0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından
bizim bir araba vardı biz arabayı sattık adamlar biz galericiyiz dediler expere sokmadılar kendileri baktılar makineyle ölçütüler filan arabayı sattıktan üç dört saat sonra araba hortum patlatmış yolda kalmışlar masraf parası istediler eşimde masraf parasını gönderdi şimdi üzerinden 1 ay geçti tekrar aradılar bu seferde motor arızalı gel arabanı al yoksa yasal süreç başlatıcaz dediler burdan bişey cıkarmı bizim suçumuz varmı

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oldu canım deseydin başka 
(2,374 puan) tarafından
Valla haklıyız bliyoruzda emin olmak istiyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sizin hatanız ekspere sokmamak 

Ne var ne yoksa çıkardı yani anlamam arabadan ama tüm hasar kaydı carti curtu çıkardı sonra araba başına ne gelirse gelsin siz sorumlu olmazdınız 
(2,374 puan) tarafından
Biz dedik fakat galerici olduklarımı expere para vermeyip kendilerinin bakması gerekiyormuş
(1,248 puan) tarafından
Arabayı onlar satmış almamış ki hataları olsun hata alan kişilerin
(2,374 puan) tarafından
Evet biz sattık almadık
tarafından
Bilemicem kızlar
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hayır canım sonuçta siz satmışsınız onlar bişey yaptı belki alırken bakmak onların sorumluluğunda.. ve bunun sonu gelmez sürekli talepte bulunurlar
(2,374 puan) tarafından
Demi bnde öyle dülünüyorum
(7,447 puan) tarafından
Öyle zaten
0 oy
(803 puan) tarafından
Sizi bunlar keriz bulmuşlar sanirim ama sizdeki tek suç expert yaptırmanız olmanız nasil ispatlayacaksiniz?? Galericiler zaten enayi arıyor bunalımda yıkalım üzenlerin suçu diye 
(2,374 puan) tarafından
Ama kendileri sokturtmadı
(803 puan) tarafından
Tamamda canim benim ben arabami satiyorum ben derim sokalım diye bunlar çakal gelmeye arabami satilir
tarafından
Burda suç yok ki. Yasal olarak satıcı ekspertize sokmak zorunda diye bir şart olsa evet ama öyle birsey yok alan kendileri kör mü gözleri iyi baksalardi. Bi halt çıkmaz
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy şaka mı ??

Arabanın motor sıkıntısı var mıydı ayrıca expere sokmamalari kendi hataları öyle bir hakları yok 
(2,374 puan) tarafından
Yoktu ya eşim arabaya 30 bin masraf yaptıda sattı
0 oy
tarafından
Sıfır araba alsalarmış o zaman, siz nerden bilebilirsiniz ki 1 ay sonra cikacak arızayı, öyle bir sorumlulugunuz yok, oldu yıllarca odeyin ne arıza çıkarsa. Açmasın eşiniz telefonlarını 
(2,374 puan) tarafından
Açmıyor zaten adamda her taraftan sıkıştırıyor
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Baslatsin süreç hatalı onlar satan sensin alan onlar alıcı ekspere sokar sokmazsa cikan birseydeb sorumlu siz değilsiniz taviz vermeyin ücret bile vermeyin 
(2,374 puan) tarafından
Zaten sattıktan snrada gönderdi daha ne istiyorlarsa
(5,953 puan) tarafından
Aradiklari zaman tepki verin yasal süreç baslat kardeşim arayıp durma de  onun hatasi alirken soktursaydi expere aracı galericiler yigici zaten aclar
(2,374 puan) tarafından
Allah gözlerini doyursun
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Avukata yada bilen birilerine danışın 
(2,374 puan) tarafından
Kuzenim avukat ona yazdımda daha cevap vermedi o yazana kadar buraya sormak istedim
0 oy
tarafından
Ekspertiz raporu kendiler alsalarmis en baştan. Sizin bir sucunuz yok. Para falan göndermeyin. Her arızada sizi mi arayacaklar
(2,374 puan) tarafından
Bide çok ısrarcılar arayıp duruyorlar
tarafından
Sakın canım sakın açmayın gerekirse avukata basvurucaz falan deyin öyle bir saçmalık olmaz
(2,374 puan) tarafından
Tamam cok saol ya
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ekspere sokma muhabbetini kanıtlıcak mesaj falan var mı elinizde. Size bişey olmaz hiç korkupda ezilmeyin karşılarında bişey çıkmaz
(2,374 puan) tarafından
Yok arayarak knuşmuşlar ama mesaja bence gerek yokki adam sokmak istedi biz izin vermedik diyelim öyle bile olsa almasaymış neden expere sokmadan alıyorki
(1,455 puan) tarafından
Yani oda var zorla mı sattınız sanki. Bişey olmaz merak etme
(2,374 puan) tarafından
Ay inşallah böyle şeylerde beni çok daraltıyor
0 oy
tarafından
Motorda hata varsa soylemlydnz 
(2,374 puan) tarafından
Motorda hata yoktuki diğer yerlerinede 30 bin masraf yaptık sattık
0 oy
tarafından
Expere sokmadan satılmaz araç bu kadar basit 
(2,374 puan) tarafından
Kendileri sokmak istemediler galericilermiş kendileri baktılar kntrol ettiler expere para vermek istemediler
tarafından
Ama Exper işleri zorunlu diye biliyorum hatta Exper yanlışsa tazminatı var
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Araç satışı gerçekleştikten sonra çıkan hiç bir sorun size ait değil. Polise gideceğinizi söyleyin. Onlarda galerici olmaları eksper yapabilecekleri anlamına gelmiyor. Dolandırıcı bunlar belliki. 
(2,374 puan) tarafından
O da olabilir hiç o yönden düşünmedim
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Hayır  kesinlikle  geri  almayın  yasal  süreç  diye  birsey başlatamazlar  galerici  yalanlari bunlar eşin hortumun  parasınida göndermeseydi  keşke birde ekspertiz olayının kaydıni  noter  huzurunda yapılsaydı  ki bunlar  yarın  birgün kendi bildikleri  ekspertiz  götürdüler  diye  yalan  atmasınlar 
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Ekspere sokup sokmama alıcının kararına bağlıdır. Alıcı da sokmak istemediyse hata karşı tarafın.
0 oy
(6,378 puan) tarafından
Ay tabi ki de bir b*k yapamazlar. Alan almış satan satmış. O hortum parasını bile göndermeseydiniz keşke. Hiç muhatap olmayın sizi korkutmaya çalışıyorlar.
0 oy
tarafından
Biz de sattık adamlar Adana dan geldi dönerken öyle bir sorun olmuş. Eşim göndereyim dedi,adamlar öyle şey mi olur devrettin o iş bitti haram alamayız dediler 
0 oy
tarafından
Arabayı expere sokmak alıcının sorumlulugudur sız ılk basta para berdınız dıye enayı bellemısler baslatın surecı bıde cay soyleyın dıyın aradıklarında
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Belki bozulduğu bile yalandır sizden para almaya çalışıyorlar belli ki vermeyin engelleyin gitsin hatta siz şikayet edin bence. Başta baktirsalarmis arabanın sağına soluna 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bir ay geçmiş üzerinden hiçbir şey olmaz adamlar aracı alalı 1 ay olmuş kim bilir neler yapmışlar araçla sizlik bişey yok 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 285 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 650 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 307 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 854 göst.