0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Kaynananız bebeğinize baksın ilgilensin istermiydiniz

45 Cevaplar

+3 oy
(6,205 puan) tarafından

İnsan gibi bakacaksa kim istemez ki :D

Ama sanki kendi doğurmuş gibi annesi yokmuş gibi davranırsa hadi yallah 

(872 puan) tarafından
Aynen öyle. Abartmadan. Babaannesi olduğunu unutmadan bakarsa çok sevinirim. Ama yeni doğum yaptigimda kendini annesi gibi hissediyordu. Ben de çok rahatsız oldum bu durumdan. Şimdi ayda 1 görüşüyoruz ve artık lohusalık modu geçti,  takılmıyorum. Ayrıca kızım da anneci,  kim olsa olsun bensiz yapamaz.
tarafından
Artiladim seni. Ben 5 dk onla bıraksam gözüm arkada kaliyor
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Aram iyiyse sefkatliyse neden olmasin 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Asla istemem hayatta emanet etmem 
(3,230 puan) tarafından
Bebek yada çocuk bakmayı beceremiyor canım çocuklarını kayınvalidesi büyütmüş kendide diyor ben bilmem diye yeni doğmuş çocuğa ballı inek sütü ver diyordu bana kızım  daha  3 günlüktü. Aylık oldu çocuğa kelle paça yapmış etlensin diye. Güvenemem asla
(178 puan) tarafından
Ayy şaka gibi kadın kara cahil
(557 puan) tarafından
O zmn senin eşin kusura bakma ama allha emanet büyümüş yani
(3,230 puan) tarafından
Eşimi babannesi büyütmüş canım anne der babaannesine
(557 puan) tarafından
Yani hakkı ztn kadının
0 oy
(14,019 puan) tarafından
İlgileniyor zaten sağolsun 
0 oy
(192 puan) tarafından
Yani evime gelir işim gücüm olur yarım saat falan bakabilir ama eğer türlü istemem .
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Burda ki herkes bilir benim çatal dilli pislikle neler yaşadiğimi. İnan adam gibi bi babaanne olsaydi merhametli şevkatli olsaydi atardim cocuğumu dinlenirdim. Ama o anca cocuğuma beddua etsin su yılanı
(178 puan) tarafından
Allah belasını versin onun şeytan kadın
0 oy
(12,537 puan) tarafından
Sağ olsun doğduğundan berı kaynanam olsun görümcem olsun bakıyorlar doğumda da en son görümcem vardı unutmam 

5 aylık oldu artık mama da başladık işim olursa sabahtan yollarım tık ettirmez bakar akşama kadar 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Allah razı olsun bayılır torununa günlerce ilgilenir ben hasta oldugumda bizde kalır hiç ses etmez Allah bin kere razı olsun 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Zaten baktırıyor olmam peki :D bir oturuyoruz ve işim olduğu zaman ona bırakır giderim güzelde bakar Allah razı olsun 
0 oy
tarafından
Benim kaynanamın 7 yaşında çocuğu var ona bile bakmıyor 

