0 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Kaynananız bebeğinize baksın ilgilensin istermiydiniz

45 Cevaplar

0 oy
(7,747 puan) tarafından
Hersey dozunda güzel bugün 14 aylık oğlumu evine götürdü sonra diyo ben bakacam dedim diğer gelinlerin doğursun sen bak dedim
(178 puan) tarafından
Aptala bak annesi varken ona mı kalmış cahil kadın
(7,747 puan) tarafından
Cahil de ne cahil bide diyo hic biri bunun gibi değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanam yaşlı bakamaz ki haa iş tutarken yanında oturur oynar onunla ama ben yokken bakamaz hele kızım küçükken kucağına alıp uzun süre tutamazdı 
(178 puan) tarafından
Aman bakmamış iyi ki bakanları da görüyoruz canım
0 oy
tarafından
Allah'a emanet kendine zor bakıyor zaten çok sinirliyim bu konuda kaç gündür ikizlerle 2 yıldır tek başıma uğraşıyorum kimse gelmiyor herkes kendi derdinde sünnet yaptiricaz Allah'ın kulunu cagarmam eve herkes işine baksın tek başıma kalkicam bununda üstesinden Allah büyük 
0 oy
(603 puan) tarafından
İki elim kanda olsa bile asla ama asla izin vermem. 

Gözümün önünde odada çocuğun üzerine elektriği kapatıp deli adam geliyor dedi sinirim tepeme çıktı Allah'ın cezası bıraksam kim bilir neler yapar  Allah'tan çocuk onu sevmiyor yanına dahi gitmiyor 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Benim ki 1.5 aylık bebeği oturtmaya kalkıyo sen olsan ister miydin?
0 oy
tarafından
Eltimin ogluna gül bakıyor benim kızım var ilgilenmez pek
0 oy
(446 puan) tarafından
Keske baksa bakmamak icin elinden geleni yapiyor. 40ima kadar yanimda kaldı çocuğa gece ben kalkiyordum kalkip yardim etmiyor üstüne horluyordu. Kabus gibiydi. Çalışmak istiyorum mesela o gün onlardaydik esim anne cocuga bugün bak dedi. Yok ben bakamam herkes kendisi baksin cocuguna dedi
(178 puan) tarafından
Allah cezasını versin merhametsiz o da yataklara düşerse sen de ben bakamam de
(446 puan) tarafından
Yok canim valla sezaryen halimle ilk günler aglayarak kalkiyordum sabah kahvaltida yeterki tv izlesin diye iceri sererdi mutfakta masa oldugu halde sabah bulasigini aksam 6 da yıkadığıni hatirlarim hatta yatagini toplamazdi nasil olsa aksam bidaha serecem derdi. Dayanamayip annemi cagirdim cocuk bi sesiyle kalkip beni kaldirirdi üstümü orterdi sirtima battaniye verirdi cocugun altini degistirir bana verirdi.
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Vala cnm 3 gün ordaydim o kdr iyi geldi ki kayinbabam kaynanam gözü gibi bakarlar hiç bana gelmez orda olsam dün akşamdan beri canımı uedi yine kız ;))

Şimdide Nene dede nerde diye diye beynimi yedi ;)))  bir hafta içinde yine gitcm;) 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Çocuğumla ilgilenmiceksem neden doğrayım çok bebek bakmak ilgilenmek istiyorsa kendine dogurusn bitane şahsen ben istemezdim ha sevmesine sevsin ama ben kendim ilgilenmek bakmak isterim 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Bakar bakmasına da sonradan arkamdan baktım lafını edeceğini bildiğim için ben nere çocuğum ora :)
0 oy
tarafından
Ben çok korkuyorum bebegimle kaynanam tek kalacak diye. Kızım 4 aylık bu zamana kadar çikolata, bal vermeye çalıştı birinde ben yanındaydım verme dedim. Birinde de eşim yanındaydı o kızmış. Şimdi de 2 ay aşısı kolunda sivilce gibi oldu biraz iltihaplandı sıktın mı diye sordu. Dedim anne sakin bak sıkıyım filan deme dedim yok ben görmedim zaten dedi ben yokken filan sıkma sakin dedim. Aslında çok iyi biri severimde ama bebek konusunda çok aşırı cahil niye böyle anlamıyorum. 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Sevgisinden şüphem yok ama aşırı bı annecilik rolü var. Bir de benim yedirme dediğim şeylerin hepsini saçma buluyor, 50 günlükten beri saçma sapan şeyler yedirmeye çalışıyor. Çocuğa şeker yedirmiyorum diye aç bırakıyorsunuz diyor. O yüzden bıraksam da asla içim rahat etmez. Zaten yaşlı istese de bakamaz. Özenir sever ama eski usulleri uygulamak istiyor. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben veremiyorum kmseye ben bakm istiyom ama çokta yoruluyorm zaten uzaklar 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bakıyor vala.kaç  gündür hastayım o bakıyor malesef. Kayinbbam bile bakıyor okula götürür oğlumu kızma yemek verir 
0 oy
tarafından
iyi kalpli iyi niyetli bi insansa seve seve tabiki basimin üstünde yeri var.ama kin nefret asilayip yoldan cikaracaksa allah korusun ondan cocuklarimi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim annem kızımı çok çok sever ciğerine basar o derece ona bişey demiyorum sevecek keşke babaannesi de öle sevseydi ama sevmedi anasını sevmeyen kızını sever mi sevmez 6 aylık kızıma Allah senin elinden alır kızını dedi ölsün demek istedi iftira attı evlatsin ölsün demişim güya kızın büyüyünce o ruspu olur dedi 25 aylık kızım babaanne kelimesini bilmiyor duymadı bazen eşim der babaanne die bende öle biri yok öldu ondan nefret edeceksin diyoeuk eşim bida demiyoe sevemez kızımı izin vermem buna asla 
(178 puan) tarafından
******** kadın gerçekten ölsün böyle kaynanalar
0 oy
(301 puan) tarafından
Çocuklarım ondayken asla arkam çekmez çok çok iyi bakar erinmez yorulmaz cocuklar konusunda amma velakin istemem çünkü aşırı yüzüyor ve oğlum her skistiginda babannesine gidiyodu bide oğlumu sanki o doğurmuş  da ben sadece bakan kisiymisim gibi hissettiyor 
0 oy
(2,542 puan) tarafından
Neden olmasın 22 günlük lohusayım biz de kalıyor hem 3 yaşındaki oğlumla hem yeni doğan kızımla ilgileniyor sağ olsun :) 
0 oy
(802 puan) tarafından
hayur asla bakmasini istemem yeni doğduğu zaman bi kere emanet edip duşa girdim geldigimde bebegimi emziriyordu sinir krizi geçirdim ve asla emanet etmem
0 oy
(357 puan) tarafından
Doğumumda bana bi kaç sözü oldu çok kırılmıştım oda aynı şehirde olalım istiyor üç yıldır sürekli yanında olalım istiyor diye sözleri hala arada eder  ama her ona gitmemde tabağıma kadar hazırlayıp ayağıma getirir yemekleri ben ne seversem onu yapıyor Sabah benim uyumam için bakıyor güzelde bakıyor gerek yok kırgınlığı uZatmaya deyip konuştum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 268 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+8 oy
23 cevap 1,050 göst.
0 oy
5 cevap 605 göst.
+1 oy
43 cevap 485 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,058 puan) tarafından soruldu

380,381 soru