0 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Ablamin 2 hafta sonra sözü var ablamla hem dost hem arkadaş yeri geldi mi annellik bile yapmisligi var ben 2 doğum yaptım 2 sinde de yanımda oldu farklı sehirlerdeyiz aramızda 4 saatlik bir mesafe var dün gece babamlar aradı böyle bir şey var dedi neyse işte çok sevindik sevdigiyle evleniyor eşime anlattım işte 2 hafta sonra söz var gidicem dedim bana diyor ki ne gerek var düğün değil kına değil söze niye gidiyorsun gitme falan dedi 2 tane çocuğum var büyüğü 2 buçuk küçüğü 1 yaşında siz olsanız gider misiniz ablamda çok ısrar ediyor

62 Cevaplar

+8 oy
(313 puan) tarafından
Giderim izin de istemem. Kendi kardeşi olsa ilk başta o uça uça giderdi emin ol. 
(1,313 puan) tarafından
Bende öyle dedim yarın öbür gün senin kardeşinin olur sende gitme o zaman dedim
-Reklam-
+1 oy
(119,346 puan) tarafından
giderim izinde istemem 
(1,313 puan) tarafından
Ben direk gidicem dedim yok falan diyince çok şaşırdım söze gitmen saçma dedi
(1,421 puan) tarafından
+++++
(119,346 puan) tarafından
sacma olan kocanin gitmen sacma demesi sonucta el oglu olan o ablam yok ama olsa giderim asla gidiyimmi demem
(1,421 puan) tarafından
Hayır ablasının  sözüne gitmeyecekte kiminkine gidecek yani abla abla daha ne olabilir
0 oy
tarafından
Tabiki giderim .
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Giderim tabiki
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Tabi giderim,  eşinin gitme demesi bile saçma 
(1,313 puan) tarafından
Oda söze gitmemi saçma buluyor
tarafından
Ben böyle bir konuda eşimden izin dahi almam, ona laf hakkı da tanımam
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bu günlerde yan yana olunmayacaksa ne zaman olunur eşin saçma kafa yapısı tabiki gidilir

(1,313 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Tabi ki giderim ne münasebet eşim izin vermesin 
0 oy
(229 puan) tarafından
Yani ablanın en mutlu günü canım o her koşulda yanında olmuş bide aranızda çok iyi her mutlu gününde yanında olman gerekir erkeklere bakarsan düğünde lüzumsuz dinleme kocanı 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Tabi ki gidilmesi gerekiyor ablan bu el değil 
0 oy
tarafından
Asko ben hamileydim ve korona zamanıydı o sebeple abimin düğününe gidemedim ama senin durumunda olsa giderdim☺❤
0 oy
(802 puan) tarafından
Ne zaman gitcekmissin pardon ablandan bahsediyosun komsunun kizindan degil esin kafayi yemis. Gideceksin tabi herkesten once sizin gitmeniz gerekiyor 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
4 saatlik uzakliga mi esin laf yapti
(1,313 puan) tarafından
Evet çok uzak çocuklar hasta olur diyor
(2,468 puan) tarafından
Aile dostumuzun oğlu evlendi 4saat yol. Eşime söyledim birlikte gittik, bebeğim 5 aylıktı. Özel arabayla gittik. Bir abla, teyze bildiğim insan çünkü. herşeyimize koşturuyor yapıyor eksik kalmıyor gitmemek bana ayıp geldi. Bebiş kalabalık diye ağladı biraz gelincede burunları tıkandı ama güzel günler her zaman gelmiyor. Yapana yapmak gerekiyor.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani canım öncelikle eşim bana ne gerek var diyemez ablan o senin anne yarım gibi diyorsun hemde gidermiydiniz diye bize soruyorsun tabikide giderdim eşimde gelirse gelir gelmezse çocuklarla ilgilensin
0 oy
(7,254 puan) tarafından

Ablam evli ama yigenim var evlenme yaşına en yakın. Onun en ufak biseyinden isteme olur söz olur nikah olur. Hiçbir kuvvet beni gitmekten alikoyamaz :angel: izin bile istemem çünkü götürmek zorunda 

(7,254 puan) tarafından
Aranızdaki o kadar uzun bı mesafe değilmiş gitmen lazım bence
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Tabikide giderim ablam sonucta ve kocamdan da bunun icin izin almam .
0 oy
(909 puan) tarafından
Tabiki giderim. Herşeyi ne koşan ablan var. 
0 oy
(566 puan) tarafından
Bu da soru mu tabiki giderim izin de istemem . Bunun için sadece haberi olsun diye söylerim ne demek ne gerek var. Kendi kardeşi olsa gitmez miymiş sor bakalım 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Kendi kardeşleri evlenirken de sözüne nisanina istemesine hiçbir şeye gitmesin o zaman
0 oy
(986 puan) tarafından
Tabiki giderim çok Uzak değil ki.
0 oy
(13,142 puan) tarafından
Yani ablam bir kere evlenecek sonuçta ve en önemli anlarından biri üstelik dört saat çok uzak değil abla için çekilir o yol. O benim kardeşim benim her özel anımda da yanımda idi bende onun yanında olacağım de kapat konuyu bu konuda eşine söz düşmez 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 588 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 945 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 380 göst.