+2 oy
968 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Kızlar benim ne zamandır içimde vardı kapanmak ve dün karar verdim kapandım eşim çok istiyordu zaten kayınvalidem kayinbabam çok mutlu oldu tabiki kimse için değil Allah rızası için kapandım eşimin halası mesaj atmış yakışmış ama erken degilmi bende hayır erken değil dedim içimde vardı bugüne nasip oldu dedim oda demiş boşver örtme sonra ötersin daha gençsin çıkart onu çok üzdü beni bunun genci yaşlısı mi var

30 Cevaplar

0 oy
(1,039 puan) tarafından
Allah halana doğru yolu göstersin 

Hakkıyla kapanirsin inşallah hayırlı olsun
(364 puan) tarafından
Amin canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke ÖLÜM BİR NEFES YAKİNİMİZDA ALLAH DAHA ERKEN EMRETMİS BEN GEC BİLE KALDİM DESEYDİN :)
(364 puan) tarafından
Büyüğüm diye bir şey demedim canım Allah onada doğru yolu göstersin
0 oy
(4,390 puan) tarafından

bunun erkeni mi vardı. Allah daim etsin, ne mutlu sana<3 ve darısı benim başıma 

(364 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Tövbee seytanın vücut bulmus hali. Kapanana acıl demek nedir. 
(364 puan) tarafından
Aynen öyle dedi canım sevmez başörtüyu zaten
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Sende ona ölüm yaşlıya gence bakmıyor öbür tarafta hesabını siz vermeyeceksiniz deseydin.
(364 puan) tarafından
Büyüğüm diye bir şey demedim canım
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Ne alaka ya gunahini sevabini başkası cekmeyecek bacim onlara kulak asma Rabbim sana böyle guzel bir lütfu vermis nasip etmis. Darısı başıma insAllah 
(364 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(558 puan) tarafından
Böyle kötü yorumlra takılma canım Allah ne güzel nasip etmiş genciken örtünmek farz deil mi hala diye sorsaydin keşke 
(364 puan) tarafından
Takmicam canım ama çok üzdü
0 oy
tarafından
Allahla senin aranda olan birşey bu kapalılık çok güzel birşey herşeyden önce içinden gelmesi lazım 
(364 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Geç bile kaldım deseydin bunun genci yaşlısı mı varmış. Bizimde bi tanıdık beni görünce ne bu halin böyle demişti sildim anında kendisini
(364 puan) tarafından
Bende küstüm çok kalbimi kırdı
(1,831 puan) tarafından
Allah ona da nasip etsin inşallah bazıları öcü gibi görüyor tesettürü hala takma kafana küsmeye falan gerek yok benim tanıdık uzaktandı zaten görüştüğüm biri değildi kendisi Müslüman da değildi zaten o yüzden uzak kaldım onun oldugu ortamdan ama senin akraban bu konuda tavrını belli et Allah sana da nasip etsin de Müslüman ise farz bu bilmiyo musun de bi süreden sonra utanır ses çıkaramaz
(364 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yardımın için
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Halan hic Kuran'ı Kerim'i acip okumamis demekki okusa sana bunu soylemezdi.kapanmana gelince cok iyi yapmisin cani gönülden tebrik ederim seni
(364 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim nedense başörtüsünu sevmiyor kayinvalideme bile sen giyinmesini bilmiyorsun diyor saçını aç diyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
O halaya Allah'ım doğru yolu göstersin 14 yaşında kapandım 24 yaşındayım bazen git gellerim oldu ama şeytana uymadim asla 
(364 puan) tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Benim kuzenlerimin bi kaçı ateist onlar şok olmuşlardı eş halası daha tuhaf laf etmesi boşver 
(364 puan) tarafından
Kalp kırıyorlar sadece canım
(2,651 puan) tarafından
Umursama güzelim boşver Allah la kul arasında sonuçta sen istemişsin nasip olmuş kapanmak
0 oy
(7,410 puan) tarafından
1 dk sonranin garantisi varmiymis. Ne büyük  vebal canim yaa. Zaten hep ilerde yapariz diye diye herseyi erteliyoruz. Rabbim hidayet versin 
(364 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bilgi sıfır halanda. O yüzden takma. 
(364 puan) tarafından
Sanırım öyle canım halam sevmiyor kapanani niye bilmiyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Erken olur mu canım geç bile kaldık, uyma ona. Maşallah devamlı olsun 
(364 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,726 puan) tarafından
He çok erken töbe estağfurullah yarına çıkacağımız belli mi ki hayırlı olsun canım tesettürün böyle kapananları görünce çok mutlu oluyorum sen boşver onları herşey Allah için napsanda kimse mutlu olmuyor amaaan de takma milleti
(364 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Başlığı görünce dedim bu ben :) benim halam bize geldiğinde beni kapalı gördü ki haberi vardı zaten. Bana dedi ki pardon siz kimsiniz tanıyamadım. Nasıl yani dedim. Siz kimsiniz benim yeğenim nerede, sizi tanımıyorum dedi. O günden sonra görüşmedim. Düğünüme çağırmadım, numarası bile yok. Bana saygı duymayanın hayatımda yeri yok. 
(364 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş gerçekten canim
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Hala senin kafa iyi değil bir doktora görün deseydin. Ben açığım kapanmak nefsime ağır geliyor ama kimseye yazık şimdi gençsin ilerde kapan demem çünkü açık gezdiğimiz her gün günah ve yaşlanacağımızın garantisi yok 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bence mutlu olmalısın ki icin de ki imam seni doğru yola yönlendirmiş ve rabbim  seni bu hâlâ vasıtası ilede imtihan etmiş ") ben senin adına çok sevindim tesettürün daim olsun inşallah ❤
0 oy
tarafından
Halan için üzüldüm canım.

Rabbim sana nasip ettiği gibi ona da hidayet nasip etsin inşallah ❤️.

Tebrik ederim canım Rabbim İslam'ın nurundan ayırmasın inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 349 göst.
22 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 473 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
+7 oy
32 cevap 1,025 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu
+4 oy