan annesi onlar kendi aralarında halletsin teyzesi diyor biri 7 yaşında biri 2 yaşında, iyi de dedim yaşları bir değil benim oğlum her zaman kendi malını koruyordu vallahi senin kız safçana dedi, ben de biz ona paylaşımcı diyoruz siz öğretememişsiniz dedim sustu ama o kadar sinirim bozuldu ki yani bu çocuğa oyuncaklarını paylaşmamayı bencilliğimi öğretmem gerekiyor

30 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Götürme cnm oyuncaklar salıncak kaydırak yeter evde zaten bunlarla oynuyor lar 
tarafından
Baskasında olunca ıstıyor onlarfa vermıyorlar uzuluyorum o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 hafta önce aynisini yasadim 3 tame oyuncak goturdum parka cocugun biri cikti geldi aldi hepsini birde benim elimden neyse bende birini verdim bu seferde oglumum elindekini aldi bende kizdim aliyosan birini al diye cocugun annesi ortada yok baktim surekli elinden aliyor cocugumu aldim sakin yere gectim oynayalim diye diger cocuk basimdan gitmiyor en son kovdum annesi geldi cocuguna ben sana dedim demi evden oyuncak getir doye diyo agzina cakmamak icin kendimi zor tuttumm...
tarafından
Iste ılla kovayım mı bende ılla cocugumu uzeyım annesı orda oturmus sıgara ıcıyor bıde buna delı oluyorum cocuk parkında sıgara mı ıcılır ya
0 oy
(1,753 puan) tarafından
İyi yapmışsın cevabı vermekle. Şu çocuğuna çit etmeyen. Anneler ne kadar sinir bozucu. Empati yoksunu ya!
tarafından
Cok degerlı cocukları vallahı bak ozellıkle oglan cocuklarına hıcbırsey demıyolar dıkkat edıyorum dag kecısı gıbı kosuyo cocuklar
(1,753 puan) tarafından
Her şey aile de ebeveyn de bitiyor canım. Malesef hala ve her yerde var o kitle.
0 oy
(956 puan) tarafından
Ne güzel söylemişsiniz o cevabını almıştır 
tarafından
Umarım :)
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ne ala valla çıkarmayın öyle oyuncakları 
tarafından
Ben cıkarmasam benım bızdık durmuyor kı annneee oyunn oyun dıyor :)
(1,831 puan) tarafından
Ben çıkaramıyorum ya ille çıkarmak zorunda kalırsam en kötüleri çıkarıyorum bi kaç kere kaptırdım maalesef öyle
0 oy
(48,910 puan) tarafından
valla canim yeri geliyo kötü seyleri de öğretmek gerekiyo . malina sahip çık bunu ogret sari kuzuya 
tarafından
Ogretıcem artık kuzum napayım enayı olmasın boyle ılerıde mahvederler cocugumu
(48,910 puan) tarafından
benimkide kibarcik hakkini savunmuyo yeni yeni öğretiyorum her zaman baslarinda olmicaz
tarafından
Aman bende boyleydım hergun bıseyımı alırlardı evde annemden azar yerdım korka korka gıderdım eve bıgun altın kolyemı aldı arkadasım bende nerden bıleyım degerlı vermısım :D aksamına temız zopa yemıstım
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Hepsi çocuk ama 7 yasindakiyle 2 yaşındaki bir değil tabiki kadın nie laf etsin ki çocuğuna mis gibi oyuncakları almis oynuyo anasına dokunmuyor ona ses etse Anasının keyfi bozulcak
tarafından
Sıgara ıcıyor bıde bankta delı odlum cocuk prkında ıcılır mı hayır arada sırada bende ıcerım ama yemınle etrafıma bakarım cocuk var mı yok mu dıye parkta da ıcılmez ya
(1,634 puan) tarafından
O kadın bisey öğrenememiş ki çocuğuna bisey ogretsin
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha sen fazla anlayışlı yaklaşıyorsun herşeye benim kızımda başkasının oyuncağını alır o senin değil bırak derim kendimde götürünce diğer çoçuklar alıp uzaklaştığında isterim yani başka çocuk üzülmesin diye kendi kızımı üzecek değilim yani kadının saf lafınada böyle kibarca yaklaşmazdım 7 yaşındaki çocuğuna birşeyleri öğretsin önce
tarafından
Canım mesele senın benım degıl bırlıkte oynasınlar ıstıyorum kızım tek cocuk hanı sosyallessın ama bunu cogu zaman suistimal edıyorlar ıste
0 oy
(27,535 puan) tarafından

İyi demişsin ağzına sağlık bazıları denegsiz oluyor öyle 

tarafından
Ay ne kızardım cocukları ıcın kavga eden annelere valla onlara döndum
(27,535 puan) tarafından
Haha geliyor başa ister istemez
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Annesinden belki zaten çocuğun da ne olduğu. 7 yaşındaki çocuk 2 yasindakiyle nasıl anlasacakmis acaba. Onlar gibi terbiyesiz olacağına saf olsun daha iyi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 367 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
11 cevap 645 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,146 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Esra212000 (15 puan) tarafından soruldu