Benim çocuğuma nasıl baksın o yüzden güvenemem 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Ben çalıştığım için 2 aylıktan beri kaynanam bakar sıkıntı yaşamadık 
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Hayır onun yetiştirmesini asla istemezdim oğlum azıcık yakın olsa ona beni senden çok seviyor diyebilecek bir kadın asla o yüzden bakıcısı var ama kaynanama bırakmadım
(2,647 puan) tarafından
Benimkide bu model surekli amcasi babasi bikez annesi dedirttigini duymadim kizim küçükken  onlara degil bana bakardi ona bile kızardı  kudursun☺️
(12,807 puan) tarafından
Benimki konuşmayan oğluma sürekli hala de diyor sen düşün baba demesine razıyım sanki çocuğu haladan yaptık sürekli halasina benzesin hala desin diyor eşimin halasının torununa bile benzettiği oğlumu bir kez annesine benziyor dediğini duymadım ki memleketlerine gittik eşimin bütün sülalesi geline benzemiş bu dedi
(2,647 puan) tarafından
Ya senin kaynanan benimmi dicemde daha eltim yokkk jsjsjsjs sizin hala olan konuyu bizim amcaya çevir  tıpkı  aynisi esim sarışın  mavi gözlü  kizim ben gibi kumral kahverengi gözlü  herkeze benzetti bi bana benzetemiyo oysaki kizim resmen kopyam ☺️
(12,807 puan) tarafından
Demek ki hepsi aynı bunların. Allahtan doğrusunu görenler var da toptan inkar edemiyor yoksa senin hiç katkın yok çocuğu da benim oğlum doğurdu diyecek neredeyse bu kadar da anne yok sayılmaz ki
(2,647 puan) tarafından
Yeminle aynısı  aynisi jsjsjs
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla hayır bir kere bıraktım balkona 2 .kata sandalyeye çıkmıştı kızı aşağı sarkiyordu o gündür bu gündür bırakmıyorum 
(178 puan) tarafından
Allah korumuş canım
(7,376 puan) tarafından
Aynen valla saolsin
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Valla kendine bakmaya hali yok bebeme hicc bakamaz 
(178 puan) tarafından
Kaç yaşında canım
(1,152 puan) tarafından
74 felan yaşlı kaynanam birde kilolu astim var kalp var o yuzden kizima bakamaz malsf ama gidince kızımı odaya koyuyom anne yaninda dur bisey olur eder hemen seslen diyom o sekilde otururken gozetiyor ama sık sık gidip bende bakiyorum tabi
0 oy
(557 puan) tarafından
İlkine baktı aman aman dilinden düşmedim ben bakmışım ben buyutmusum sen sadece dogurmussun falan dilinden kurtulamıyorm iki ay önce 2. Doğurdum hiç bir şekilde altını değişmesine bile izin vermiyorm mesela anne sen ver ben altını degiseyim diyorum sen abdestlisin bozulmasın diyorum ya ayağında sallayacak senin dizlerin ağrıyı ameliyatli bırak ben yaparım diyorum sadece sevmek için alır bu arada eşimin tam beş tane süt annesi var kendi disinda herkes emzirmis
0 oy
tarafından
Ona ve aşırı geri kafalı bilgilerine güvenmiyorum. Hayir istemem. Baktırmam. Çok geri kafalı bir kadın asla açık görüşlü değil ve doktorum neye hayir derse ona göre doğrusu tam zıttı. 
0 oy
tarafından
Tabiki isterdim çalışırdım da benim kaynanamın o yönden hiçbir faydası olmadi
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm küçükken kayinimin çocuklarına bakıp benim oğlum kolik olduğu halde bambaşka itamlarla geldi zaten hemen aradan ikinci çocuk oldu hiç bakmadım şimdi büyüdü bakmak istiyor hatta üstünlük tasliyor ağzını payını veriyorum küçükken destek olmadı şimdi uzak dursunlar daha iyi oğlum kolik emmiyordu mama veriyorum diye batakci yok babanin evine gittin nazar değmiş muska getirmişler bir sürü itam herkes unutur ben unutmam asla o zaman ne çektiği mi öyle yapıyordu ki eşim el kaldırsın eski devirde ki gibi çok Şükür büyüttüm baksa ne bakmasa ne zamanında destek olsaydı 
0 oy
tarafından
Ne yazikki ne anneme ne kayinvaldene güvenemem keşke guvenebilsem dua ediyorum rabbim kimseye muhtaç etmesin 
0 oy
(912 puan) tarafından
Asla istemem bana düşmanlık yapan insan çocuğumu da sevmesin ben oğluyla evliyim diye yapmadığını bırakmıyor benden çıkani da sevmesin 
(178 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 267 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+8 oy
23 cevap 1,047 göst.
0 oy
5 cevap 599 göst.
+1 oy
43 cevap 483 göst.