0 oy
671 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar altın altınmıdır büyüğü küçüğü yani çeyrek altını veya gram altını olurmu altın olsunda ne olursa olsunmu dersiniz yoksa olacaksa iyisi olsun mu dersiniz.  Gram altınla yatırım yaparmısınız?

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuan grama yatırım yapıyorum 
tarafından
Ben gramciyim bozmak zorunda kalırsam bir gram bozarım çeyrek bozmak bana mantıklı gelmiyor
(12,595 puan) tarafından
Aynen katılıyorum gram daha karlı
(7,121 puan) tarafından
Çeyrekte de bir gram yaptırıp üstünü alabilirsin
(2,460 puan) tarafından
En iyi yatırım gram altın dedi bir kuyumcu. Yani bozdururken en az zarar eden grammış. Habarınız olsun :)
(7,121 puan) tarafından
Abim kuyumcu no problem no altın hesabı :)
-Reklam-
0 oy
(6,670 puan) tarafından
 En altın altındır kafasindayim param neye yetersr ister gr ister ceyrek ister tak alirdim 
tarafından
Anladım canım nede olsa giderek değerleniyor değilmi çok haklısın .
(6,670 puan) tarafından
Aynn cnm
(4,149 puan) tarafından
Bende oyleyım para neye yetiyorsa yeterkı altın olsun:))
0 oy
tarafından
Gram, çeyrek ne olursa,  22 ayar olsunda ne olursa olsun 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Valla gram deyip gecme 1000 tl cok para o an elimde ne varsa onu alırım cegrek gram farketmez 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Eğer tek seferde yüklü miktar alacaksan has altın al ama param oldukça az az alıyım diyosan 24 ayar gram al zarar etmezsin
0 oy
tarafından
Param hangisine yetiyorsa onu alırım 
0 oy
(554 puan) tarafından
Elimdeki para neye yeterse onu alıyorum canım gram çeyrek cumhuriyet geçen de  euro yaptım 
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Ben şu an elime para düşdükce küçük küpe, küçük kolye falan allyorum. Sonra onları satıb güzel pırlanta set almayı düşünüyorum☺️☺️
(425 puan) tarafından
Öyle zarrin çok olur
tarafından
Onun yerine siz de gram veya çeyrek alın, küpe yüzük bozdurup bir de pırlanta set alırsanız zarar üstüne zarar :)
(3,240 puan) tarafından
O zamana kadar kullanıyorum işte.
0 oy
tarafından
24 ayar gram alırım hep satarken zararı çok olmaz
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben ufak ufak gram aliyirum 22 ayar ayarı önemli benim için 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bir berber bir berbere gel beraber bir berber dükkanı açalım demiş 
(7,121 puan) tarafından
Mrss beni çok güldürüyorsun kız
tarafından
Sen de bana hayat enerjisi veriyorsun:))
(7,121 puan) tarafından
Gerçekten miiiii
tarafından
Bir tek sana diyorum bunu, demek ki gerçek:D
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa balsın ❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Altin parana göredir canim :) 1000 liran varsa 1 gram alirsin 20 binin varsa 20 gram burma. Ikisini ayni seymi

0 oy
(425 puan) tarafından
Gr birikimi yapıyorum ne hesabende Gr karlı 
0 oy
(337 puan) tarafından
Bnm şuan altınım yok gram altınım var kolyem dahi gram 
0 oy
(2,279 puan) tarafından

Şuan grama yapıyorum 20 gram olduğunda bileziğe çevireceğim. Ha deyince nerde alacaksın öyle bir bilezik:) küçük küçük yaparım hep birikimleri. 7. Aydan beri kendime yapıyorum bakalım hayırlısı var bir hayalimiz :D

(4,937 puan) tarafından
Benimde 11 Gr eksiğim var bende ayda bir alabiliyorum anca eşim aylık 1000 lira veriyor onuda altın yapıyorum ben çalışmıyorum ev hanımıyım canım
(2,279 puan) tarafından
Bende çalışmıyorum 2bin harçlık veriyor birde kaynanam filan bazen harçlık veriyor dolaptan satış yapmaya başladım. Sende yap istersen baya etki ediyor 10 satış yaptım 1.500 lira kazandım
(4,937 puan) tarafından
Canım eşim izin vercegini sanmıyorum ama eşime dicem bana biraz zam yapsın, maddi durumumuz çok iyi ama eşim biraz cimri biri yeni evliyken hiç vermiyordu bir kaç senedir biraz biraz veriyor düzene giriyoruz inşallah
(2,279 puan) tarafından
Ayy inşallah kuzum de bakalım inşallah verir
(4,937 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Altın altındır gücün neye yetiyorsa bence gram çeyrek yarım hepsi yatırım için sonuçta
0 oy
(1,170 puan) tarafından
altin altındır canim buyugu kucugu yok damlaya damlaya göl olur diye bosuna dememisler azar azar büyür
0 oy
(811 puan) tarafından
Yatırım yapacaksanız zaten zaten en mantıklısı gram. Diğerlerinden her türlü işçilik parası da düşüyor ve evet altin her zaman altındır ve değerlidir.
0 oy
tarafından
Altın altındır paran neye yetiyorsa onu al
0 oy
(448 puan) tarafından
Bende gram altın yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
6 cevap 171 göst.
16 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
18 cevap 550 göst.

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...