0 oy
1,345 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Esimin sehir disindan arkadasi geldi iyi insanlar ailece gorusuyoruz ama ailesyle gelmedj kendi arkadaslariyla geldi onlarida esim pek tanimiyor yanj neyse ogun disardalardi gece geldi esim okey oynamislar oyle soyledi bugun arabayla gezdik torpidoda prezerfavif buldum kutusuyla beraber sakizda vardu neyse bu ne dedim benimle ilgisi yok biz ogun okey oynadik getirdigi arkadaslarinin ucinde bekar varmis o almis arabayi parfum falan da almis esimden hic bisey gormedim bu gune kadar ama inanmak istiyorum yeminler etti oglmuzun bile uzerine yemin ederim benimle ilgisi yok diyor yemefe gidecektik zaten gttik benim sarteller yandi yeminle inanmak istiyorum 

31 Cevaplar

+11 oy
(9,200 puan) tarafından
Muge anlının bi lafı var. En değerli şeyi çocuğu uzerine yemin edebilen bi insan herşey yapar herşey beklenir ondan der. Çok haklı bence. Takibe al
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Senin bir yanın inanmak istiyor ya doğru diyorsa diyorsun ama diğer yanın ya beni aldattysa diyorsun erkekler niye böyle hep yeminler haberim yoktular dyorlar ama şüphe hiçbir zaman insanın içinden gtmiyo
(137 puan) tarafından
Ya uff vallla kafayi yicem ya oyle bisey yapsam onu orda tutarmiyim diyor ben zaten takintiliyim
(192 puan) tarafından
Sakin ol takipte kal sessiz bir şekilde gözün üstünde olsun
tarafından
Orda tutarmiyim değil unutmuşum demek istemiştir bacı erkekler çok akili değil sen görünce ödü bokunaa karışmıştır
(63 puan) tarafından
Ahhaha ödü poka karışır tabi
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Farklı şehirden gelip tanımadığı bir adamın arabasını alıp ....vay be büyük cesaret gerçekten 
(137 puan) tarafından
Arkadasiyla ortak arabalarimiz var ticaret donuyor yani
tarafından
Hadı yaptın yedın o haltları arabada bırakmak nedir nasıl bır gevseklık bana hıc inandırıcı gelmedi tamam erkek muhabbeti rahatlatır vs ama ulu orta aıle arabasımda da prezervatif bırakmaz kendını bılen ınsan ya
(13,824 puan) tarafından
Var bı haller bilemedim
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Şimdilik inanmaktan başka birşey yok çünkü arkadaşımın demiş gözünle birşey gormediysen haraketlerinde bir tuhaflık yoksa inanmış gibi yap ama gözün de üstünde olsun 
(137 puan) tarafından
Tamam tesekkurler yorumunuz icin
0 oy
tarafından
insallah oyledir canim :( benimde bir arkadasim esinin arabasinda kiz fotosu bulmustu onunda esi demis arkadasim dusurmuş simdi diyorum iyikide arabamiz yokmus :)
(137 puan) tarafından
Valla süphe cok kotu bisey
tarafından
canim benim haklisin insanin icini kemirir insallah dogrudur soyledigi esinin :(
0 oy
tarafından
İşte şüphe insanı yiyip bitiriyor:/ 

