+1 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,745 puan) tarafından
tarafından kapalı

ateşi 38 derece alt dişinin biri patlamış minicik ucu çıkmış . Bu 8. Dişi olacak daha öncekilerde bu şekilde ateşi olmamıştı . Diş ateşi midir bu yoksa başka bir durum mudur 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(1,745 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yok mu bilen ya sizin çocukların ateşi kaç oluyor diş çıkarınca 38 i gören var mı 
-Reklam-
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Diş ateşi mi bilmem 6st bir ateş düşürücü ağrı kesici ver calpol gibi ne ağrısı ne ateşi olmaz soğan suyuda iyi gelir rendele o suyu sür
(1,745 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Bebekten bebeğe degsiyir canım ama benjm bebeğim dis ten dolayı ataeslenmedi sadece uykusuzluk huzursuzluk oluyordu 
(1,745 puan) tarafından
Bizim de diğerlerinde ateş olmadı bende şüphe de kaldım canım
(2,364 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ama olabilir diye biliyorum
(1,745 puan) tarafından
Tamm tatlım
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Normalde ilk dislerde ates olur bilemdim cnm
(1,745 puan) tarafından
Ufff inş enfeksiyon değildir daha yeni korona atlattık
(6,680 puan) tarafından
İns değildir ustsolunum olabilir mi
(1,745 puan) tarafından
Belirti yok öksürük hapşırık yok kuzum sadece dişin ucu pırtlamış . Mamasını da içiyor
(6,680 puan) tarafından
İns ilesir
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Kuzum korkma 38de çok yüksek bi ateş değil alnına koltuk altlarına ıslak mendil koy ilaç verdin mi 6 saatte bi verebilirsin daha da yükselirse acile götür 40 derece kadar gördük biz telaş yapma bu gece nöbet tut başında distendir herdis bir olmaz
(1,745 puan) tarafından
38 buçukdan önce ilaç vermiyorum canım ılık duş aldırdım şuan 37 buçuk . Bugün bir de sabah 4 buçuk da uyandı çok uykusuzum bakalım gece inş uyuya kalmam ve inş ateşi daha da çıkmaz
0 oy
tarafından
Enfeksiyon ateşi 40 kadar çıkar dış 38 den yukarı çıkmaz 
(1,745 puan) tarafından
Tamm canım şuan 37 buçuk inş çıkmaz tekrar
tarafından
Yok 39 olmaz merak etme dişte öyle 39 u görürsen kalpol ver hastaneye götür ama dişten dolayı görmeyeceğinden eminim mamasını çocuk ya az içer ya da açıdan daha çok içer canım ama eline yeşil soğanın beyaz kısmı var ya onu ver acısını geçiriyor
(1,745 puan) tarafından
Onu verdim sıpa tükürdü attı :))) gözleri yaşardı :))) katı gıda yemek istemiyor ama mamasında sıkıntı yok içiyor kuzum
tarafından
En iyi o soğan sapı geliyor onun dışında çok kalın havuç ya da prasa verebilirsin
(1,745 puan) tarafından
Tamm canım
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum benimkinin olmadı ama Bi ateş düşürücü ver takip et
(1,745 puan) tarafından
Şuan da 37 buçuk canım tekrar artarsa verecegım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 635 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sevgi25 (1,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 668 göst.
25 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Minaaa (218 puan) tarafından soruldu

397,103 soru

11,877,161 cevap

35,992 kullanıcı

...