0 oy
239 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,132 puan) tarafından
Günaydın kızlar, 1 yaşındaki kızım fındık kabuğu yuttu. Ağzına attığını gördüm ama almaya çalışırken yuttu. Ucu sivriydi acaba kakasını yaparken bağırsaklarını yırtar mı? Doktora gitsek böyle durumlarda midesini mi yıkarlar? İlk kez başıma geliyor. Küçük bir parça olsa sorun etmem ama fındık kabuğunun üçte biri kadardı 

5 Cevaplar

0 oy
(10,023 puan) tarafından
Off canim cok dikkatli olun ya onu nerden buldu Allah korusun. Benzetmek gibi olmasin 15 gun oldu arkadasimin kizi vefat edeli cevizden boguldu
(10,023 puan) tarafından
Yok suan icin demedim zaten canim sizinki inmis Allahtan asagiya. Ama dikkat edin ben salonda hic kirmiyorum o yuzden.

Valla canim Allah sabir versin demekten baska bosey gelmiyor elden. Babaannesi bakiyordu. Yerde bulmus ceviz agzina atmis 14 aylik aglayincada genzine kacip cigere gitmis :(
(48,652 puan) tarafından
off cok zor ya elaninda ayva kacmisti bogazina mosmor olmustu sirtina vurdum zor çıkardı oldugu gibi kustu midesindekileri abim cok korkttu sadaka verdi
(10,023 puan) tarafından
Rabbim sana bagislamis kuzunu. Allahim ayaklarina tas degdirmesin insallah ya. Sadaka vermek lazim aslinda hep
(48,652 puan) tarafından
Allah hicbir anneyi evladiyla imtihan etmesin
(10,023 puan) tarafından
Amin amin valla canim cok cok zor
-Reklam-
0 oy
(69 puan) tarafından
Bence buraya yazmak yerine bi hastaneye git burdakilerin ne yardımı olucak ki 
0 oy
(48,652 puan) tarafından
112 yi arayip sor canim simdi ne desek bos
(2,132 puan) tarafından
Aklıma gelmemişti canım sen yazınca aradim, nefes alımında sorun olmadığı için acil müdahale demedi. İsterseniz gidin acile dedi, gittik. Röntgende bir şey çıkmadı, takip edin dedi
0 oy
(6,318 puan) tarafından
Evet 112 den bilgi alabilirsin canım geçmiş olsun 
(2,132 puan) tarafından
Arkadaş yazınca aradım sağolsun, yardımcı oldular. Teşekkür ederim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Mide asiti demiri bile yumsaltiyor diye biliyorum bagirsaga gelene kadar  erir yemeklere karisir midede . ama yinede korkuyorsan doktora bir danis derim
(2,132 puan) tarafından
Geçen yeşil mercimek yedirdim, hepsi olduğu gibi çıktı. O yüzden endişelendim. Doktor takip edin kakasını dedi, inşallah bir şey olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 352 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 332 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
11 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

379,418 soru

11,357,277 cevap

34,835 kullanıcı

...