0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar ilk gebeliğim biraz da zor geçiyor fakat çok yakın arkadaşım sürekli yanına birilerini de alıp oturmaya geliyor kalp kırmayayım diye kendimi hırpalıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Bay ne dusuncesiz insanlar var ya ne hamilelik ne lohusalik dinlemiyor kendi derdine dusmusler gelen bir isin ucundanda tutmuyor herkez keyif pesinde hic karsidakini dusunen yok  sinir oluyorum ya musait degilim de gelirlerse de agrim var uyuyodum de acma kapıyı  herkez hizmet bekliyo yapma bacim senin canindan onemlimi
(4 puan) tarafından
İnsan halden anlasınlar diye bekliyor da nerde bacım
-Reklam-
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Laf arasinda doktor dikkat et kendini yorma diyor de 
(4 puan) tarafından
Kız neler diyorum neler de işlese keşke
(1,450 puan) tarafından
Valla cok iyi anliyor seni benimde hamileliklerim hep riskli gecti hatta iki dusuk yaptim ama kimse umursamadi bile
(4 puan) tarafından
Öyle bacım kendimizden başkası yalan bende düşük yaptım bilirim o halleri rabbim yaşatmasın bir daha ikimizede
(1,450 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Benim pek bir şey yapacak halim yok bu seferde sizde oturalım de direkt yüzüne veya yanındakiler de duysun hamilelikten dolayı sürekli bulantim var sürekli çıkarıyorum hiç halim yok misafir ağırlamaya kusura bakmayın de bozulsun 
(4 puan) tarafından
Kız ben utanıyorum birazda sende oturalım demeye de hiç çağıran yok zaten hep gelelim hep gelelim
(12,960 puan) tarafından
Anlayışsız insana anlayışsız olacaksın canım yoksa yarın öbür gün küçük bebeği var demez yine gelir
0 oy
(59 puan) tarafından
Gelmeden önce ariyorsa Bugün hiç halim yok yatacağım kusura bakma misafir ağırlayamam de Eger bir anda kapına geliyorsa 2 veya 3. Çalmasındq aç kapını biraz saçını dağıt uyuyordum ne oldu müsait değilim de kapını sonuna kadar açma anlasin içeri sokmak istemediğini 
0 oy
tarafından
Benim kafa o yüzden rahat, hiç tutamam kendimi ve lafları içimde 
(4 puan) tarafından
En güzeli darısı başıma
0 oy
(15,166 puan) tarafından
Müsait değilim desen olmuyor mu. Gelmeden aramıyor mu. Eğer aramiyorsa kapıyı açma. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Gelmeden arıyor mu canım? Eğer öyleyse halsiz olduğunu söyle 
(4 puan) tarafından
Bugün söyle iki gün sonra tekrar aynı canım bir yerde patlıcam da bakalım ne zaman
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Hayır diyemiyor san açma telefonun msj çek hastayım 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benimde arkadaşım hergün bende hamile değilim ama ev işi yemek çamaşır derken akşama zor yetişiyorum zaten bazen arkadaşıma kahve bile yapmıyorum valla napim anlasın diye ben ona gidince hiçte yanımda oturmuyo ha bire işini yapıyo banada gel otur yaparsın diyo direk lafta söyleyemiyo insan
(4 puan) tarafından
Kız söyleyemiyor tabi insan bir şey olan bize oluyor
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Gelmeden önce haber veriyor mu ? Veriyorsa yorgunum , midem bulanıyor falan de . İki , üç kere aynısını yaparsan gelmez diye düşünüyorum . 
(4 puan) tarafından
Geliyor canım geliyor misafir berekettir tamam ama zaten zor geciyor hamilelik insan sürekli de müsait olamıyor ne kendi ne evi
0 oy
(775 puan) tarafından
Canim srtik zorlanıyorum sen yabancı değilsin tek gel birlikte oturalım iyi kötü az çok kusuruma bakmazsın ama başkaları zor oluyo de kibarca
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Valalh sen daha değerlisin bende yaşadım hamileliğin zor geçti kimseyi davet etmedim bebeğim ve benden onemli başka birşey yok 
(4 puan) tarafından
Tabikide öyle bacım insan kötü olmayayım kalp kırmayayım istiyor ama olan bana oluyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 224 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 296 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu