0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından

Sabah oğlumu okula goturuyordum evde bakacak kimsem olmadiği için kizimida her sabah uyaniriyorum erkenden bizimle beraber geliyo..tam apartmandan çiktik kizim anne karnim agriyo dedi ve yere oturdu ne olduğunu anliayamadim kucağima almak isterken bi anda kizim kendinden geçti..o an yaşadıklarimi Allahim hic bir anneye yaşatmasin bi an ölücem sandim :(( hastaneye goturduk yolda kusmaya başladi kustu sora kendine geldi..şimdi iyi tahlil yaptirdik cevaplari pazartesi çikacak nolur dua edin temiz çiksin :(

9 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim korktuguna ugratmasin canim icim ciz etti walla umarim hersey yolundadir cok cok gecmis olsun
(6,681 puan) tarafından
Tesekkurler canim insallah
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Allah Allah bayıldı mı yani doktorlar neden bırakır ki hemen ya keşke gözetim altında olsaydı 
(6,681 puan) tarafından
Evet bayildi..bagirsaklarinda enfeksiyon var bayginliği ondan dedi sancıdan bayılmış dedi
(146 puan) tarafından
Oy kuzum geçmiş olsun inşallah iyileşir
(790 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim bir daha göstermesin öyle kötü hallerini en kısa zamanda iyi olur insaaallah canım
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah şifa versin, sana bağışlasın 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah hemencecik iyileşir Allah korusun yavruları 
0 oy
tarafından
İnşallah Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin okunan ezanlar hürmetine ❤
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canimm Allah m çocuklarını sana bağışlasın. Okurken bile yüreğim kalktı. İnşallah hiç bir sorun çıkmaz. Belki usuttugu içindir. Karnının ağrısına dayanamadığı için baygınlık geçirmiştir. Kıyamam ya. Çok çok geçmiş olsun bir daha yaşatmasın Allah m. 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(13,904 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim. Geçenlerde benim kizimda karnim ağriyor diye kivrandi. Kusunca rahatladi. Salgin gibi bişey varmiş. Sürekli kusmaya devam etti. Antibiyotikle atlattik. 
0 oy
(791 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun iki ay önce başıma geldi abimin düğünü sağdıç biziz eşim ile eşim damadın yaninda ben başka arbada iki çocuğum var dış çekime gitik okadar pişmanm gittiğime kızım başladı anne karınım ağrıyo bir ağlıyor kız kardeşim eniştem vardı arabada karni ağrımaktan kızım iki büklüm oldu oğlumda ablası ağlıyor diye ağlıyor bende otobandayz çok trafik var kızımın acisna dayanamadm bende onlrla ağladım berbat gündü 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 535 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 380 göst.
17 Nisan 2020 Aile kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 253 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 370 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

380,614 soru

11,395,781 cevap

34,913 kullanıcı