0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kist Allah aşkına maçı saat 11 e koymuşlar benim koca biraz uyudu alarm kurmuş kalkıp maç açtı şaka gibi hamileyim bugün pert oldum hastene çarşi derken ölmüşüm oğlanı uyutup geldim ki kalkmış sizinkiler böyle mi :)) birde gol olunca sus diyorum azıcık seviniyor bişey değince kızıyor:))

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde şuan izliyoruz iki sıfır yeniyor fener hahahahahah
(1,248 puan) tarafından
Aynen öyle gol kaçırınca kafayı yiyor :))) bende normalde izlerim ama acayip baş ağrım duramıyorum oturdum yanında gol tekrarlarını gösteriyor :))
tarafından
Normalde ben sevmem ama bazen çok heyecanlı olur hatta bazen yorum bile yaparım yuhhh o gol kaçar mı ohaa çok güzel gol attı helal be derim esimin de hoşuma gider he anlıyor muyum hayır hahahahha
(1,248 puan) tarafından
Hahaha kız bende heyecanlanıyorum tepki verince eşimde gülüyor bana :))  birde tam öğrenip anlasan bırakamazsn diyor
tarafından
Hahahaha neyse bitti maç
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkidd izliyo suan:))
(1,248 puan) tarafından
Ayy bıhtikk :))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla benim kocam çoktan yattı 
(1,248 puan) tarafından
Ahh benim ki yatardida maç sevdası:))
(7,376 puan) tarafından
Bizimde maç sevdamız var ama uyku hep ön planda uyku olunca maçında unutur
(1,248 puan) tarafından
Benimkide öyle dikkat ederde maç önemliymis izliycm dedi illa sen bilirsin dedim  :))
(7,376 puan) tarafından
Bırak izlesin kız tek hobileri maç oluyor zaten genelde iş teler ya hep
0 oy
tarafından
Adamın zevki demek ki bırak baksın benimkide izler yabancıların maçlarını bile takip eder :) 
(1,248 puan) tarafından
Kız erken saatlerde olunca beraber izliyoruz biseyler hazırlıyorum hatta şimdi sabah 5,30 da kalkiyor ise gidiyor ondan :))
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Hiç izlemez ama kardeşim Beşiktaş maçını kaçırmaz sürekli rahatsız eder beni :)) gelcem izliycem die 
(1,248 puan) tarafından
Ahh benimkide kardeşlerinin arasında numune :))
0 oy
(8,911 puan) tarafından
Benimkide içeride izliyor şuan aman izlesin benle ugrasmasinda ardarda izlesin hatta :)))))
(1,248 puan) tarafından
Kız bende salondayim oğlumu bizim odada uyuttum salona geldim ikide bir gol tekrarlarını gösteriyor sabahta 5:30da ise kalkıyor
(8,911 puan) tarafından
Kendi kaşınıyor bırak o çekecek benimki şuan izinde ama sabah vardiyasinda olduğu zaman bazen aynısını yapıyordu söyleyince kabahatli oluyordum o yüzden hiç ellesme acısını o çekecek bir musibet bin nasihatten iyidir :)))
(1,248 puan) tarafından
Benimkide iki gündür izinli beni bebek için hastaneye götürüp getirdi yarın gidecek ben hallederim serviste uyurum olmazsa yapacak bişey yokmuş sen bilirsin dedim:))
0 oy
tarafından

Benm de kaynım izliyor en son kapat her gun, maç olmaz bu sefer film izliyecem dedim sağolsun kapattı teliyle izliyor:D

(1,248 puan) tarafından
Ayy benimki telden izliyor Allah'tan
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Maç hep olmuyor ya bırak baksın 
(1,248 puan) tarafından
Kız bıktım her hafta var :))
0 oy
(818 puan) tarafından
İzlesin canim ne var ki
(1,248 puan) tarafından
Kız sabah 5:30 da ise kalkıyor erken saatte izlesin önemli değil :)
0 oy
tarafından

Benimki de izler fazlasiyla fanatik valla bir gün evde ne varsa kiracak diye korkuyorum ama hadi hayirlisi :D

(1,248 puan) tarafından
Ayy yok Allah'tan benimki oturduğu koltuktan fırlıyor :)) kırma dökme olmuyor :)
tarafından
Aman aman olmasin canim. Bizde de olmadi bugüne kadar ama tvnin üstüne yürüyor bildigin o yüzden korkuyorum :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim maçı bitirdi yorumcuları izliyor :D
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benimkide izlerdi ama yarın sabah iş var:⁠-⁠D:⁠-⁠Dbiraz sohbet ettik yattık o da seviniyordu uyucam diye Cat görev geldi izler yani erkekler normal:⁠-⁠D
0 oy
(3,841 puan) tarafından
:)) benim eşimde maaçın saatine baktı çok gecmiş dedi yattı o kadar fanatik değil. Uykuya daha düşkün 
0 oy
tarafından
Kız benimki de öyle yaptı sabah 6 da ise gitti ya akşam 8 de uyudu 11de uyandı kalktı mac izledik öyle uyuduk valla ben bi benimki deli sanıyodum hahahajajajja
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Senin ki yine iyiymiş, benim ki gece 12de isten geldi eve girerken telden maç açık şekilde giriyor :D ddm naptn sen delirdin mi çocuk uyuyor kapat şunu ddm :Djdj
0 oy
tarafından
Bizde maç izlenmiyo hâlbuki üç iki akli eren çocuk birde eşim var ama sevmiyorlar 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Şükür eşimin hiç öyle huyları yoktur babam ve abimde öyleydi pek bakmazlardi maça ama kız kardeşim ve ablamın eşleri maç olduğu gün deliryorlar köyü f bliler
0 oy
tarafından

Fener maçı kaçar mı hıc :D dun ısteydı esım macın basladıgın saatte 11 de yanı ılk yarıyı ızlemıs sonra 12 de ısten cıktı servise bındı serviste ıkıncı yarıyı ızlemıs sokakta yururken balkona cıktım baktım gelıyo mu dıye bluototth kulaklıgı takmıs ekrana baka baka gelıyor dedım ne mac askı bu boyle :D eve geldı 5 dk snra bıttı maç 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 416 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (483 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 240 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 137 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,300 soru

11,353,494 cevap

34,824 kullanıcı