Ama bir baba durduk yere çocuğunun üstüne yemin etmez diye düşünüyorum 
(137 puan) tarafından
Insallah tabi etmez o yuzden inaniyorum inanmak istiyorum kimsenin basina gelmesin amin
tarafından
Genede takip et bakalım gizli gizli telefonuna bak
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Boşver dediği doğrudur bizde fazla irdeliyoruz bizim arabada hiç bulmadım ama bulsamda indelemezdim 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
 bende yasadim kuzenime verdim arabayi dedi kuzeni arabayi aldigini kabul ediyor ama buldugum seyi benim degil diyor cok kavgalar ettik cok yeminler etti inansan bi dert inanmasan baska dert evden gittim ailem geri getirdi bir suru sacma sapan olaylar o suphe hic cikmaz artik onun kini ilk gunki gibi durur icimde 
0 oy
(811 puan) tarafından
Bence yapsa oraya koymak gibi bir salaklık yapmaz. 
0 oy
tarafından
Nasıl arkadaş böyle arabasına prezervatif koyacak kadar el ense şeye parmaklar mi ? Salağa yat bisey varsa çıkar sana güveniyorum de geç ama takip et. İnşallah dediği gibidir ki ihtimal çok çok düşük de olsa 
0 oy
(119,228 puan) tarafından
boyle pis bisi icin cocugunu karistirip yemin etmesinler yaa o yenini eden agzi kıçına döner yemine cocuk karistirilmaz
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Doğru söyleyen insan yemin etmez derler ama bilemedim
0 oy
tarafından
Yanlış anlama da ne kadar samimi olursa olursa olsun prezervatifi torpidoya koymaz kaldı ki arabada herkes var hazır kızı nerden buldu eşin yalan söylüyor olabilir sana tavsiyem maddiyatin varsa aracına gizli ses kayıt cihazı koy
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Belirsizlik en kötüsü. Arkadaşım yaptı etti klasik yalanları bı kere onu geçsin. Bu zamana kadar biseyini görmemiş olman da farketmez hiç belli olmaz görmedin diye güvenme belki de sen farketmemistin yeminler yalvarmalar zaten yaptıkları şey. Bide yapsam onu oraya koyar miyim işte çıkmak için diyor olabilir. Benim de eşim prno videoları izledigini yakaladım kaç senedir hiç yapmazdı sonraları başladı yapmaya. Başta arkadaşım izledi vs sonra ben yapsam orda mi bırakırım silerim dedi üstelik şifresi vs bilirim yani hep ortada bırakırdı telefonunu güvendiğim içinmiş demekki. Sonra baktım izleme saati evde olduğu bir saat tarih yazıyor dedim hani arkadaşın yapmisti. Yalan yani yok orda birakmazdim ben koysaydim falan. Amma velakin  şöyle de bişey var şuan bunu bilemezsin kanıtlayacak somut biseyin yok çünkü. Takip et belki doğru da olabilir araba ortak kullanıyor sanirkm belki de sucsuzdur. Gözün üzerinde olsun. Zaten böyle şeylerle işi varsa elbet tekrar bısey düşer önüne yakalarsin gözün açık olsun sadece.
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bisey diyecem yaptı diye demiyrium ama yani zina yapan biri yemin etmenin günahından mi korkacak? 
(137 puan) tarafından
Öyle ama cocuk uzerine yemin nasil edilir evladini canindan cok seven baba cocugumu gormek nasip olmasin ilgim yok dedi
0 oy
(279 puan) tarafından
Eniştem (eski) rusyaya gi4misti çalışmaya neyse izine geldi abisi orda onula dalga geçiyormuş kadınlara gidiyorlardı eniştem gelmem diyormuş onlarda sen erkek deyilsin gibi laflar söylüyormuş eniştem kendisi anlattı neyse izini bitti geri giti 9 ay falan kalıp geldi geldiği gün eniştem duştayken telefonu çalıyor ablam açıyor ahmetle aramızdan cik o beni seviyor falan demiş birisi ablam telefonuda eniştemin defterinde orda kapattı. Yani canim eslerimiz çok iyi ve güvenilir olabilir ama çevre işte insan lanet ediyor eyer ablam kulağıyla duymasa inanmazdı eniştem hersyi anlatıyordu o kisiyide anlatmışta uzun hikaye şimdi sende eşini izle öyle hemen aranız açılmasın yuva yıkamak 5 dk içini karartma yoksa şeytan nederse inanırsın 
(137 puan) tarafından
Allah korusun hicbir yuva yikilmasin hic bi cocuk anaya babaya hasret kalmasin Allahtan korkmuyorsa herseyi yapar
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Çok sinir bozucu Bi durum
0 oy
(750 puan) tarafından
Çocuğunun üzerine yemin etmesine izin verme ben eşime çok yemin edeceksen ananın babanın üzerine yemin et derim
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Prezervatif yahu bu alenen koyulmaz öyle herkesin arabsina filan bana mı garip geliyor bu durumlar anlamadimki. Yani bende olsa işkillenirdim 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ne desek olmaz ki insanllah onun değildir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hazal00 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 205 göst.