0 oy
44 göst.
Aile kategorisinde tarafından
19 aylik oğlum kendi istediğini yaptırıyor ama benim her dediğimi yapmıyor işine geleni yapıyor bazen beni duymamazlıktan bile geliyor sizinkiler de böyle mi

1 cevap

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim çocuklarım da öyle bir tek büyük kızım tam tersi ne rica etsem tamam anneciğim der yapar hemen ama küçük kızım ve oğlum tam bir inatçı keçi güzellikle söylüyorum rica ediyorum yaptiramiyorum emrediyorum yaptiramiyorum bana sen annesin sen yapacaksın diyor 3.5 yasidna ki kızım halbuki çevremizde ki hiç kimse bu şekilde değil ama çocuğum karakteri o demekki ") ama bende yapmıyorum herkes görevini bilecek ben anneyim yol gostericiyim ve yapamayacak kadar zor bir işe girisyiginzide destek verecek kisiyim ben sizi  her işi izi emir kulu gibi yapamam diyorum hiç işine gelmiyo ") ama bakalım böyle böyle işleyeceğiz çocukları ha deyince olmuyor 
tarafından
Bende oğlumu tek büyütüyorum hiçbir sosyal ortağımız yok nerdeyse sadece arada dışarıya çıkarabiliyoruz çok inatcilasti hırçınlaşti son zamanlar önceden her dediğimi yapardı şimdi işine geleni büyüdükçe degisiyorlar hep
(4,426 puan) tarafından
Sosyalleşmesi lazım canım imkanının el verdiğince bir şeyler yapmaya calais mesela belediyelerin falan oyun grupları var bir araştır öyle yerlere gönderebilirdi  yarı zamanlı kreş vs de olur çocuklar evde durdukça gerçekten çok hırçın ve agresif oluyorlar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 190 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 373 göst.
0 oy
25 cevap 712 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ndal (166 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,261 göst.