0 oy
1,349 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Esimin sehir disindan arkadasi geldi iyi insanlar ailece gorusuyoruz ama ailesyle gelmedj kendi arkadaslariyla geldi onlarida esim pek tanimiyor yanj neyse ogun disardalardi gece geldi esim okey oynamislar oyle soyledi bugun arabayla gezdik torpidoda prezerfavif buldum kutusuyla beraber sakizda vardu neyse bu ne dedim benimle ilgisi yok biz ogun okey oynadik getirdigi arkadaslarinin ucinde bekar varmis o almis arabayi parfum falan da almis esimden hic bisey gormedim bu gune kadar ama inanmak istiyorum yeminler etti oglmuzun bile uzerine yemin ederim benimle ilgisi yok diyor yemefe gidecektik zaten gttik benim sarteller yandi yeminle inanmak istiyorum 

31 Cevaplar

0 oy
(5,383 puan) tarafından
Yani bence onun olsa arabada bulacağını bilir oraya koymaya cesaret edemez diye düşünüyorum. Ama yinede takip etmek lazım yada o arkadaşı kendin bulup sor eşinin haberi olmadan 
-Reklam-
0 oy
(8,335 puan) tarafından
Bana ait değil demek klasık bir erkek yalanıdır. Kuzenim atmışla kapışır.
0 oy
tarafından
Bu zamanda babana bile guvenme arkadas neden prezervatif alıp senin eşinin arbasina bıraksın onlar okeyi başka bi yerde oynamışlar neymiş bekar varmış He ya he 
0 oy
tarafından
Bekar olan adamı ara hoperlörü aç deseydin canm aklında kalıcağına 

Canm eğer böle bişe olsa gidipte torpidoya koymaz bnce şak die buluvermişsin gözünün önüne koymuş o kadar salakk değildir yani eşin 
0 oy
tarafından
Çok zor bir durum senin için ama şuana kadar birseyini gormediysen yada seni suphelendirecek başka birşey yoksa suanlik birşey deme ama gözün üstünde olsun 

Çocuğun üstüne yemin etmesi bana göre çok yanlış 
0 oy
(2,559 puan) tarafından
O yemini fazla sıkıştırmamışken ettiyse bi düşünmek lazım.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Arabaya de kaydı köy yüzde ikiyuz eşine ait hatta yemin bile edebirim
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Cem Yılmaz'ın bir skeçini izlemiştim erkeğin cebinde don bulsan don ne demek der diye itiraf edecek hali yok inkâr spor bunlar böyle.
0 oy
(427 puan) tarafından
Arkadasi neden onun torpidosunda bıraksın bu devirde az parami ya
0 oy
(530 puan) tarafından
Kendisi yapmış olsaydı arkasında delil bırakmazdı, adam ***** değil prezervatifi torpidoda bıraksın,, diye düşünüyorum. Dediği gibi arkadaşı yaptı bence. Benim hislerim kuvvetlidir. 
(137 puan) tarafından
Insallah oyledir o kadar zor bi durumki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hazal00 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 207 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu