0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Arkadaşlar mayısın 8inde kursa kayıt oluşturduk eşimle. 7.500 tl dediler. 3 taksit yapmak istedik. Aylik 2.500 tl. İlk parayida kayit sirasinda verdik. Sonra 1 hatfalık trafik dersimiz başlad. Ders biteli 3 hafta oluyor nerdeyse. 12 haziranda e-sınava gireceğim trafik ve ilk yardım yazili sinavina. Sonra hemen direksiyon dersine başlanmasi gerekiyormuş normalde. bize dediler ki kredilerinizi tamamen bitirmeden direksiyon dersinize başlayamiyorsunuz. Bende dedim ki kayit olurken hiç bundan bahsetmemiştiniz. Bana demişlerdi ki ehliyetinizi almanız en az bir buçuk iki ay sürer. Meger bundan bahsediyorlarmış. bende sinavi kazan, ehliyet çıkar geldin falan sana ulaşana kadar o kadar süre geçer diyor sandım. Neyse. Temmuzun başında başlarmış direksiyon derslerim. Temmuz sonuda direksiyon sınavıma girermişim. Ehliyetin bana ulaşması v.s. 3 ayı geçecek. Bu süre normal mi yoksa ben taksit yaptim diye beni sonlara mı atıyorlar acaba.?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bnd o tarihlerde kayıt oldum sonra 22mayis ta sınava girdim iki hafta flan geçti ses yok direksiyon dersine baslicam ama 

Yarın ariycam bnd soracam 

Biz kayıt yapınca demişlerdi üç aylık bı süreç diye 14 saat direksiyon dersi veriyolarmis  bakalim
tarafından
Kız yeni uyandım duruma bnmde taksit oyuzden mi ses seda yok dur sn bn bı yarın arayım
(30 puan) tarafından
Sende bir dene istersen. Ben tüm parayi bu ay yatirmak istiyorum. Sınavı öne çekebilir miyiz. Derslere hemen başlasanız de. Tamam diyorlar. Gelde sinir krizine girme yani
tarafından
Yarın arayimda duruma göre söylerim sonuçta okadr para veriyoruz dolandirilmak icinmi
Kız çok pahalı b bizimki de 6500
Herşeyde ayrı para verion ekstradan
Sınavı kazanamazsan bin liraya yakın yine para verion sömürüyolar resmen
(30 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten bu devirde gözü açık olmayanı keriz yerine koyuyorlar afedersin ama, akşam akşam sinirlerim zıpladı
(1,746 puan) tarafından
O bin lirayı duyunca iyice çalıştım ilk direksiyon sınavında geçtim çok şükür
-Reklam-
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Bence sizi kandırmışlar diyecem çünkü bizimki 7 taksit gibi bir şey aylık bin lira yatıyor. Açıkça belirtselermis o zaman mağdur etmenin anlamı yok 
(30 puan) tarafından
Aynen, birde dedim ki ben tüm parayı bu ayki taksitte bitirmek istiyorum. Hemen derslere başlayanilir miyiz, bu ayki sınava yetişmek istiyorum dedim. Aay hemen bir kontrol edelim hocalarımızın boş zamanları varsa sizi öne alırız dediler. Kan beynime sıçradı.
(1,746 puan) tarafından
Boş hoca yoktur büyük ihtimalle o yüzden öyle demişlerdir
(30 puan) tarafından
Yok öne cekmeye heveslilerdi, geri dönmemi bekliyorlar. Bende dönmedim

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,587 göst.
0 oy
1 cevap 330 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 347 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 684 göst.
13 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

379,332 soru

11,354,521 cevap

34,828 kullanıcı

...