0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (10,096 puan) tarafından
Kizlar aranizda beykoz cubukluda oturan varmi yada o taraflari bilen acaba birsey sorucamda

2 Cevaplar

0 oy
(2,116 puan) tarafından
Çubuklu değil de yakınlarındayım, belki bilebilirimm 
(10,096 puan) tarafından
Canim kuzenim staj yapicakda insaat muhendisi. Ordaymis yapacagi yer bizde taaa avcilardayiz annemde kalacak. Nasil gidip gelebilir diye soracaktim. Karsiya kadar metrobusle gelse ordan otobus falan varmi cubukluya acaba nerden geciyor hangi otobus
(2,116 puan) tarafından
Karşıdan Kavacık`a gelip oradan minibüse binecek sanırım. Yarın Çubuklu ya gideceğim orada öğrenirim. Yazarım sana
(10,096 puan) tarafından
Ayy valla cok makbule gecer canim Allah razi olsun. Metrobuse yada marmaraya yakin durak olarak nerden kalkiyor otobus ve ne kadar surede gider sorabilirsen cok sevinirim inanki
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben çubuklu da oturuyorum. Görümcemin k validesi avcılarda. O da avcılara gidip gelirken metrobüsü kullanıyor. Çubukludan beykoz-üsküdar otobüsüne biniyorsa tünel durağında iniyor. Biraz yürüme mesafesi var. Metrobüs için 15 temmuz şehitler köprüsü durağına yürüyüp oradan avcılar metrobüsüne biniyor. Avcılardan da çubuklu ya gelebilmek için tam  tersini uyguluyor.  

çubuklu dan metrobüs durağına geçerken  beykoz-üsküfar (15 veya 15p hatları) otobüsüne binerse tünel durağında inecek. ya da 15f hattı var beykoz -kadıköy otobüsüne binip 15 temmuz şehitler köprüsünde inecek.

avcılardan metrobüse binip 15 temmuz şehitler köprüsünde indikten sonra belirttiğim duraklardan belirttiğim otobüslere binmesi gerekiyor.

Ay biraz uzun olsu ama umarım anlatabilmisimdir.
(10,096 puan) tarafından
Onu ogrenip soylesem canim sana olurmu. 15 temmuzda inince yurume mesafesi cokmu peki tunele
(21 puan) tarafından
Olur tabi. Bi 10 dk vardır belki
(10,096 puan) tarafından
Kuzu grup varmis canim orda bilmiyorum biliyomusun insaat firmasi
(21 puan) tarafından
Hiç duymadım. Belki burda bir inşaatın yapımını üstlenmiştir firma
(10,096 puan) tarafından
Maritza vadi k9naklari varmis canim oraya cok yakinmis. Biliyomusun orayi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu