0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Kızlar bu durumu yaşadınız mı? Yaşadıysanız nasıl bir yol izlediniz 

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Borcu taksitlendirmeden o bloke kalkmıyor maalesef.
(5,108 puan) tarafından
Eşimin başına geldi canım öncesinde bir ödeme yapıp mı taksitlendirme yapmak gerekiyor? Araştırdık bankaları aradık ama bilgi vermiyorlar bloke öncesinde de hiç bilgilendirme yapmadılar
(1,160 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum. Ama ödeme isteme ihtimalleri yüksek. İlk taksitini isteyebilirler.
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Eşiniz mezun olalı kaç yıl oldu acaba kaç mezunu bende odemedim haciz gelecek diye korkuyorum 
(2,829 puan) tarafından
Bende korkuyorum bu durumdan yaa 2014 mezunuyum ama çalışmıyorum. 11,250 çektiğim para 20bin oldu. Yapılandırma dediler faizler silinecek dediler hani noldu nerde onu da anlamadım.
(13,202 puan) tarafından
E oldu da siz kaçırdınız demek ki vallahi borcumuzun yarısını ödedik
(5,108 puan) tarafından
4 yıl oldu 2018 mezunu. Dün birden bire tüm banka hesaplarına bloke yapılmış neyse ki fazla bir miktar yoktu. Şimdi arkadaşlar vergi dairesine gidilmesi gerektiğini söylemiş bugün halledecek bakalım umarım
(13,202 puan) tarafından
Evet vergi dairesine gidilmesi gerekiyor ağustosta falandı sanırım borçlar indirildi o zaman yapılandırma yapılması gerekiyordu.
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben yaşadım maaşıma bloke konulmuştu. 

Vergi dairesine gittim hemen borcumu yapılandırip taksit ödedim bloke kalkti. 

Buarada hala ödüyorum maalesef ve anlamadığım borclar siliniyor dediler faizi.

Nerde siliniyor anlamadım. İnsanları mağdur etmekten başka birsey değil yaptıkları. 
(553 puan) tarafından
Kac yıl sonra icra konuldu. Bende çalışıyorum da başka borcum vardı onun için icrayi yeni kapattım simdi bide bu sebepten gelmesinden korkuyorum açıkçası
(5,108 puan) tarafından
Umarım biz de yapılandırabiliriz canım yoksa tüm faiziyle birlikte mi ödenecek. Ben üniversiteyi açıktan okuduğum için hiç bilgim yok bu konuyla ilgili
(5,108 puan) tarafından
Nz durumun varsa sen de yapılandırabilirsin
(553 puan) tarafından
İste durumum yok yeni bebeğim oldu doğum iznindeyim eşim işsiz bebegin masrafları malum bide bu çıkarsa diye korkuyorum artık Allah Kerim
Diğer icrayi yeni kapattım iş yerine de üst üste icra gelirse sıkıntı yaparlar diye korkuyorum
(147 puan) tarafından
2015 de ödemem başladı ben ödemedim ama çalışıyordum neyse gel zaman git zaman 2019 da birgun maaşımı cekcem bir baktım bloke konulmuş nerden rıhtım  vergi dairesinden.
Neyse gittim yapilandirdim ilk taksidi ödedim bloke açıldı.
İşin pis kısmına geliyorum hamile kalınca çalışamadım ama hala 2 ayda bir 541 TL ödüyorum.
Kyk borcu dert başka birsey değil.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim de vardı borcu ödedikten sonra vergi dairesini aradım kaldırdılar. 
(5,108 puan) tarafından
Borcun tümünü tek seferde mi ödedin acaba?a
(13,202 puan) tarafından
Evet o zaman daha çok indirim oluyordu.
(5,108 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim cevap için  ☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 303 göst.