0 oy
790 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Ablamin 2 hafta sonra sözü var ablamla hem dost hem arkadaş yeri geldi mi annellik bile yapmisligi var ben 2 doğum yaptım 2 sinde de yanımda oldu farklı sehirlerdeyiz aramızda 4 saatlik bir mesafe var dün gece babamlar aradı böyle bir şey var dedi neyse işte çok sevindik sevdigiyle evleniyor eşime anlattım işte 2 hafta sonra söz var gidicem dedim bana diyor ki ne gerek var düğün değil kına değil söze niye gidiyorsun gitme falan dedi 2 tane çocuğum var büyüğü 2 buçuk küçüğü 1 yaşında siz olsanız gider misiniz ablamda çok ısrar ediyor

62 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Benimde kardeşim sözlendi aramızda 5 saat falan var ve kendi aracımız olmamasına rağmen ende gittim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben giderdim mutluluğa ilk adım orda olmam gerekir diye düşünürüm 
0 oy
tarafından
Esden izin alinmz haber verilir param yok dersede her kadinn kenarda bir çeyreği olmalı gizli .
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bak o senin yaninda olmuş ne guzel sira sende cokta uzak degilmis 18 saatlik yoldan gelmisti ablam iki cocuguyla sonra sen pisman olursun ne vardi gitseydim dersin toparlan duş yola bacim hem sanada degisiklik olur :)))
0 oy
(553 puan) tarafından
Kesinlikle giderdim çok ayıp olur
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim nettir cevabım senin benim hayatımda yerine ne gerek var.nedemek ya ne gerek var diyor sana
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Gidilmez mi ablan için en özel günlerden biri .el değilsiniz ki düğüne gidesiniz
0 oy
(10,501 puan) tarafından
Eşim böyle bir şeye müdahale etmez, ayıp ya bi kere nasıl gitme der. Gayet gitmeli hatta önden gitmelisin 
0 oy
(695 puan) tarafından
Tabiki de gidilir ne demek düğün değil nişan değil eşin söylediği de laf mı kendi kardeşi olsa gitmez mi tabiki de git
0 oy
(248 puan) tarafından
Tabi giderim niye gitmiyim sözüne nisana düğüne ne sonuçta oda senin yanında olmadı mı 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Başlığa bile şaşırdım sormam bile giderken ne gerek var olur mu ablan o senin kardeşin mutlaka gitmelisin 
0 oy
tarafından
Tabi giderim canım ciğerim niye gitmim kendinin kardeşi olsa gitmezmiymiş
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Soru başlığına tabiki evet diyorum
0 oy
tarafından
Gitmen gerekiyor. Kendi bacisi olsa sence durur muydu ? Bikere bu sekilde ailene karsi sana engel olursa bundan sonra daha fazlasini yapar. 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Tabiki giderim nedemek kına değil düğün değil ablan bacın kardeşin farkında değil heralde kendi bacısı olsa sormadan hadi der 
0 oy
(3,409 puan) tarafından
Ben 5 aylık bebe ile 16 saat yol gitmişim nikah kına ve düğün için ☺️

Eşinin öyle demesi absürt olmuş sonuçta abla ben olsam giderim istediği kadar gitme desin 
0 oy
tarafından
Giderim yüzde yüz 
0 oy
(462 puan) tarafından
Bunu burda sormam bile çok saçma 
0 oy
(3,115 puan) tarafından
6 haftalikti kızım istanbuldan adapazarina gittik ablamin sözüne. 2 hafta kalip düğünü yaptıktan sonra evime döndüm 
0 oy
tarafından
Tabiki giderim kardeşimin sözüne gitmek için neden izin alayım 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 592 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 962 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.