0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar benim 17 aylık bir kızım var ve baba dede mama dışında daha bişey söylemiyor ama en çok kafama takilan şey ise istediği biseyi kendi almaya çalışıyor alamazsa da elimden tutup oraya götürüyor ama işaret parmağını kullanmıyor birde bu aralar dış dönemindeyiz çok huysuz dışarda oynar emeklemeden yürüdü göz temasimiz var ama hem parmak ucunda yürüyor hem de işaret etmemesi çok kafama takılıyor diğer her şeyi normal yaşıtlarıyla oynar hadi gidiyoruz dediğimde gelir elimden tut dediğimde tutar topu ay dediğimde atar ama yine de acaba mi diyorum sizce nedir durum bilgisi olan var mı? Şimdiden Allah razı olsun hepinizden

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
17 aylik ta gayet iyi hareketleri bence benim oğlum da 22 aylık daha nett cümlesi yok 
(61 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızımda 19 aylık olacak o da söylediğim her şeyi yapar ama çok kelimesi yok bir baba mama gel havhav var diyor bir ara dede falan diyordu onları da söylemiyor artık 
(61 puan) tarafından
Acaba atak dönemi mi
tarafından
Googleden baksana orda çıkıyor atak haftası hesaplama diye gir bak
0 oy
(78 puan) tarafından
Biz de 18 ayligiz tipkisinin aynısını yasiyoruz buyuk oğlum daha konuşkanmis bu aylarda bekliyoruz bakalim
(61 puan) tarafından
Hadi inşallah ya bir konuşsa da hiç susmasın raziyim
0 oy
tarafından
Daha çok minik annesi, daha ne yapsın maşallah:)
(61 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
tarafından
Parmağını kullanmamasi önemli herkes normal demiş bilip bilmeden bunlara dayanarak normal demeyin bunun en iyi cevabını doktor verir yalnız şuana kadaf işaret parmağı kullanmasi lazımdı sen öğrettin mi mesela parmağın ile gösterip ne istiyorsun bunu mu diyerek parmağın ile göster sık sık 
0 oy
tarafından
22 aylık kızım benmkide öyle 
(61 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
(2,106 puan) tarafından
Canım bildiğim kadarıyla normal bu süreçler bebekten bebeğe değişiyor parmak ucunda yürümesi de normal süreç işte hepsi diş çıkarıykr ondan da yapıyor olabilir benim eltimin kızı 2 yaşinda hala daha baba dede anne dişinda bir şey konuşmuyor o da parmak ucunda yürüyor mesela yengemin kızı kuzenim yani 2 3 yaşına kadar dişi yoktu çıkmadı vitaminler ile dişi çıktı nesela kardeşim resmen dişli doğdu utanmasa 4 aylıkken dişleri çıkmaya başladi yani bir sürü çocuktan örnek verdim hepsi de birbirinden bağımsız çünkü hepsi daha çok küçük zamanlar her şey olur ben bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum yine de annesi sensin sen  daha iyi bilirsin 
(61 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 106 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 442 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

382,283 soru

11,445,566 cevap

35,018 kullanıcı

...