0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (7,374 puan) tarafından

Malzemelerimi aldım yapmak istiyom bılmıyom oya yapmasını bılen varsa nakadar sürede öğrendiniz

image

image

19 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen adını bile bilmiyorsun kız =) iğne oyasi=)) ben de hiç anlamam yapanları da takdir ederim büyük beceri bence
(7,374 puan) tarafından
Aynen ya dünden  beri uğraşıyom
(5,406 puan) tarafından
Azim ettiysen yaparsin videoları izle
(7,374 puan) tarafından
İzliyom en iyi anlatım var mı ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok hevesim var ama hiç beceremem
(7,374 puan) tarafından
Bende çok heveslendim oğrenmek istiyom parasıda ıyı
0 oy
(677 puan) tarafından
YouTube den bak canım anlatımlı o şekilde öğrenirsin süresi sana bağlı öğrenmenin hevesin varsa çabuk öğrenirsin 
(7,374 puan) tarafından
Peki en ıyı anlatan kım
(677 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım ben o şekilde öğrenmedim annemden öğrendim yakının da varsa öğrete bilecek o şekilde de yapabilirsin
(7,374 puan) tarafından
Teyzem geçen geldi gaz verdi ama yanımda diyil köyde yanımda olsa öğrenirim de
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben hemen öğrendim önce bı kullanmadigin yazmaya düz olarak başla sonra desenlere gecersin
(7,374 puan) tarafından
Anladım tm ben en çok yapılan zor bi örnek var hemen onu öğrendim ilk da neden öğrenmem lazım benım
(636 puan) tarafından
Önce alt suyunu öğren sonra üzerine yapacağın yeşil model en üstte yapacağın model kademe kademe öğren direk zora geçme sabır isteyen bişey bu iğne oyası ben mevlüt örtüsü yaptım 2 ay sürdü hatta geçti bile kendini sıkma yavaş ve kolay modellerle başla
(7,374 puan) tarafından
Öyle yapcem İşallah olur
(636 puan) tarafından
İlk başta çok heves ediyor insan ben ceyizimin yazmalarını hep kendim işledim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Suyunu 1 günde öğrendim yani altını sonra ufak ufak modeller yaptım çiçek yapmayı öğrendim felan derken yaptık öylece ☺️
(7,036 puan) tarafından
3 bebeyle o kadara asmadim daha kendimi bahar ahahahha
tarafından
Ajsjsjjs seni de mi üç beben var
(7,036 puan) tarafından
Tabi kız post açtık bu sabah gormedinmi ahaha 3 tane küçük bebem var
tarafından
Maşallah kız
Yok kuzum görmedim
Çok aktif değilim malûm benimde üç bebem var
(7,036 puan) tarafından
Ay ciddimisin kaç yaşları
0 oy
(423 puan) tarafından
Ben YouTubeden öğrenmiştim kız satacak kadar değilde kendime yapacak kadar öğrendim sana tavsiyem iğne oyası da acele etme ilk öğrenme zamanı bnm çok uzun sürmüştü üç pipirik asla yan yana gelmezdi biri büyük biri küçük olurdu zor yanı kolay değil pes etme ama
(7,374 puan) tarafından
Bende ek gelir olmasını ıstıyom
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay ablam çok güzel yapıyor kalıp gibi oturuyor ... Ben nakisciyim beceremedim fjfnnfnfnfn
(7,374 puan) tarafından
İşallah becerim
0 oy
(1,251 puan) tarafından

image

Cok severim yapmayı:) ben kisa surede ogrendim ama kursa gitmistim simdide şunu yapiyorum

(7,374 puan) tarafından
Çok güzel maşallah
0 oy
tarafından
Elin yatkınsa 1 aya kalmaz öğrenirsin canım anlatımlı videolar var onları izle zamanla elin alışır ben 20 senedir yapıyorum 
(7,374 puan) tarafından
Anladım yaparım İŞALLAH
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ben yaklasik 15 yildir yapiyorum youtube de en iyi anlatanda pinar igne oyalari diye bikanal ordan ogrene bilirsin
(7,374 puan) tarafından
Tm sağol
0 oy
(11,229 puan) tarafından

Sabır isteyen bi uğraş ben başına geçtiğim gibi boşladım hiç sabrım yok uzun uğraş gerektiren şeylere başlamalı ve bitmeli  :D

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Takriben iki senede elin alışır canım ustalaşırsın 

Pes etme ilk başta beceremiyosun
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Hiç yapmadım :Dkolay gelsin 

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Annem yapıyor çok da özenirim ama ilk etapta sabır gerektiriyor oda bende yok bıraktım. Çok da iyi satılıyor mesela tanesini 200e veriyor annem becerebilirsen ne âlâ
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Annem çok güzel yapar yanımda yaptıkça ben de öğrendim. Ama hiç sevmem yapmayı annem o ladar çok yaptı ki ondan sanırım :D 100 küsur tanecik :P

0 oy
(4,937 puan) tarafından
Bende biliyorum iğne oyası çok yaptım, YouTube de marifetli eller diye bir site var ben ordan öğrendim sende oraya bak çok güzel anlatıyor 
0 oy
tarafından
Ben çok çabuk öğrendim kursa gittim orda öğrendim şimdi çiçek modeli bile yapabiliyorum keyifli birsey ama göz yoruyor 
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Yapıyorum cnm bnce kolay oya ya baslmadan eşarp kenarı zurfasi  deriz biz öyle başla ogrenirsin
0 oy
tarafından
30 yaşından sonra orgu ve etamin öğrendim. Bunu da öğrenmek istiyorum çocuklarım az büyüyünce taki ,tesbih basi falan yapmak istiyorum. Kolay gelsin sana 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Deryaa.u (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 337 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.