0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (133 puan) tarafından

Merhaba anneler. 

Kızım burnu hırıl hırıl uyurken gece gunduz 4 gundur boyleyız. Duzelmedı. Baska bsıy kalmadı ama burun sumugu gecmıyor.anlamadım nereden geliyor bu kadar iltihap. Hıc üşütmedim babadan. Kaptı neyse sorum şu ki. Bu kız cok karşı burun temizleme hortumun onu girince bile kıçını yırtar. Ben de diyorum ki elektrikli alsam o tepki veresiye burnu şıp diye temizlenmiş olur. Mantıklı mı dusunuyorum. Ecik pahalı ama kızın durumuna bakacak olunca. Parayı gözüm görmüyor. 

image

3 Cevaplar

0 oy
(390 puan) tarafından
Bu urun nasil bilmem ama baby wack aldim ben cok memnunum bi hafta on gun suruyo o mukusun bitmesi dedigin gibi.gunde 3 4 kez temizliyorum elektirikliyle cocuk rahat nefes aliyo ve burun acik oldugundan hastaligi kolay atlatiyo ve oyle boyle sumuk gelmiyor bizdende resmen insan cikti diyorum :) demem o ki elektirikliler super
(133 puan) tarafından
Allah razı olsun bakısımı aydınlattın için gidip alayım valla duzelmıyor. Demekkı akıntı baya suruyor
(390 puan) tarafından
Insallah memnun kalirsin Allah sendende razi olsun.ben cok memnunum hemen cekiyorum cok aglatmadan supurge sesinden korkmaz insallah sizinkide
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Pahalı serum suyu ile temizle şiringayla benimki ağlayana kadar ben yapardım hızlı hızlı 
0 oy
(390 puan) tarafından

İşte bu benimki seninkine gorede uygun ve supurgeye takiliyo korkma hemen oku:)

image

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2516 (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.
19 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy