0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından

Tutunup kalkmada henüz bu kadar yapabiliyoruz 1 yaş on günlüğüz acaba ne zaman kalkar:(image

5 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Elinden tut gezdir sürekli cesareti gelsin
(135 puan) tarafından
Gezdiriyorum canım kendi istiyor zaten ama daha dengeyi kuramıyor tam bazen üzülüyorum geç mi kaldık acaba diye
(6,441 puan) tarafından
Buna bebeklerimiz karar veriyor kafanda kurup üzülme başkasınada aldırma ayağında bacağında sorun yoksa doktorda bişey demediyse takılma yani benimde kızım konuşmuyor ama çok zeki bekliyorum zamanını benimkide yaşını karşıladı bazıları erken yürür konuşur bazıları geç kayınvalidem hep allah izin verirse derdi zamanı var derdi öyle düşün
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Benimki 1 yaşında emeklemeye başlamıştı :) tutunup kalkma yürümeye başladığı dönemde başladı. Tombalakti biraz. 15 aylıkken yürüdü bu arada. Konuşma da 2,5 yaşında oldu. Biraz çocuğun kendi ile alakalı. Geç kalmış değilsin. Maşallah toplu bı bebek totosu ağır geliyodur belki benim kız gibi :) 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Tövbe bu nasıl başlık kizzz ahahahahah ahahah:)☺️☺️☺️
tarafından
Ahahaha valla aradığım yorum. Kız sedos bizim içimiz fesatt değil demi ☺️☺️☺️
(1,975 puan) tarafından
Öyle vala kız içimiz fesattt:))☺️☺️
(315 puan) tarafından
Galiba benimde fesatt :)) tövbe korkarak açtım postu
tarafından
Kendimizi belli ettik djdjdjd
(1,975 puan) tarafından
Ahaah aynn kız :))bnde vala
0 oy
(938 puan) tarafından
Benimkide öyle yapıyordu bı gün yanına yere uzandım üstünden tutunup de gitmeye calisti bı kaç kez elini bıraktı gitti cesaretlenip sonra da yürüdü yere yanında zaman geçir biraz belki cesareti gelir sende yerdeyken 
(135 puan) tarafından
Aynısını yapıyorum ama henüz tam yapamıyor insallah benimkidd kalkar bir anda sizin ki hangi ayda böyle kalktı
(938 puan) tarafından
Bı yaşını tam geçmişti canım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kızım da hiç bilmezri tutunup kalkmayı bir gün bir an da kalkıp yürüdü bir daha da emeklemedi. Yaşını 1.5 ay geçerek yürüdü kızım da 
(135 puan) tarafından
Darısı basıma inşallah siz de endişelendiniz mi geç olunca benim gibi
(2,537 puan) tarafından
18 aya kadar yolu olduğu için hiç geç kaldı diye düşünmedim. Her şeyin vakti vardır. Acele etmeyin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 414 göst.