0 oy
19 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar dün bebeğimin kordonunda varis olduğunu söylediler 2 haftada bir kontrole gidicem bebek hareketlerini takip et dediler Allah korusun bebek ölümlerine sebepmis neyse dünden beri psikolojim bozuldu  2 saatte 10 kez hareket ediyor ama dün ben çok yoruldum bayada yürüdüm akşam oldu mesela içten içe bebek hareket etmeyince korkuyorum yaşıyor mu diye dünden beri psikolojim alt üst oldu bebegim hareket etmeyince aşırı derecede panik yapıyorum başıma ağrılar giriyor ağrıdan duramıyorum böyle olunca da acaba bişey mi da böyle oluyorum  tansiyonum çıkıyor diye düşünüyorum aşırı derecede kötüyüm yani ağliycam neredeyse çok korkuyorum sola yatınca hareket ediyor ama iş falan yaparken ayakta kalıyorum yoruluyor muda sessiz diye korkuyorum kısacası herşeyde panik yapıyorum başımın ağrısındn duramadim duşa girdim biraz geçti ağrısı duşta dürtükledm yok sonra masaj attım biraz geçtikten sonra hareket etti çıktım şuan hissediyorum iki günde yıprandım kısacası birde tabi diyetteyim tatlı falanda yiyemiyorum dikkat etmem gerekiyor lütfen kızıma bana dua edermisniz birde normal mi hep yatmam mi lazım ayaktayken sürekli yapmaz 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Acelya (14 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,112 cevap

35,176 kullanıcı

...