0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşımın bebeğim 25gunluk gündüz yatıyor gecede yatıyor ama kundaklayincada ağlıyor bide akşam üstleri bı saat bezen 2,saat ağlıyor bilemedik gaz damalasi mesaj mama altını degitme emzirme hepsini yapıyor kız ama neden akşam üstü ağlıyor bilmiyor

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öncelikle kundak iyi bişey değil KALCA CİKİLİGİ VE BİR COK SORUNA NEDEN ve okuyun çocuğu Ümmü sübyan yazidirin kuzum ve mekruh saatlerde uyutmasin
tarafından
Birde başlığı düzelt post kapanir
tarafından
Niye canim kapanır ki ne yazım mesala cnm
tarafından
Bebek hakkında uyku sorunu ağlama gbi bişey yaz canm
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Koliktir belki gaz akşam daha çok sıkıştırıyor olabilir 
tarafından
Blemedikii canim
(1,831 puan) tarafından
Doktora gitmekte fayda var o zaman çıkar ortaya anlatsın oldugu gibi bizimki kolikti 4 ay kadar çektik sıkıntısını
tarafından
Canım doktora götürmüş ama doktor çok sancılı bıbek demiş ve gaz damlası vermiş kolik bebek için ne yapılır
(1,831 puan) tarafından
Aynı şey kuzum kolik demekki bir şey yapamazsınız yüz üstü egzersizler var bol bol onu yaptırsın o çok rahatlatırdı benim kızımı sabah aksam masaj birde kundak yapmadım ben hiç zararlı diye duymuştum onu da bi araştırsın
(504 puan) tarafından
Kundak zararlı değil sadece kollarını bağlayacaksın kalçalarını sıkmayacaksın kalça cikokligina sebebiyet verebilir yeni doğanda dikkatli olmak gerekiyor sadece
0 oy
(504 puan) tarafından
Canım bebekler bütün gün gaz topluyor ve akşam altından sonra gaz sancısı çekerler genellikle her emzirmede mutlaka gazını çıkarsın altını açtığı her zaman karnına masaj yaparak gazi varsa cikarsin büyük ihtimal gaz sancısı çekiyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 44 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.